Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9421 - 9440 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Je to iracionální pocit, ale ten rozhovor je fakt fajn a nee že bych tomu věřil, ale uf začal jsem tomu fandit. 
834864
Je to iracionální pocit, ale ten rozhovor je fakt fajn a nee že bych tomu věřil, ale uf začal jsem tomu fandit. 
834862
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dušek jak moc nemocný a nebezpečný člověk je aspoň nesnáší komunisty. 

Brand točil obdivný podcasty o Marxovi. 
834863
Dušek jak moc nemocný a nebezpečný člověk je aspoň nesnáší komunisty.  Brand točil obdivný podcasty o Marxovi. 
834857
2 -3
reagovat
Tomáš Magnusek začal točit film o osadě Ležáky. Vůbec netuším, jak to komentovat. link :o
834862
Tomáš Magnusek začal točit film o osadě Ležáky. Vůbec netuším, jak to komentovat. https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/nataceni-filmova-klapka-premiera-kino-bastardi-lezaky-lidice.A220722_673824_pardubice-zpravy_mvo *:o*
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hm, takže vlastně klasika. No... aspoň můžu být v klidu, když by mě někdo chtěl znovu nazvat komunistou. :))
834861
Hm, takže vlastně klasika. No... aspoň můžu být v klidu, když by mě někdo chtěl znovu nazvat komunistou. *:))*
834853
2 -3
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No, pred lety zacinal v tech videich jak nejaka ezoblbka/koucka/modelka z IG, kdy jel takovy ty naivni reci v duchu "motivational speaking 101", jenze problem je, kdyz se pustis timhle smerem, tak malo kdo zustane jen ve dverich, takze dnes uz, dle yt, toci zjevne "jak zastavit GREAT RESET" a podobny shity.
834859
No, pred lety zacinal v tech videich jak nejaka ezoblbka/koucka/modelka z IG, kdy jel takovy ty naivni reci v duchu "motivational speaking 101", jenze problem je, kdyz se pustis timhle smerem, tak malo kdo zustane jen ve dverich, takze dnes uz, dle yt, toci zjevne "jak zastavit GREAT RESET" a podobny shity.
834857
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
On mi svym zpusobem zacina Brand pripominat Duska.
834857
On mi svym zpusobem zacina Brand pripominat Duska.
834853
5 -3
reagují: AndyKaufman, The Joker
reagovat
reaguje na: Disketa1
Zmagořenej komouš, který dokazuje jak blízko k sobě má radikální levice a pravice.

Samozřejmě je antivax a na Ukrajinu jel komentáře jak typický volič SPD
834853
Zmagořenej komouš, který dokazuje jak blízko k sobě má radikální levice a pravice. Samozřejmě je antivax a na Ukrajinu jel komentáře jak typický volič SPD
834848
3 -3
reagují: Disketa1, TedGeorge
reagovat
Může mi prosím někdo z angličtinářů stručně vysvětlit, v čem je problém s Russellem Brandem? Díky.
834848
Může mi prosím někdo z angličtinářů stručně vysvětlit, v čem je problém s Russellem Brandem? Díky.
4 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jj ale o nej aspon, co jsem videl nejaky graf, zacal zajem nekdy v druhe polovine 2019 vyrazne klesat a pokracuje to. Nevim, je to takovy ubijejici. Jinym zpusobem zas treba McConaughey a jeho priblbla videa v duchu "mysli pozitivne a stanou se ti super veci", ale pak nema problem v talk show propagovat zazracny pripravek na rust vlasu, jen aby mu napocitali minimum tri transplantace, ktere tvrdi ze nema. Podle me je v tom prostredi zkratka strasne moc lharu, demagogu, hlupaku a jejich ego a zaslepeny zajem plebsu jim tohle ospravedlnuje.

Fakt cestna vyjimka ten Rosenbaum a jeho hoste.
834841
Jj ale o nej aspon, co jsem videl nejaky graf, zacal zajem nekdy v druhe polovine 2019 vyrazne klesat a pokracuje to. Nevim, je to takovy ubijejici. Jinym zpusobem zas treba McConaughey a jeho priblbla videa v duchu "mysli pozitivne a stanou se ti super veci", ale pak nema problem v talk show propagovat zazracny pripravek na rust vlasu, jen aby mu napocitali minimum tri transplantace, ktere tvrdi ze nema. Podle me je v tom prostredi zkratka strasne moc lharu, demagogu, hlupaku a jejich ego a zaslepeny zajem plebsu jim tohle ospravedlnuje. Fakt cestna vyjimka ten Rosenbaum a jeho hoste.
834834
8 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak mne třeba přijde smutná i podpora Joe Rogana.:) 

Jaknsentu xkrat zmiňoval ten Rosenbaumuv a Alduv podcast, tak to sledují zlomky oproti Brandovi, smutné .
834834
Tak mne třeba přijde smutná i podpora Joe Rogana.:)  Jaknsentu xkrat zmiňoval ten Rosenbaumuv a Alduv podcast, tak to sledují zlomky oproti Brandovi, smutné .
834831
8 -4
reagují: The Joker
reagovat
Spis je smutny, ze toho vola sleduje na YT skoro 6 milionu lidi. Vubec tahle obsese si nechat od milionaru ze zabavniho prumyslu, od sportovcu apod, idealne v tandemu s "nezavislym novinarem", nechat neco vysvetlovat a radit... Prihlouple konspirace, prazdne motivacni reci, vylozene lzi ve vecech vizaze... Jako uff.
834831
Spis je smutny, ze toho vola sleduje na YT skoro 6 milionu lidi. Vubec tahle obsese si nechat od milionaru ze zabavniho prumyslu, od sportovcu apod, idealne v tandemu s "nezavislym novinarem", nechat neco vysvetlovat a radit... Prihlouple konspirace, prazdne motivacni reci, vylozene lzi ve vecech vizaze... Jako uff.
8 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Russel Brand byl vždycky vymletej komouš.

Kdyby se se mnou někdo chtěl hádat že ne, tak se podívejte na ten jeho dokument z roku 2015, Císařovy nové šaty.
834817
Russel Brand byl vždycky vymletej komouš. Kdyby se se mnou někdo chtěl hádat že ne, tak se podívejte na ten jeho dokument z roku 2015, Císařovy nové šaty.
3 -4
reagovat
reaguje na: Memphis
Too much Fox News.
834815
Too much Fox News.
834814
5 -4
reagovat
Co se ku*va stalo s Russelem Brandem? Míval jsem ho docela rád. :o
834814
Co se ku*va stalo s Russelem Brandem? Míval jsem ho docela rád. *:o*
3 -4
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: belasis
Pecka, konečně něco, co má zase melodii a víc jak pár vrstev. Dokonce i nějaké zimomriavky:+
834768
Pecka, konečně něco, co má zase melodii a víc jak pár vrstev. Dokonce i nějaké zimomriavky*:+*
834757
4 -1
reagovat
reaguje na: belasis
McCreary nikdy nezklame. :+
834763
McCreary nikdy nezklame. *:+*
834757
6 -1
reagovat
reaguje na: belasis
Díky za nasdílení, sám bych to neodchytil :+

Ale honestly, snad tam budou lepší kousky. Je to určitě obří kvalita, ale nic co bych si pamatoval i zítra a toužil si pouštět opakovaně. 
834759
Díky za nasdílení, sám bych to neodchytil *:+* Ale honestly, snad tam budou lepší kousky. Je to určitě obří kvalita, ale nic co bych si pamatoval i zítra a toužil si pouštět opakovaně. 
834757
4 -1
reagovat

MusicZone

První dva McCrearyho hudební motivy z Rings of Power - Galadriel Sauron:+
834757
První dva McCrearyho hudební motivy z Rings of Power - [url=https://youtu.be/ncUhfsKrCMM]Galadriel [/url]a [url=https://youtu.be/lwyXu2avmrM]Sauron[/url]*:+*
MusicZone
7 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak tohle je presne nasledek tech dnesni generaci prerostlych deti, soc. siti a #goodvibesonly (zvlast pro spoustu labilnich zen tak vlastni). Videli jsme to tady behem covidu a ted i ty posledni mesice. Bohuzel uz moc casto nejde o fakticke informace, odborne znalosti... ne, hlavni je hra s emocemi a ma vlastni subjektivni realita. :)
834749
Tak tohle je presne nasledek tech dnesni generaci prerostlych deti, soc. siti a #goodvibesonly (zvlast pro spoustu labilnich zen tak vlastni). Videli jsme to tady behem covidu a ted i ty posledni mesice. Bohuzel uz moc casto nejde o fakticke informace, odborne znalosti... ne, hlavni je hra s emocemi a ma vlastni subjektivni realita. :)
834739
10 -1
reagovat
link tvl ne, to není možné :D
Jako beru že Don't Look Up je satira a tudíž ukazuje reálné dění, ale že to někdo skoro word for word zopakuje jsem nečekal.
834739
https://twitter.com/benphillips76/status/1549768004233314306 tvl ne, to není možné *:D* Jako beru že Don't Look Up je satira a tudíž ukazuje reálné dění, ale že to někdo skoro word for word zopakuje jsem nečekal.
7 -2
reagují: The Joker
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se