Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: esmo
V sobotu jsem si vyšlápl na Praděd, trochu zmoknul. Šumperk je trochu mimo mou trasu z Ostravy, ale jestli pojedu na Blues Alive festival na podzim, tak se tam zkusím zastavit. :-)
978234
V sobotu jsem si vyšlápl na Praděd, trochu zmoknul. Šumperk je trochu mimo mou trasu z Ostravy, ale jestli pojedu na Blues Alive festival na podzim, tak se tam zkusím zastavit. :-)
978220
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Přímo v Jeseníku mám dva tipy! 
978233
Přímo v Jeseníku mám dva tipy! 
978225
0 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Často chodím kolem, když jdu do kina a stále se divím kolik je tam lidí i po těch kauzách. Nikdy jsem tam nebyl a nehodlám to měnit. Radši zajdu jinde, kde sice zaplatím víc, ale jídla je hodně a nikdy jsem neměl problém. 
978226
Často chodím kolem, když jdu do kina a stále se divím kolik je tam lidí i po těch kauzách. Nikdy jsem tam nebyl a nehodlám to měnit. Radši zajdu jinde, kde sice zaplatím víc, ale jídla je hodně a nikdy jsem neměl problém. 
978212
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
Jeseníky milujeme. Vezmu tam nějaký víkend ženu. Díky za TIP.
978225
Jeseníky milujeme. Vezmu tam nějaký víkend ženu. Díky za TIP.
978220
2 0
reagují: verbst
reagovat
U těchto řetězců si dávám pouze hranolky, tady se snad nedá nic zkazit. :))
978221
U těchto řetězců si dávám pouze hranolky, tady se snad nedá nic zkazit. *:))*
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Instahvězdičky a jejich propagování podniků jsou k zeblití, víc než hygienická situace v průměrném chlaďáku KFC.
Ale kdyby jste náhodou někdo jel do Jeseníků, tak se zastavte za mým vietnamským kamarádem, který tam už rok úspěšně provozuje Hatze :)
978220
Instahvězdičky a jejich propagování podniků jsou k zeblití, víc než hygienická situace v průměrném chlaďáku KFC. Ale kdyby jste náhodou někdo jel do Jeseníků, tak se zastavte za mým vietnamským kamarádem, který tam už rok úspěšně provozuje [url=https://www.instagram.com/hatze.sumperk/]Hatze[/url] *:)*
978219
3 0
reagují: okkac, (=LIFTY=)
reagovat
S KFC jsem nikdy problém neměl a kdybych napsal, že si ho jednou za čas nedám, tak bych lhal. McDonalds teda frčím častěji, ale je to už takový ten level, když je nejhůř. Jako děcko jsem se těšil, až budu dospělý a budu si kupovat Big Mac každý den. Jsem dospělý a dívám se spíš po plnohodnotném jídle.
Každopádně teď kolem nás zavírají všechny možné kebaby a asijské restaurace a to je co do hygieny mnohem větší svinstvo, než kdy bylo KFC.

A k té druhé části... U nás je "italská" restaurace  které se strašně smějeme, protože dělají třeba pizzu s vepřovými žebry - kdysi jsem ji dokonce z recese objednal bývalému šéfovy k narozeninám. A ti si právě zaplatili nějakého insta borca, aby je propagoval.
Pak jsem to řešil s kamarádkou, která má kavárnu a ukazovala mi zprávy, které ji ten borec psal - vnucoval se ji, citové vydírání, že bez jejich propagace zkrachují a nikdo tam nebude chodit. Psal jak negramotný a vymlouval se, že je dyslektik... Otřesná konverzace. Samozřejmě ho odmítla, chtěl za to nehorázné peníze a ona nemá potřebu se k něčemu takovému snižovat.

Upřímně si rád přečtu třeba Hejlíka s nějakým pěkným doporučením, ale jinak  tady ty insta hvězdičky, které by pochválily i pátou cenovou, kde ti dají guláš z pytlíku, jen protože zaplatili, ze srdce nesnáším...
978219
S KFC jsem nikdy problém neměl a kdybych napsal, že si ho jednou za čas nedám, tak bych lhal. McDonalds teda frčím častěji, ale je to už takový ten level, když je nejhůř. Jako děcko jsem se těšil, až budu dospělý a budu si kupovat Big Mac každý den. Jsem dospělý a dívám se spíš po plnohodnotném jídle. Každopádně teď kolem nás zavírají všechny možné kebaby a asijské restaurace a to je co do hygieny mnohem větší svinstvo, než kdy bylo KFC. A k té druhé části... U nás je "italská" restaurace  které se strašně smějeme, protože dělají třeba pizzu s vepřovými žebry - kdysi jsem ji dokonce z recese objednal bývalému šéfovy k narozeninám. A ti si právě zaplatili nějakého insta borca, aby je propagoval. Pak jsem to řešil s kamarádkou, která má kavárnu a ukazovala mi zprávy, které ji ten borec psal - vnucoval se ji, citové vydírání, že bez jejich propagace zkrachují a nikdo tam nebude chodit. Psal jak negramotný a vymlouval se, že je dyslektik... Otřesná konverzace. Samozřejmě ho odmítla, chtěl za to nehorázné peníze a ona nemá potřebu se k něčemu takovému snižovat. Upřímně si rád přečtu třeba Hejlíka s nějakým pěkným doporučením, ale jinak  tady ty insta hvězdičky, které by pochválily i pátou cenovou, kde ti dají guláš z pytlíku, jen protože zaplatili, ze srdce nesnáším...
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
No neposer se za 50% ceny :-)
Byl jsem minulej týden na úterním kyblíku před promítání Backrooms. Bylo to pořád stejně hnusný, pořád stejně jsem pak trpěl na záchodě, pořád stejně si říkám, že si to už nikdy nedám, ale stejně se tam tak jednou ročně objevím :D
978216
No neposer se za 50% ceny :-) Byl jsem minulej týden na úterním kyblíku před promítání Backrooms. Bylo to pořád stejně hnusný, pořád stejně jsem pak trpěl na záchodě, pořád stejně si říkám, že si to už nikdy nedám, ale stejně se tam tak jednou ročně objevím *:D*
978214
2 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Jednou jsem se opil a během kauzy objednal, takže budu trochu pokrytec, ale je to fakt shitstorm. Jakože pak se divme, že jsme pořád víceméně potravinová skládka, když stačí KFC50 a lidi si stěžujou, jak na kuře museli čekat hodinu plus mentalita - ale mě nikdy špatně nebylo, takže se mě to netýká". A co víc, KFC ještě všechny ragebaitne prohlášením na prodejnách, že "vědí, že je máme moc rádi, ale že až tak moc" a že ČERSTVÉ kuře a zelenina došla, tak musí zavřít prodejny :-(  link
978214
Jednou jsem se opil a během kauzy objednal, takže budu trochu pokrytec, ale je to fakt shitstorm. Jakože pak se divme, že jsme pořád víceméně potravinová skládka, když stačí KFC50 a lidi si stěžujou, jak na kuře museli čekat hodinu plus mentalita - ale mě nikdy špatně nebylo, takže se mě to netýká". A co víc, KFC ještě všechny ragebaitne prohlášením na prodejnách, že "vědí, že je máme moc rádi, ale že až tak moc" a že ČERSTVÉ kuře a zelenina došla, tak musí zavřít prodejny :-( [url=https://www.reddit.com/r/czech/comments/1u528ci/kfc50holy_ragebait/] https://www.reddit.com/r/czech/comments/1u528ci/kfc50holy_ragebait/[/url]
978212
0 0
reagují: esmo
reagovat
koukám ted na Tuna vs KFC...kdo tam chodite přiznejte se:D

A teda úplně mě zaráží jak v odvětví kde pověst a naka reputace byla všechno, tak dnes stačí armáda zaplacenych infuencerů a prej bylo KFC full po strop a vyprodalo 

Já třeba když koukám na review kamery a video začne "No kameru sem od nich dostal a video je placena spolupráce ale věřte mi..." tak vypínam a nezajímá mě ten názor ale kua nahrnout se na zradlo, který už samo o sobě není zdravý a kde už hygiena něco našla je jinej level
978212
koukám ted na Tuna vs KFC...kdo tam chodite přiznejte se*:D* A teda úplně mě zaráží jak v odvětví kde pověst a naka reputace byla všechno, tak dnes stačí armáda zaplacenych infuencerů a prej bylo KFC full po strop a vyprodalo  Já třeba když koukám na review kamery a video začne "No kameru sem od nich dostal a video je placena spolupráce ale věřte mi..." tak vypínam a nezajímá mě ten názor ale kua nahrnout se na zradlo, který už samo o sobě není zdravý a kde už hygiena něco našla je jinej level
2 0
reagovat

Disk chronicle

Oliver Tree. Zražka helikoptér. 
978157
Oliver Tree. Zražka helikoptér. 
Disk chronicle
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
aha, díky.. 
978116
aha, díky.. 
978115
0 0
reagovat
reaguje na: Carlito
Nema, pokazdy vychazi cca 12:30
978115
Nema, pokazdy vychazi cca 12:30
978114
2 0
reagují: Carlito
reagovat

Výplach

nemá dneska Víkendový výplach nějaké zpoždění ?
Neprudím, jen se .. nudím :D
978114
nemá dneska Víkendový výplach nějaké zpoždění ? Neprudím, jen se .. nudím *:D*
Výplach
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Přežil jsem to. Stalo mě to hodně sil a sebeovládání. V pondělí/úterý sepíšu o tom text. 
978107
Přežil jsem to. Stalo mě to hodně sil a sebeovládání. V pondělí/úterý sepíšu o tom text. 
978089
19 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Opět velká gratulace. Jsi borec. Super čas. Příště to bude ještě lepší. 
978106
Opět velká gratulace. Jsi borec. Super čas. Příště to bude ještě lepší. 
978104
1 0
reagovat
Půlmaraton Olomouc musím co do organizace pochválit.
Nádherný závod a trasa. Start v rozumných 19:00. Sedlo mi to. Osobáček 1:51:40 ale jako... 9000 startujících je solidní mazec. 4 minuty, než jsem vůbec proběho časovou bránou. A to jsem byl ve skupině D.
Představa, že tam někdo spadne... Brrr.
978104
Půlmaraton Olomouc musím co do organizace pochválit. Nádherný závod a trasa. Start v rozumných 19:00. Sedlo mi to. Osobáček 1:51:40 ale jako... 9000 startujících je solidní mazec. 4 minuty, než jsem vůbec proběho časovou bránou. A to jsem byl ve skupině D. Představa, že tam někdo spadne... Brrr.
16 0
reagují: hroubek
reagovat
Seriózne potrebujem celovečerák.

Tie hlášky sú lepšie ako celé Scary movie 6 :D
Your mother friendzoned me. 
So I will continue to making your life miserable until I resolve my emotional issues.
Which I wont. 

...Guys what abut the back workout? 
Lets just say... I have some friends over at HBO. :D
978093
Seriózne potrebujem [url=https://www.youtube.com/watch?v=74BbqTA5d7M]celovečerák.[/url] Tie hlášky sú lepšie ako celé Scary movie 6 *:D* Your mother friendzoned me.  So I will continue to making your life miserable until I resolve my emotional issues. Which I wont.  ...Guys what abut the back workout?  Lets just say... I have some friends over at HBO. *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Tím jsi mi připomněl spřátelený sektářský spolek na prodej hrnců a spol. Přednášející vypadal jako Hans Gruber a zůstával jsem v němém úžasu, zda to není stroj. Jak to měl nabiflovaný a na každou otázku sykl ráznou odpověď. Že neoslovíte do hodiny dvacet lidí na ulici a nezískáte potřebné údaje? Dám 40, i v dešti. Rozkryl před námi celou tu jejich taktiku, pak jsme měli chodit na individuální pohovory (po třech :) a pak vzhůru podepisovat smlouvy. Věděl jsem, že nic nepodepíšu, spíš mě fascinovala ta role, venku sněžilo a já měl rozbitou bundu, tak jsem uznal, že to bude zábavnější než okounět na zastávce. Na konci už mu to nervy se mnou nedovolily a ano, vyletěl jak kus Nakatomi :)
978092
Tím jsi mi připomněl spřátelený sektářský spolek na prodej hrnců a spol. Přednášející vypadal jako Hans Gruber a zůstával jsem v němém úžasu, zda to není stroj. Jak to měl nabiflovaný a na každou otázku sykl ráznou odpověď. Že neoslovíte do hodiny dvacet lidí na ulici a nezískáte potřebné údaje? Dám 40, i v dešti. Rozkryl před námi celou tu jejich taktiku, pak jsme měli chodit na individuální pohovory (po třech :) a pak vzhůru podepisovat smlouvy. Věděl jsem, že nic nepodepíšu, spíš mě fascinovala ta role, venku sněžilo a já měl rozbitou bundu, tak jsem uznal, že to bude zábavnější než okounět na zastávce. Na konci už mu to nervy se mnou nedovolily a ano, vyletěl jak kus Nakatomi :)
978081
4 0
reagovat
Jj, to by byla skoda Hroubku o tom neco pekne od srdicka nenapsat. Investigativa, vis jak ;)
978089
Jj, to by byla skoda Hroubku o tom neco pekne od srdicka nenapsat. Investigativa, vis jak *;)*
3 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se