reaguje na:
esmo
V sobotu jsem si vyšlápl na Praděd, trochu zmoknul. Šumperk je trochu mimo mou trasu z Ostravy, ale jestli pojedu na Blues Alive festival na podzim, tak se tam zkusím zastavit. :-)
|
reagovat
|




) a festivalovky jsou též někdy pozdějc.