Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11221 - 11240 Napsat příspěvek
reaguje na: the dark knight
Velká pravda. To, že tohle je od velkýho studia, prostě nepochopím.
786708
Velká pravda. To, že tohle je od velkýho studia, prostě nepochopím.
786707
4 -1
reagovat
Když už nic, tak je to důkaz, že Foxové budou chybět. Protože takhle riskantnímu rozháranému horor (v dobrém i ve zlém) by žádné jiné majors zelenou nedalo. Disney určitě ne. 
786707
Když už nic, tak je to důkaz, že Foxové budou chybět. Protože takhle riskantnímu rozháranému horor (v dobrém i ve zlém) by žádné jiné majors zelenou nedalo. Disney určitě ne. 
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Empty Man

Cerstve dokoukano a prevlada spis nadseni.

Fakt hodne ambiciozni, ve svejch castech trochu rozkouskovany, ale celou dobu mysteriozni, napinavy, vyborne natoceny (uz jenom jak tam ta kamera zacne klesat na tu mapu a plynule prejede na realitu - miluju takovy zabery).

Jo, je to kurevsky dlouhy a cim vic si o tom asi budete cist, tim min se vam na to bude chtit kouknout, ale ja sem dost impressed... V tomhle zanru (pokud tohle jeste v zanru je) jedna z nejlepsich veci za poslednich 12 mesicu.

Rozhodne ne pro kazdyho. Ty dve a ctvrt hodiny nejsou malo.

Hodnoceni nevim - za me 8,5/10, ale asi chapu i to prumerny 5/10 na CSFD. Bud to uvidite a rozhodnete se sami za sebe, nebo to neuvidite :D

Ale asi se shodnou uplne vsichni, ze zajimavy to fakt je. Trailer hodne lhal a lakal na uplne jinej film.
786706
Cerstve dokoukano a prevlada spis nadseni. Fakt hodne ambiciozni, ve svejch castech trochu rozkouskovany, ale celou dobu mysteriozni, napinavy, vyborne natoceny (uz jenom jak tam ta kamera zacne klesat na tu mapu a plynule prejede na realitu - miluju takovy zabery). Jo, je to kurevsky dlouhy a cim vic si o tom asi budete cist, tim min se vam na to bude chtit kouknout, ale ja sem dost impressed... V tomhle zanru (pokud tohle jeste v zanru je) jedna z nejlepsich veci za poslednich 12 mesicu. Rozhodne ne pro kazdyho. Ty dve a ctvrt hodiny nejsou malo. Hodnoceni nevim - za me 8,5/10, ale asi chapu i to prumerny 5/10 na CSFD. Bud to uvidite a rozhodnete se sami za sebe, nebo to neuvidite :D Ale asi se shodnou uplne vsichni, ze zajimavy to fakt je. Trailer hodne lhal a lakal na uplne jinej film.
Empty Man
6 0
reagovat
The Empty Man je v pohodě, je to dost matoucí zážitek, začne jako skvělý Rituál, pokračuje jako generický teen horor z ranku všech těch Bye Bye Manů a Slendermanů, ve finále se za tím ale skrývají obrovské ambice (možná až moc) a místy dá dokonce vzpomenout i na Kill List. Na hororový mainstream zajímavý, byť ne úplně funkční projekt. Každopádně žádný horor nemá právo mít tak nesoudnou délku, to ať si strčí někam. 
786705
The Empty Man je v pohodě, je to dost matoucí zážitek, začne jako skvělý Rituál, pokračuje jako generický teen horor z ranku všech těch Bye Bye Manů a Slendermanů, ve finále se za tím ale skrývají obrovské ambice (možná až moc) a místy dá dokonce vzpomenout i na Kill List. Na hororový mainstream zajímavý, byť ne úplně funkční projekt. Každopádně žádný horor nemá právo mít tak nesoudnou délku, to ať si strčí někam. 
2 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Lék na život mi pokazil ten nedomyšlený scénář v druhé polovině, délka myslím až tolik nevadila. Stále to byl hodně zajímavý film.
U The Empty Man jsem se osobně nenudil ani na chvíli, ale asi záleží na tom, jak se dokážeš naladit na tu pomalu rozvíjenou, znepokojivou atmosféru.
786701
Lék na život mi pokazil ten nedomyšlený scénář v druhé polovině, délka myslím až tolik nevadila. Stále to byl hodně zajímavý film. U The Empty Man jsem se osobně nenudil ani na chvíli, ale asi záleží na tom, jak se dokážeš naladit na tu pomalu rozvíjenou, znepokojivou atmosféru.
786693
2 0
reagovat
Mě pořád ta délka odrazuje... Pamatuju si, jak mi pokazila Lék na život...
786693
Mě pořád ta délka odrazuje... Pamatuju si, jak mi pokazila Lék na život...
1 -2
reagují: connor
reagovat
reaguje na: connor
Slýchám o tom filmu hodně zajímavý (a zároveň rozporuplný) věci už nějakej ten měsíc a kvůli délce jsem to pořád odkládal.

Pokud si to každopádně udrží kvality toho, co v prvních 20 minutách právě předvedl pan režisér v prologu v zasněženém Bhutánu, tak WOW!
786692
Slýchám o tom filmu hodně zajímavý (a zároveň rozporuplný) věci už nějakej ten měsíc a kvůli délce jsem to pořád odkládal. Pokud si to každopádně udrží kvality toho, co v prvních 20 minutách právě předvedl pan režisér v prologu v zasněženém Bhutánu, tak WOW!
786688
3 0
reagovat

The Empty Man

Velmi příjemné překvapení. Tajemné, atmosférické, děsivé. Kvalitní i po formální stránce. Mnohem lepší než bych po nepovedeném traileru čekal. 8/10
786688
Velmi příjemné překvapení. Tajemné, atmosférické, děsivé. Kvalitní i po formální stránce. Mnohem lepší než bych po nepovedeném traileru čekal. 8/10
The Empty Man
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: MKMZ

Nitara

786685
[url=https://i.redd.it/fa5hygkaayr61.jpg]Flawless victory[/url] *:D*
Nitara
786641
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ono obecně to CGI asi nebude nic moc... A přitom to byla znatelná část rozpočtu - to je asi taky důvod, proč Reptile, Nitara či Goro nevydrží déle jak jednu scénu/sekvenci. :(
786641
Ono obecně to CGI asi nebude nic moc... A přitom to byla znatelná část rozpočtu - to je asi taky důvod, proč [spoiler]Reptile, Nitara či Goro[/spoiler] nevydrží déle jak jednu scénu/sekvenci. *:(*
786634
2 0
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: MKMZ
Ten digitální výskok z klobouku Kung-Laa je dost hrozný:-
786634
Ten digitální výskok z klobouku Kung-Laa je dost hrozný*:-*
786599
3 -1
reagují: MKMZ
reagovat

Mortal Kombat

V Asii se už vesele promítá, a tak tu máme pár sekvencí ozvučených klasickou hudbou:D Více v diskuzi k filmu.
786599
V Asii se už vesele promítá, a tak tu máme pár [url=https://www.youtube.com/watch?v=adQvL9DpmDs]sekvencí ozvučených klasickou hudbou[/url]. *:D* Více v [url=https://film.moviezone.cz/mortal-kombat-wan/diskuze]diskuzi[/url] k filmu.
Mortal Kombat
3 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Disketa1
A co kdybys ty filmy zkusil dohnat místo toho aby si psal takovéhle zbytečnosti??:);):))

Na MovieZone patřili k tomu nejlepšímu za minulý rok. Osobně si myslím, že bude z obou filmu nadšený. 
786594
A co kdybys ty filmy zkusil dohnat místo toho aby si psal takovéhle zbytečnosti??*:)**;)**:))* Na MovieZone patřili k tomu nejlepšímu za minulý rok. Osobně si myslím, že bude z obou filmu nadšený. 
786525
4 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Však jsi to před editací té odpovědi takhle napsal. Proto jsem ti napsal tu reakci. Ju? ;)
786567
Však jsi to před editací té odpovědi takhle napsal. Proto jsem ti napsal tu reakci. Ju? *;)*
786565
1 -4
reagovat
reaguje na: Disketa1
Původně jsem chtěl napsat, že je mu to u prdele. 
786565
Původně jsem chtěl napsat, že je mu to u prdele. 
786548
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Byl bych opatrnější s volbou slov - alespoň v mém případě. ;)
786548
Byl bych opatrnější s volbou slov - alespoň v mém případě. *;)*
786533
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Memphis
Já z klasik viděl akorát Rocknrollu (top) a kdysi Podfuck, ze kterýho si nic nepamatuju :D
Aladin je čistej, nekoukatelnej odpad, Uncle průměr, Artuš geniální a Sherlocky miluju. 

Poirota mám rád vesměs všechny. 
786546
Já z klasik viděl akorát Rocknrollu (top) a kdysi Podfuck, ze kterýho si nic nepamatuju *:D* Aladin je čistej, nekoukatelnej odpad, Uncle průměr, Artuš geniální a Sherlocky miluju.  Poirota mám rád vesměs všechny. 
786517
2 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
Myslím že je mu to dost u zadku. :)
786533
Myslím že je mu to dost u zadku. :)
786525
8 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: verbst
Neviděl jsem oba filmy, takže ode mě mínus určitě nedostaneš. To tě jistě potěší. :))
786525
Neviděl jsem oba filmy, takže ode mě mínus určitě nedostaneš. To tě jistě potěší. *:))*
786490
2 -13
reagují: hroubek, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: verbst
Ale vlastne radsi nic
786518
Ale vlastne radsi nic
786480
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se