Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8181 - 8200 Napsat příspěvek
reaguje na: kyller
Vlastně jo :D
824287
Vlastně jo *:D*
824286
2 -2
reagovat

Moonfall

Must-see! To je tak zlé, že to je vlastne takmer dokonalá nechcená komédia. :D Pobavilo slušne. :+
824286
Must-see! To je tak zlé, že to je vlastne takmer dokonalá nechcená komédia. *:D* Pobavilo slušne. *:+*
Moonfall
5 -3
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
Za mě těžký průměr. Bylo to fajn, ale už si ani nepamatuju, o čem to bylo (viděl jsem to tři týdny zpátky)
Útok na Arkham a Gunnova SS je jinde.8)
824282
Za mě těžký průměr. Bylo to fajn, ale už si ani nepamatuju, o čem to bylo (viděl jsem to tři týdny zpátky) Útok na Arkham a Gunnova SS je jinde.*8)*
824279
4 -1
reagovat

Suicide Squad - Hell to pay

Proč jsou DC animáky tak často o tolik lepší, než hrané? A zrovna u SQ je ten rozdíl naprosto brutální. Ayer i Gunn se můžou jít s těmi svými rádobycool rádobybrutálními a tuplem rádobyvtipnými nablýskanými hovny zahrabat.
824279
Proč jsou DC animáky tak často o tolik lepší, než hrané? A zrovna u SQ je ten rozdíl naprosto brutální. Ayer i Gunn se můžou jít s těmi svými rádobycool rádobybrutálními a tuplem rádobyvtipnými nablýskanými hovny zahrabat.
Suicide Squad - Hell to pay
6 -5
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Moonfall

OK, sice jsem tu včera nehezky psal o Černém krabovi, ale ten se mi po shlédnutí tohoto jeví jak Oscarový film. OMFG, co to jako bylo? Já... já... no prostě nejsou vhodná slova. Odpad je pro to pořád až moc dobrá kategorie!
824250
OK, sice jsem tu včera nehezky psal o Černém krabovi, ale ten se mi po shlédnutí tohoto jeví jak Oscarový film. OMFG, co to jako bylo? Já... já... no prostě nejsou vhodná slova. Odpad je pro to pořád až moc dobrá kategorie!
Moonfall
7 -4
reagovat

Zpívání v dešti (1952)

Před devadesáti lety se narodila Debbie Reynolds a mě nenapadlo nic lepšího než si po delší době znovu pustit Zpívání v dešti. Ten báječný muzikál má za sebou už sedm křížků, a není to na něm vůbec znát. Miluju to a hlavně je to stále megalék na špatnou náladu. :+
824239
Před devadesáti lety se narodila Debbie Reynolds a mě nenapadlo nic lepšího než si po delší době znovu pustit Zpívání v dešti. Ten báječný muzikál má za sebou už sedm křížků, a není to na něm vůbec znát. Miluju to a hlavně je to stále megalék na špatnou náladu. *:+*
Zpívání v dešti (1952)
6 -4
reagovat
apatow postavil hollywoodu mramorovou hrobku a natocil si vlastni last year at marienbad coz je objektivne nejlepsi film vsech dob. je to trapny jako samotna postkultura ale parkrat se zasmejes narozdil od get back. bejt ja minutu v pritomnosti lennona tak ho zabiju vlastnima brejlema 8)
824236
apatow postavil [url=https://bingeddata.s3.amazonaws.com/uploads/2021/01/one-cut-of-the-dead-spin-off-in-hollywood-1.jpg]holly[/url]woodu mramorovou hrobku a natocil si vlastni last year at marienbad coz je objektivne nejlepsi film vsech dob. je to trapny jako samotna postkultura ale parkrat se zasmejes narozdil od get back. bejt ja minutu v pritomnosti lennona tak ho zabiju vlastnima brejlema *8)*
6 -4
reagovat

Černý krab

Strašný zklamání, béčko jak vyšitý... a ta část na základně, no tam chvílemi fakt chyběl už jen Willis!
824230
Strašný zklamání, béčko jak vyšitý... a ta část na základně, no tam chvílemi fakt chyběl už jen Willis!
Černý krab
5 0
reagovat

V bublině

Když tu byla „Tropická bouře“, smál jsem se od začátku do konce a říkal si, jak jsou ty hvězdy vtipný, že do toho jdou a dělají si ze sebe legraci. Základy novýho Apatowa jsou stejný, herci točí film a snaží se tepat do vlastních řad, jen se k tomu ještě přímíchala pandemie a ... v jednu chvíli tam zazní věta „Lidi nezajímají ubulený hvězdy, jak to mají při natáčení těžký“. A možná jak tenhle tejden řekl Carrey, už to za ty roky nevidim jako „cool club“ se sebereflexí a sebevtipem. Takže když se úvodem táhne ten vtip „Filmová hvězda všem říká, jak je má ráda, ale přitom by si všichni vyškrábali oči", je to úmorný.

A o tom ten film je - banda nesympatickejch postav buď křičí, anebo tancujou. Ale fakt, oni tancujou ... když jdou do karantény, každej na svym pokoji. Když se sjedou, prostě furt tam někdo dementně tancuje, řve a ... to je celý. Dvě hodiny. Dlouho jsem se nepotkal s takhle otravnou komedií, kde fakt neni vůbec nic. U humoru typu „Aaa ... tamhle jde Mel Gibson, asi tu naší včerejší muchlovačku bere vážně ... bylo to jen přes kalhoty ale!" jsem si furt říkal „Tenhle chlap přeci napsal panice, Zbouchnutou ... tak co jeeee?" :D:-
824226
Když tu byla „Tropická bouře“, smál jsem se od začátku do konce a říkal si, jak jsou ty hvězdy vtipný, že do toho jdou a dělají si ze sebe legraci. Základy novýho Apatowa jsou stejný, herci točí film a snaží se tepat do vlastních řad, jen se k tomu ještě přímíchala pandemie a ... v jednu chvíli tam zazní věta „Lidi nezajímají ubulený hvězdy, jak to mají při natáčení těžký“. A možná jak tenhle tejden řekl Carrey, už to za ty roky nevidim jako „cool club“ se sebereflexí a sebevtipem. Takže když se úvodem táhne ten vtip „Filmová hvězda všem říká, jak je má ráda, ale přitom by si všichni vyškrábali oči", je to úmorný. A o tom ten film je - banda nesympatickejch postav buď křičí, anebo tancujou. Ale fakt, oni tancujou ... když jdou do karantény, každej na svym pokoji. Když se sjedou, prostě furt tam někdo dementně tancuje, řve a ... to je celý. Dvě hodiny. Dlouho jsem se nepotkal s takhle otravnou komedií, kde fakt neni vůbec nic. U humoru typu „Aaa ... tamhle jde Mel Gibson, asi tu naší včerejší muchlovačku bere vážně ... bylo to jen přes kalhoty ale!" jsem si furt říkal „Tenhle chlap přeci napsal panice, Zbouchnutou ... tak co jeeee?" *:D**:-*
V bublině
10 0
reagovat
bayhem highlandera me moc neoslnil ale primocarej dragonslayer docela jo. srandovni ucesy, mluvej latinsky, triky skoro nezestarly a dokonce i na gore dojde. to jednou pustim detem spolu se small soldiers.
824213
bayhem highlandera me moc neoslnil ale primocarej dragonslayer docela jo. srandovni ucesy, mluvej latinsky, triky skoro nezestarly a dokonce i na gore dojde. to jednou pustim detem spolu se small soldiers.
4 -4
reagovat
reaguje na: Muf
:D:D:D:+
824129
*:D**:D**:D**:+*
824118
5 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
První dvě projekce jsem to měl jako ty, ale po třetí se ve mě něco zlomilo a naprosto jasně jsem pochopil genialitu toho díla, pocity, které jsem měl při sledování se nedají popsat :+
824118
První dvě projekce jsem to měl jako ty, ale po třetí se ve mě něco zlomilo a naprosto jasně jsem pochopil genialitu toho díla, pocity, které jsem měl při sledování se nedají popsat *:+*
824109
5 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: Attikus
Ten 1. Duben je smrtici
824116
Ten 1. Duben je smrtici
824114
10 0
reagovat
Kontaktoval ma cez inú platformu MartasJL (Snyder a dalšie nicky), ktorý keďže má aký špeciálny ban, tak to sem nemôže napísať a ma poprosil či by som neskopíroval jeho ospravedlnenie:
"Ospravedlňujem sa celému MZ fóru ako aj vedeniu, že som tu spamoval toľko o Snyderovi a ďalšej budúcnosti Snyderverse. Posledné týždne som sa jednak zamýšľal nad sebou a jednak som videl už po asi 60tý krát všetky Zackove filmy a došlo mi, že to nie je hodné takého fanatického chovania aké som tu predvádzal, je mi jasné, že Snyderverse už skončil a dokonca, že ani ten Ayer cut nebude. Snydera už viac neuznávam a ak mi odpustí najmä vedenie a odbanuje ma, tak sľubujem, že o Snyderovi už nebudem mať ani príspevok"
824114
Kontaktoval ma cez inú platformu MartasJL (Snyder a dalšie nicky), ktorý keďže má aký špeciálny ban, tak to sem nemôže napísať a ma poprosil či by som neskopíroval jeho ospravedlnenie: [i]"Ospravedlňujem sa celému MZ fóru ako aj vedeniu, že som tu spamoval toľko o Snyderovi a ďalšej budúcnosti Snyderverse. Posledné týždne som sa jednak zamýšľal nad sebou a jednak som videl už po asi 60tý krát všetky Zackove filmy a došlo mi, že to nie je hodné takého fanatického chovania aké som tu predvádzal, je mi jasné, že Snyderverse už skončil a dokonca, že ani ten Ayer cut nebude. Snydera už viac neuznávam a ak mi odpustí najmä vedenie a odbanuje ma, tak sľubujem, že o Snyderovi už nebudem mať ani príspevok"[/i]
17 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jo no, je to sračka, ještě že to v dalším díle celé zachránili.
824112
Jo no, je to sračka, ještě že to v dalším díle celé zachránili.
824109
8 -1
reagovat
reaguje na: Muf
Ja som to tiez videl nedavno a musim teda bohuzial s odstupom dat drvivej vacsine osadenstva MZ za pravdu. Fakt to je totalne sprasene, scenar ako keby pisal niekto, kto neznasa SW a vobec to nedrzi pohromade. Uplne vytrhnute z kontextu celeho univerza. Normalne to u mna asi kleslo az niekam tesne nad Phantom Menace.:o
824109
Ja som to tiez videl nedavno a musim teda bohuzial s odstupom dat drvivej vacsine osadenstva MZ za pravdu. Fakt to je totalne sprasene, scenar ako keby pisal niekto, kto neznasa SW a vobec to nedrzi pohromade. Uplne vytrhnute z kontextu celeho univerza. Normalne to u mna asi kleslo az niekam tesne nad Phantom Menace.*:o*
824102
11 -2
reagují: Muf, HAL
reagovat

Avatar 2 cam Rip 20 minut

824107
https://youtu.be/zWO36L4W2Eg
Avatar 2 cam Rip 20 minut
2 -2
reagovat

Last Jedi

Tak jsem si to dal ještě jednou a musím uznat, že je to naprosto top. Scénář je do nejmenšího detailu promyšlený, Rey je zlatíčko a Kylo Ren je jeden z nejděsivějších zaporaku všech dob, ta jeho rozpolcenost, no prostě paráda, a Luke Skywalker popíjející zelené mléko z kozy mořské krávy to je prostě režisérská genialita! 10/10 
824102
Tak jsem si to dal ještě jednou a musím uznat, že je to naprosto top. Scénář je do nejmenšího detailu promyšlený, Rey je zlatíčko a Kylo Ren je jeden z nejděsivějších zaporaku všech dob, ta jeho rozpolcenost, no prostě paráda, a Luke Skywalker popíjející zelené mléko z kozy mořské krávy to je prostě režisérská genialita! 10/10 
Last Jedi
10 -9
reagují: Gorecki
reagovat
Kromě Bílé paní bych ještě dodal Vraždu ing. Čerta, a dále doslova cokoliv od Věry Chytilové, Valérie a týden divů, Kladivo na čarodějnice, Markéta Lazarová, Farářův konec, Hvězda zvaná Pelyněk a porevoluční Postel, dílo Oskara Reifa, jež je rozhodně jedním z nejoriginálnějších českých či česko-slovenských filmů vůbec

Z pohádkového či komediálního žánru bych určitě vypíchl Pyšnou princeznu, Císařova pekaře a Pekařova císaře, Tři veteráni, Dařbuján a Pandrhola, Tajemství hradu v Karpatech, Ať žijí duchové, Srdečné pozdravy ze zeměkoule, Kdo chce zabít Jessii? (Olga Schoberová ruluje!) a klidně i Troškovu trilogii Slunce, seno...
:+
823988
Kromě Bílé paní bych ještě dodal Vraždu ing. Čerta, a dále doslova cokoliv od Věry Chytilové, Valérie a týden divů, Kladivo na čarodějnice, Markéta Lazarová, Farářův konec, Hvězda zvaná Pelyněk a porevoluční Postel, dílo Oskara Reifa, jež je rozhodně jedním z nejoriginálnějších českých či česko-slovenských filmů vůbec Z pohádkového či komediálního žánru bych určitě vypíchl Pyšnou princeznu, Císařova pekaře a Pekařova císaře, Tři veteráni, Dařbuján a Pandrhola, Tajemství hradu v Karpatech, Ať žijí duchové, Srdečné pozdravy ze zeměkoule, Kdo chce zabít Jessii? (Olga Schoberová ruluje!) a klidně i Troškovu trilogii Slunce, seno... *:+*
3 -3
reagovat
reaguje na: MarvinP
Já to viděl nedávno a máš v podstatě pravdu. :+ Má to áčkovou až západní výpravu, krásnej námět. Geniálního Polívku. Ale režijně to u sebe místy zoufale nedrží. Projevuje se to bohužel i v Duškovi, který často neví v jakém žánru hraje. 
823959
Já to viděl nedávno a máš v podstatě pravdu. *:+* Má to áčkovou až západní výpravu, krásnej námět. Geniálního Polívku. Ale režijně to u sebe místy zoufale nedrží. Projevuje se to bohužel i v Duškovi, který často neví v jakém žánru hraje. 
823950
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se