Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8141 - 8160 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D  Ok, tak to mi zvedlo náladu a jdu si pustit první sérii Bridgertonů. Na Bonda ale podle mě nemá, krom vypracovaného těla tam moc herectví nepředvedl. 
825440
*:D**:D**:D*  Ok, tak to mi zvedlo náladu a jdu si pustit první sérii Bridgertonů. Na Bonda ale podle mě nemá, krom vypracovaného těla tam moc herectví nepředvedl. 
825438
4 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Bridgerton som nevidel, na prve rozsudky pockam az do Gray mana 
825439
Bridgerton som nevidel, na prve rozsudky pockam az do Gray mana 
825438
2 -2
reagovat
Rege Jean Page čerstvé vede u sázkovek jako herec pro nového Bonda.
825438
Rege Jean Page čerstvé vede u sázkovek jako herec pro nového Bonda.
3 -4
reagují: mkubalikova, studo
reagovat
reaguje na: kyller
Coz zni hezky jako koncept, ALE... Ono samozrejme zalezi, kdo v tom hraje/reziruje/napsal scenar + ten Raid v Arkhamu by byl max jen cast tretiho aktu, to bych se klidne vsadil. 30-35 min v ramci 140 stopaze. ;)
825437
Coz zni hezky jako koncept, ALE... Ono samozrejme zalezi, kdo v tom hraje/reziruje/napsal scenar + ten Raid v Arkhamu by byl max jen cast tretiho aktu, to bych se klidne vsadil. 30-35 min v ramci 140 stopaze. ;)
825436
5 -3
reagovat
reaguje na: The Joker
Neplačem nad Affleckom, ale jeho plánovanou verziou Batman sólovky v štýle Raida s Deathstrokom. Je mi úplne jedno či by to režíroval alebo tam hral Affleck. Alebo si to pochopil na prvú a Affleck je pre teba naozaj taký strašný trigger? :)
825436
Neplačem nad Affleckom, ale jeho plánovanou verziou Batman sólovky v štýle Raida s Deathstrokom. Je mi úplne jedno či by to režíroval alebo tam hral Affleck. Alebo si to pochopil na prvú a Affleck je pre teba naozaj taký strašný trigger? *:)*
825433
3 -7
reagují: The Joker
reagovat

The Batman

Ja som si to teda tiez vcera na HBO MAX pustil a ja teda naopak. Troska placem, ze som nesiel do kina. Ten film ma jedinu vacsiu chybu a to je - nie uplne vydarene finale, ktore by sa viac vrylo pod kozu a mozno nejaky cool moment na zapamatanie.

Inak je ten film uzasny. Napinavy, instantne vtahujuci do deja, so skvelym dejom a hercami. Strasne sa mi pacilo, ako ten film VIE, cim chce byt. Hodim priklad s Thor:Ragnarok, ktory mal vcera zrovna trailer na dalsi diel - ten film bol od zaciatku koncipovany ako komedia, kde postavy a scenar obcas idu uplne proti tomu, cim Thor vlastne je, aby nasledne este pridali niekolko over the top vtipov (hit or miss). Obcas to sklzlo do sebaparodie, niekedy uz bolo 'vtipov' vela a nie uplne hitli, ale stale to vedelo cim to chcelo byt.

Batman od zaciatku ide na vlne uprsanej noir detektivke a toho sa velmi dobre drzi cely film. Ani na chvilu to nesklzne do sebaparodie, kedy by ste mali pocit, ze tej cierno-cervenej je moc, nikdy to nevyboci z kolaji zanru v ktorom je (vdaka Bohu za absentujuci hocijaky tupy humor s Alfredom) a nikto to neprejde do nejakych komixovych alebo inych klise kde by postavy nerobili to co by mali. Pri pozerani prvej hodiny a pol som v podstate ani nedychal.

Dost dlho som nevidel takyto podobny kus filmarciny, kde okamzite chapete v akom svete hrdina zije, ake su pomery a o co komu ide. Contemporary kritika sucasnej spolocnosti (od miliardarov, po korupciu a nezaujem o veci verejne) podana uplne bez problemov a pocit, ze konecne v jednom filme klaplo takmer vsetko ako malo. Popravde velky potlesk Reevsovi, ze si to cele ukociroval a teda dufam, ze ako sa teraz dokoncila tu fuzia WB-Discovery a uz sa ozyvaju hlasy po znovunastartovani DC univerza ako konkurencii marvelu, sa nebudem musiet obavat o pokracovanie tohto Batmana. Pretoze ak k tomu znova daju Reevsa tak nemam pochybnosti, ze nas caka podobna kvalitka :+ 9/10
825435
Ja som si to teda tiez vcera na HBO MAX pustil a ja teda naopak. Troska placem, ze som nesiel do kina. Ten film ma jedinu vacsiu chybu a to je - nie uplne vydarene finale, ktore by sa viac vrylo pod kozu a mozno nejaky cool moment na zapamatanie. Inak je ten film uzasny. Napinavy, instantne vtahujuci do deja, so skvelym dejom a hercami. Strasne sa mi pacilo, ako ten film VIE, cim chce byt. Hodim priklad s Thor:Ragnarok, ktory mal vcera zrovna trailer na dalsi diel - ten film bol od zaciatku koncipovany ako komedia, kde postavy a scenar obcas idu uplne proti tomu, cim Thor vlastne je, aby nasledne este pridali niekolko over the top vtipov (hit or miss). Obcas to sklzlo do sebaparodie, niekedy uz bolo 'vtipov' vela a nie uplne hitli, ale stale to vedelo cim to chcelo byt. Batman od zaciatku ide na vlne uprsanej noir detektivke a toho sa velmi dobre drzi cely film. Ani na chvilu to nesklzne do sebaparodie, kedy by ste mali pocit, ze tej cierno-cervenej je moc, nikdy to nevyboci z kolaji zanru v ktorom je (vdaka Bohu za absentujuci hocijaky tupy humor s Alfredom) a nikto to neprejde do nejakych komixovych alebo inych klise kde by postavy nerobili to co by mali. Pri pozerani prvej hodiny a pol som v podstate ani nedychal. Dost dlho som nevidel takyto podobny kus filmarciny, kde okamzite chapete v akom svete hrdina zije, ake su pomery a o co komu ide. Contemporary kritika sucasnej spolocnosti (od miliardarov, po korupciu a nezaujem o veci verejne) podana uplne bez problemov a pocit, ze konecne v jednom filme klaplo takmer vsetko ako malo. Popravde velky potlesk Reevsovi, ze si to cele ukociroval a teda dufam, ze ako sa teraz dokoncila tu fuzia WB-Discovery a uz sa ozyvaju hlasy po znovunastartovani DC univerza ako konkurencii marvelu, sa nebudem musiet obavat o pokracovanie tohto Batmana. Pretoze ak k tomu znova daju Reevsa tak nemam pochybnosti, ze nas caka podobna kvalitka *:+* 9/10
The Batman
16 -3
reagují: Godlike
reagovat
No, ja to vcera hodinu pred koncem vzdal a radsi si zopakoval Phantasm, ale brecet roky nad Affleckem, ktery mohl hrat/psat/rezirovat Batmana, coz ma byt naprosta vysada, ale ho to pri prvni prilezitosti prestalo bavit... Jako LOL. Kdyz k tomu pridam Live By Night a ty jeho posledni herecky vykony, nuznej Gotham ze SnyderVerse, Leta a jine elementy... Fakt dobre, ze to nevzniklo. :) A stejne mam pocit, ze se pristi ukaze ze 70-letej Keaton je porad ten nejlepsi Batman. :)
825433
No, ja to vcera hodinu pred koncem vzdal a radsi si zopakoval Phantasm, ale brecet roky nad Affleckem, ktery mohl hrat/psat/rezirovat Batmana, coz ma byt naprosta vysada, ale ho to pri prvni prilezitosti prestalo bavit... Jako LOL. Kdyz k tomu pridam Live By Night a ty jeho posledni herecky vykony, nuznej Gotham ze SnyderVerse, Leta a jine elementy... Fakt dobre, ze to nevzniklo. :) A stejne mam pocit, ze se pristi ukaze ze 70-letej Keaton je porad ten nejlepsi Batman. :)
9 -5
reagují: HAL, kyller
reagovat

The Batman

Mně se to sice líbilo, ale že bych z toho byl nějak odvařený, se taky říct nedá. Má to fantastické momenty, super hudbu a všechno tak nějak „na svém místě“, ale stejně to ve finále (možná díky stopáži) byl zhruba sedmičkový film.

Je to jeden z těch případů, kdy vlastně ani nevím co nebo proč mi vadilo (přičemž 7/10 znamená, že mi nic nevadilo nějak moc), a kdyby to chtěl někdo za pár měsíců třeba pustit k pizze, tak bych si klidně říct dal. Jen bych to asi nenavrhoval sám. *krčí rameny*
825428
Mně se to sice líbilo, ale že bych z toho byl nějak odvařený, se taky říct nedá. Má to fantastické momenty, super hudbu a všechno tak nějak „na svém místě“, ale stejně to ve finále (možná díky stopáži) byl zhruba sedmičkový film. Je to jeden z těch případů, kdy vlastně ani nevím co nebo proč mi vadilo (přičemž 7/10 znamená, že mi nic nevadilo nějak moc), a kdyby to chtěl někdo za pár měsíců třeba pustit k pizze, tak bych si klidně říct dal. Jen bych to asi nenavrhoval sám. *krčí rameny*
The Batman
10 -3
reagovat
reaguje na: kyller
Tak takhle to vypadá, když hejtím Avatara, jo? :D:D
825425
Tak takhle to vypadá, když hejtím Avatara, jo? *:D**:D*
825419
11 -5
reagovat
reaguje na: kyller
Lol.
825423
Lol.
825419
11 -3
reagovat

The Batman

Nenávidím ten film. Peniaze pre akékoľvek pokračovania nech radšej pošlú na Ukrajinu. Keď pomyslím na to, že namiesto tohto sme mohli dostať akčný nášup v štýle Raidu, viz. ten pôvodný scenár od Afflecka, tak.... Chvaľabohu, že som na tom nebol v kine, lebo to by som už fakt niečo rozkopal. No, idem to radšej predýchať a rýchlo zabudnúť, čo som to kurva videl.
825419
Nenávidím ten film. Peniaze pre akékoľvek pokračovania nech radšej pošlú na Ukrajinu. Keď pomyslím na to, že namiesto tohto sme mohli dostať akčný nášup v štýle Raidu, viz. ten pôvodný scenár od Afflecka, tak.... Chvaľabohu, že som na tom nebol v kine, lebo to by som už fakt niečo rozkopal. No, idem to radšej predýchať a rýchlo zabudnúť, čo som to kurva videl.
The Batman
6 -28
reagují: verbst, do_Od
reagovat

Máří Magdaléna (2018)

Naprosto ojedinělý duchovní zážitek. Marie Magdaléna od Gartha Davise s Rooney Marou a Joaquinem Phoenixem si mě divácky úplně podmanila. Nejen kamerou a geniálními hereckými výkony obou protagonistů, ale taky meditativním hudebním podkresem z Islandu. Tahle zvláštní kombinace na mě fungovala dokonale. Neprávem přehlížený a opomíjený snímek, který nesází na doslovné převyprávění evangelií, ale na duchovní souznění. Výjimečné dílo.
825395
Naprosto ojedinělý duchovní zážitek. Marie Magdaléna od Gartha Davise s Rooney Marou a Joaquinem Phoenixem si mě divácky úplně podmanila. Nejen kamerou a geniálními hereckými výkony obou protagonistů, ale taky meditativním hudebním podkresem z Islandu. Tahle zvláštní kombinace na mě fungovala dokonale. Neprávem přehlížený a opomíjený snímek, který nesází na doslovné převyprávění evangelií, ale na duchovní souznění. Výjimečné dílo.
Máří Magdaléna (2018)
4 -4
reagovat
reaguje na: MKMZ
Ja som s teaserom spokojny:+;) ked to bude v tomto duchu, nech maju toho matrosu, kolko len chcu:D
825356
Ja som s teaserom spokojny*:+**;)* ked to bude v tomto duchu, nech maju toho matrosu, kolko len chcu*:D*
825323
4 -2
reagovat

Thor: Láska jako hrom

Tady někdo hulil dobrej matroš. :D :o
825323
[url=https://www.youtube.com/watch?v=tgB1wUcmbbw]Tady[/url] někdo hulil dobrej matroš. *:D* *:o*
Thor: Láska jako hrom
5 -1
reagují: Cobretti
reagovat

Maryša (1935)

Vzhledem ke svému stáří překvapivě výborný snímek. Herecké osazenstvo v čele s geniální Jiřinou Štěpničkovou je fantastické, atmosféra slováckého Vlčnova celé drama krásně doplňuje a ona známá scéna s otravou je perfektně vygradovaná. Naprosto luxusní záležitost. :+
825278
Vzhledem ke svému stáří překvapivě výborný snímek. Herecké osazenstvo v čele s geniální Jiřinou Štěpničkovou je fantastické, atmosféra slováckého Vlčnova celé drama krásně doplňuje a ona známá scéna s otravou je perfektně vygradovaná. Naprosto luxusní záležitost. *:+*
Maryša (1935)
3 -3
reagovat

Choose or Die

Tohle poslouží jako trefná video ukázka pro článek od imfa o tom, jak je důležitá dramaturgie a u Netflixu třeba často chybí. A to jsem si na začátku říkal, že jako výplach by to mohlo ... ne, nemohlo. Místy je to až alarmující, jak kdyby si každou pětiminutovku někdo řekl: „A co kdybychom tam dali tohle, jak to už bylo v ...“. Houpu se mezi 1 -2/5. A jako stařec už jsem unavenej vtipama ve stylu „kultovní postavy/filmu, kterou někdo nezná a zároveň tam musí bejt někdo, kdo miluje retro a ten to začne vysvětlovat, v tomhle případě otázka, kdo je jako Robert Englund“.

No a pak jsem šlápl do „Máš někoho doma“ a to bylo snad ještě horší, a pořád zůstáváme u tý dramaturgie.
825273
Tohle poslouží jako trefná video ukázka pro článek od imfa o tom, jak je důležitá dramaturgie a u Netflixu třeba často chybí. A to jsem si na začátku říkal, že jako výplach by to mohlo ... ne, nemohlo. Místy je to až alarmující, jak kdyby si každou pětiminutovku někdo řekl: „A co kdybychom tam dali tohle, jak to už bylo v ...“. Houpu se mezi 1 -2/5. A jako stařec už jsem unavenej vtipama ve stylu [spoiler]„kultovní postavy/filmu, kterou někdo nezná a zároveň tam musí bejt někdo, kdo miluje retro a ten to začne vysvětlovat, v tomhle případě otázka, kdo je jako Robert Englund“.[/spoiler] No a pak jsem šlápl do [url=https://www.csfd.cz/film/1078662-mas-nekoho-doma/recenze/]„Máš někoho doma“[/url] a to bylo snad ještě horší, a pořád zůstáváme u tý dramaturgie.
Choose or Die
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já jsem byl od začátku zvědavej jak se použije sekyra, která je na začátku zaseklá v podlaze vedle kaluže krve. To jakým způsobem se zasekne jsem nečekal. 
825272
[spoiler]Já jsem byl od začátku zvědavej jak se použije sekyra, která je na začátku zaseklá v podlaze vedle kaluže krve. To jakým způsobem se zasekne jsem nečekal. [/spoiler]
825271
4 -1
reagovat
U toho X je nádherně zpracované to "něco se ukáže a později použije" S aligátorem se tam straší téměř od začátku a člověk pořád čeká, jestli zakročí a pak to schytá chudák ta nejvíc rajda ze všech:D
825271
U toho X je nádherně zpracované to [spoiler]"něco se ukáže a později použije" S aligátorem se tam straší téměř od začátku a člověk pořád čeká, jestli zakročí a pak to schytá chudák ta nejvíc rajda ze všech*:D*[/spoiler]
2 -1
reagují: hroubek
reagovat

Vyšehrad: Fylm

Je to dobrá komedie, která potěší fanoušky seriálu. Je to lehce dementní jako hlavní hrdina, ale to byl samozřejmě účel. Vtipy a vulgarismus fungují, herci se baví a dobře to pobaví. Osobně bych ubral na stopáži a bylo by to lepší. 7/10
825268
Je to dobrá komedie, která potěší fanoušky seriálu. Je to lehce dementní jako hlavní hrdina, ale to byl samozřejmě účel. Vtipy a vulgarismus fungují, herci se baví a dobře to pobaví. Osobně bych ubral na stopáži a bylo by to lepší. [b]7/10[/b]
Vyšehrad: Fylm
3 -2
reagovat

LOTR

Nikdy som nejako nesledoval nejaké špeciály k filmom, komentáre či scény, ktoré sa nedostali do filmu a hoci teda LOTR je pre mňa takmer dokonalá triógia, niektoré nápady, ktoré sa do filmu nedostali ale boli natočené a linky, ktoré sa vystrihli by som tu rád videl, zvlášť keďže matrošu je fakt veľa (najmä v ROTK Sauron namiesto trolla v bitke pri čiernej bráne, uf, pure epic!), tak dúfam, že pri 50. výročí spravia nejaké špeciálne verzie, nejaký ten ultimate cut, kde tieto scény zakomponujú link
825259
Nikdy som nejako nesledoval nejaké špeciály k filmom, komentáre či scény, ktoré sa nedostali do filmu a hoci teda LOTR je pre mňa takmer dokonalá triógia, niektoré nápady, ktoré sa do filmu nedostali ale boli natočené a linky, ktoré sa vystrihli by som tu rád videl, zvlášť keďže matrošu je fakt veľa [spoiler](najmä v ROTK Sauron namiesto trolla v bitke pri čiernej bráne, uf, pure epic!)[/spoiler], tak dúfam, že pri 50. výročí spravia nejaké špeciálne verzie, nejaký ten ultimate cut, kde tieto scény zakomponujú https://www.youtube.com/watch?v=4CxqTBTAeBQ
LOTR
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se