Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8121 - 8140 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja som z tých hororových tipov pozrel Eight for Silver (The Crused) a tiež značná spokojnosť, kvalitná gotik atmosféra, zaujímavé monštrum a zopár výborných hororových scén, najmä pitva je ako niečo z Carpenterovej Veci a dlho to nedostanem z hlavy.

Plus hrá tam Kelly Reilly. :)
825634
Ja som z tých hororových tipov pozrel Eight for Silver (The Crused) a tiež značná spokojnosť, kvalitná gotik atmosféra, zaujímavé monštrum a zopár výborných hororových scén, najmä pitva je ako niečo z Carpenterovej Veci a dlho to nedostanem z hlavy. Plus hrá tam Kelly Reilly. :)
825477
9 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já na to koukal hned jak to bylo možné a jako žena původně nechtěla a nakonec za pěkné 4*. Jelikož se mnou viděla i větší prasárny, takže jí to nevadilo. Já osobně ale čekal, že se odváží ukázat mnohem víc a na kameru mohlo jít vidět i víc nechuťáren 8):)) Každopádně příjemná řezničina po dlouhé době. Doporučuji něco podobného, kde se jde s gore ještě trošku dál :) link
825507
Já na to koukal hned jak to bylo možné a jako žena původně nechtěla a nakonec za pěkné 4*. Jelikož se mnou viděla i větší prasárny, takže jí to nevadilo. Já osobně ale čekal, že se odváží ukázat mnohem víc a na kameru mohlo jít vidět i víc nechuťáren *8)*:)) Každopádně příjemná řezničina po dlouhé době. Doporučuji něco podobného, kde se jde s gore ještě trošku dál :)[url=https://www.csfd.cz/film/267555-rumah-dara/recenze/] [/url][url=https://www.csfd.cz/film/267555-rumah-dara/recenze/]link[/url]
825477
1 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ano, při sledování Bridgertonu jsem si vzpomněl na scénku z vynikajícího 21. okrsku, kde černošský kolega Denise Learyho vysvětluje, proč ho po prvním představení vyhodili z baletu, který jako kluk miloval. :D
825500
Ano, při sledování Bridgertonu jsem si vzpomněl na scénku z vynikajícího 21. okrsku, kde černošský kolega Denise Learyho vysvětluje, proč ho po prvním představení vyhodili z baletu, který jako kluk miloval. *:D*
825467
3 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja sem te varoval :D
A proboha, lidi, nekoukejte na to s zenou. Fakt ne. 99 % vas pak bude chtit zabit, cest vyjimkam
825483
Ja sem te varoval *:D* A proboha, lidi, nekoukejte na to s zenou. Fakt ne. 99 % vas pak bude chtit zabit, cest vyjimkam
825477
3 -1
reagovat

The Sadness

Tede, vole...
Říkám ženě, že si jdu pustit něco drsného, ať se radši nedívá. Za chvíli odložila Switch a už se dívala se mnou a tak jsme měli romantický večer za doprovodu píchání ženské do oka
Docela změna po všech těch pixarovkach a disneyovkach, na které jsme v poslední době spolu koukali...
Jinak film fajn, ale remake The Crazies byl mnohem lepší. Tady je dost hluchých míst.
825477
Tede, vole... Říkám ženě, že si jdu pustit něco drsného, ať se radši nedívá. Za chvíli odložila Switch a už se dívala se mnou a tak jsme měli romantický večer za doprovodu [spoiler]píchání ženské do oka[/spoiler] Docela změna po všech těch pixarovkach a disneyovkach, na které jsme v poslední době spolu koukali... Jinak film fajn, ale remake The Crazies byl mnohem lepší. Tady je dost hluchých míst.
The Sadness
7 -1
reagují: duro, rollman69, TedGeorge
reagovat
reaguje na: MarvinP
Že víc takových komiksovek, to rozhodně - pořád je to film, ne theme park jako téměř všechny ostatní. Spíš jen trochu zklamání nad tím že jsem čekal něco víc, něco originálnějšího, snad i lepšího než Dark Knight. Problém s tak okatým kopírováním starších kultovních filmů je že se pak nejde vyhnout srovnávání s nimi - a dorovnat v kvalitách Se7en, to prakticky nejde.

Říkám si, co přijde příště? Two-Face jako komiksový Fight Club?

Parádní audiovizuál má Batman každopádně neoddiskutovatelný, pro ten jsem rád že jsem ho viděl v kině... no jo, už kvůli němu... a kvůli Zoë Kravitz... se na něj znovu někdy brzy podívám.
825473
Že víc takových komiksovek, to rozhodně - pořád je to film, ne theme park jako téměř všechny ostatní. Spíš jen trochu zklamání nad tím že jsem čekal něco víc, něco originálnějšího, snad i lepšího než Dark Knight. Problém s tak okatým kopírováním starších kultovních filmů je že se pak nejde vyhnout srovnávání s nimi - a dorovnat v kvalitách Se7en, to prakticky nejde. Říkám si, co přijde příště? Two-Face jako komiksový Fight Club? Parádní audiovizuál má Batman každopádně neoddiskutovatelný, pro ten jsem rád že jsem ho viděl v kině... no jo, už kvůli němu... a kvůli Zoë Kravitz... se na něj znovu někdy brzy podívám.
825460
4 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak já doufám, že přes barvu pleti u Bonda jsme se většinově už přenesli. Na Bonda jsou kladeny jiné požadavky, takže se hodnocení fyzického vybavení nevyhneme. A Page rozhodně vybaven je... :D
825467
Tak já doufám, že přes barvu pleti u Bonda jsme se většinově už přenesli. Na Bonda jsou kladeny jiné požadavky, takže se hodnocení fyzického vybavení nevyhneme. A Page rozhodně vybaven je... *:D*
825456
5 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
Já tady Batmana relativně zhejtil, za tu rozpadlou poslední třetinu, ale musel jsem to shodou okolností vidět podruhý, a ta kamera a vizuál, umazaný framy, práce se světlem, k tomu skvělej zvuk... musel jsem ho vzít ještě víc na milost. Prosím víc takto natočených komiksovek.
825460
Já tady Batmana relativně zhejtil, za tu rozpadlou poslední třetinu, ale musel jsem to shodou okolností vidět podruhý, a ta kamera a vizuál, umazaný framy, práce se světlem, k tomu skvělej zvuk... musel jsem ho vzít ještě víc na milost. Prosím víc takto natočených komiksovek.
825452
11 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jsem překvapen, čekal jsem rasismus, dostal jsem sexismus :D
825456
Jsem překvapen, čekal jsem rasismus, dostal jsem sexismus *:D*
825440
4 -2
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: The Joker

Batman

No...
Já z toho Batmana úplně nadšený nebyl, kina sice vůbec nelituju, ale chuť si ho dát znovu jsem od té doby neměl... prostě jen tak jak Joker vykradl a do komiksové podoby převedl King of Comedy, tak tohle udělalo to samé se Sedm. Nepřipadá mi to moc invenční.

Nicméně vedle pitomoučkého Mask of the Phantasm je to pomalu vrchol kinematografie :D
825452
No... Já z toho Batmana úplně nadšený nebyl, kina sice vůbec nelituju, ale chuť si ho dát znovu jsem od té doby neměl... prostě jen tak jak Joker vykradl a do komiksové podoby převedl King of Comedy, tak tohle udělalo to samé se Sedm. Nepřipadá mi to moc invenční. Nicméně vedle pitomoučkého Mask of the Phantasm je to pomalu vrchol kinematografie *:D*
Batman
825433
7 -3
reagují: MarvinP
reagovat
825451
[url=https://www.youtube.com/watch?v=761uRaAoW00]The Batman - úvodní 10minutovka na YT[/url] *:+*
2 -3
reagovat
reaguje na: studo
Same here.:+ Moc dobre to bylo. Litoval jsem kina, ale byl moc rad za OLED a Sonos Arc. Kdyz nastartoval auto tak jsem si strik do trenek.:D
825450
Same here.*:+* Moc dobre to bylo. Litoval jsem kina, ale byl moc rad za OLED a Sonos Arc. Kdyz nastartoval auto tak jsem si strik do trenek.*:D*
825435
7 -2
reagovat
reaguje na: studo
:D:D:D ano
825443
*:D**:D**:D* ano
825441
1 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Zas jak nad tím přemýšlím, o herectví u Bonda možná nepůjde a v obleku mu to dle fotek docela hodně sekne. 
825442
Zas jak nad tím přemýšlím, o herectví u Bonda možná nepůjde a v obleku mu to dle fotek docela hodně sekne. 
825440
3 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ja som napriklad spokojny s Danielom Craigom, ale unho by som, ja osobne, tiez o nejakom velkom herectve nehovoril? :D
825441
Ja som napriklad spokojny s Danielom Craigom, ale unho by som, ja osobne, tiez o nejakom velkom herectve nehovoril? *:D*
825440
2 -5
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D  Ok, tak to mi zvedlo náladu a jdu si pustit první sérii Bridgertonů. Na Bonda ale podle mě nemá, krom vypracovaného těla tam moc herectví nepředvedl. 
825440
*:D**:D**:D*  Ok, tak to mi zvedlo náladu a jdu si pustit první sérii Bridgertonů. Na Bonda ale podle mě nemá, krom vypracovaného těla tam moc herectví nepředvedl. 
825438
4 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Bridgerton som nevidel, na prve rozsudky pockam az do Gray mana 
825439
Bridgerton som nevidel, na prve rozsudky pockam az do Gray mana 
825438
2 -2
reagovat
Rege Jean Page čerstvé vede u sázkovek jako herec pro nového Bonda.
825438
Rege Jean Page čerstvé vede u sázkovek jako herec pro nového Bonda.
3 -4
reagují: mkubalikova, studo
reagovat
reaguje na: kyller
Coz zni hezky jako koncept, ALE... Ono samozrejme zalezi, kdo v tom hraje/reziruje/napsal scenar + ten Raid v Arkhamu by byl max jen cast tretiho aktu, to bych se klidne vsadil. 30-35 min v ramci 140 stopaze. ;)
825437
Coz zni hezky jako koncept, ALE... Ono samozrejme zalezi, kdo v tom hraje/reziruje/napsal scenar + ten Raid v Arkhamu by byl max jen cast tretiho aktu, to bych se klidne vsadil. 30-35 min v ramci 140 stopaze. ;)
825436
5 -3
reagovat
reaguje na: The Joker
Neplačem nad Affleckom, ale jeho plánovanou verziou Batman sólovky v štýle Raida s Deathstrokom. Je mi úplne jedno či by to režíroval alebo tam hral Affleck. Alebo si to pochopil na prvú a Affleck je pre teba naozaj taký strašný trigger? :)
825436
Neplačem nad Affleckom, ale jeho plánovanou verziou Batman sólovky v štýle Raida s Deathstrokom. Je mi úplne jedno či by to režíroval alebo tam hral Affleck. Alebo si to pochopil na prvú a Affleck je pre teba naozaj taký strašný trigger? *:)*
825433
3 -7
reagují: The Joker
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se