Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8061 - 8080 Napsat příspěvek
Pojďme otočit list. Lindelof si natočí Star Wars film. 

Diskutujme: 
822065
Pojďme otočit list. Lindelof si natočí Star Wars film.  Diskutujme: 
2 -2
reagují: Attikus, TedGeorge, DarkSith
reagovat
Nebudu kecat, na panáka bych jí pozval, ale mamince bych jí asi nepředstavil. 
822063
Nebudu kecat, na panáka bych jí pozval, ale mamince bych jí asi nepředstavil. 
1 -1
reagovat
Má sexy oči, je v ní cosi nevinného a vulgárního zároveň, a především je blond. Jo a slovy Rainmakera má taky super kozy. (až teď mi dochází že jsme v úplně špatné diskuzi)
822061
Má sexy oči, je v ní cosi nevinného a vulgárního zároveň, a především je blond. Jo a slovy Rainmakera má taky super kozy. (až teď mi dochází že jsme v úplně špatné diskuzi)
8 -2
reagovat
Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni.
822056
Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni.
8 -1
reagovat
reaguje na: connor
"Ne vážně mne zajímalo" 
822053
"Ne vážně mne zajímalo" 
822052
3 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni."
822052
"Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni."
822051
4 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Je mi jasný, že tu působím jako militantní ateista, který příde do Mekky a začne tam hlásit: "Lidi, vy to nechápete, Alláh neexistuje!" 
Ne vážně mne zajímalo, co na ní vidíte, podle mne je prostě tuctová a nezajímavá. 
822051
Je mi jasný, že tu působím jako militantní ateista, který příde do Mekky a začne tam hlásit: "Lidi, vy to nechápete, Alláh neexistuje!"  Ne vážně mne zajímalo, co na ní vidíte, podle mne je prostě tuctová a nezajímavá. 
822044
4 -3
reagují: connor
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tony, už jsme spolu za ty roky nesouhlasili v mnoha otázkách, Sydney Sweeney ale zřejmě bude náš Everest.

link
822044
Tony, už jsme spolu za ty roky nesouhlasili v mnoha otázkách, Sydney Sweeney ale zřejmě bude náš Everest. https://www.youtube.com/watch?v=2sRS1dwCotw
822036
9 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já jsem jasně napsal co se mi na ní líbí ;) Jen jsem podotknul že ten sarkastický povýšený tón mi tam nesedí. Takže vytrhnutí mé první věty z kontextu sis mohl odpustit :))
822043
Já jsem jasně napsal co se mi na ní líbí *;)* Jen jsem podotknul že ten sarkastický povýšený tón mi tam nesedí. Takže vytrhnutí mé první věty z kontextu sis mohl odpustit *:))*
822041
7 -1
reagovat
reaguje na: pytlik
Co se vám na ní líbí? 
- Vnímání ženské krásy je individuální 

:)
822041
Co se vám na ní líbí?  - Vnímání ženské krásy je individuální  *:)*
822039
4 -9
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak právě vnímání ženské krásy je asi dost individuální ne? :D Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni. Ale tahle tvoje až povýšenecká otázka je podle mě úplně mimo když každýmu se na holkách líbí něco jinýho. Zív 8)
822039
Tak právě vnímání ženské krásy je asi dost individuální ne? *:D* Mě se prostě líbí jako ženská. Jak postava tak obličej a je pro mě přitažlivá i když bych z ní nedělal žádnou bohyni. Ale tahle tvoje až povýšenecká otázka je podle mě úplně mimo když každýmu se na holkách líbí něco jinýho. Zív *8)*
822036
9 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Hele co se vám na Sydney Sweeney líbí? Mládá holka s afektovaným výrazem a velkýma prsama. Such wow! Vůbec nemá sexappeal a charisma. 
822036
Hele co se vám na Sydney Sweeney líbí? Mládá holka s afektovaným výrazem a velkýma prsama. Such wow! Vůbec nemá sexappeal a charisma. 
8 -16
reagují: CAPS_LOCK, do_Od, pytlik
reagovat
reaguje na: Attikus
Zajímavější je, že si mohla zahrát novou Harley Quinn pravděpodobně v chystané sérii Arkham Asylum ze světa Pattinsonova Batmana, protože do nějakých filmových pokračování se s Jokerem a jeho nohsledy či ex zřejmě moc nepočítá.Takhle jí zřejmě bude muset být Anya Taylor Joy, co vím další kandidátka. Spoustě lidí zde se tím sice splní sen, mi však né, nejraději bych do jejího kostýmu znovu navlékl Margot Robbie, jež opakovaně v Birds of Prey a zejména The Suicide Squad dokázala, že jí prostě je, ale jak víme, to se nikdy nestane, multivesmír a tak. 
822034
Zajímavější je, že si mohla zahrát [spoiler]novou Harley Quinn pravděpodobně v chystané sérii Arkham Asylum ze světa Pattinsonova Batmana, protože do nějakých filmových pokračování se s Jokerem a jeho nohsledy či ex zřejmě moc nepočítá.[/spoiler]Takhle jí zřejmě bude muset být [spoiler]Anya Taylor Joy, co vím další kandidátka. [/spoiler]Spoustě lidí zde se tím sice splní sen, mi však né, nejraději bych do jejího kostýmu znovu navlékl [spoiler]Margot Robbie, jež opakovaně v Birds of Prey a zejména The Suicide Squad dokázala, že jí prostě je, ale jak víme, to se nikdy nestane, multivesmír a tak.[/spoiler][spoiler]  [/spoiler]
822027
2 0
reagovat
reaguje na: Attikus
A když si najdeš obrázky postavy, kterou má hrát, tak pochopíš dva velké důvody, proč obsadili ji.:D
822029
A když si najdeš obrázky postavy, kterou má hrát, tak pochopíš dva velké důvody, proč obsadili ji.*:D*
822027
8 0
reagovat
Sydney Sweeney bude účinkovať v Sonáckom Madame Web, to už asi zaujme viacerých :D
822027
Sydney Sweeney bude účinkovať v Sonáckom Madame Web, to už asi zaujme viacerých *:D*
7 0
reagovat

Project Greenlight

Na HBO Max se objevila zpětně čtvrtá řada projektu Afflecka s Dammonem, v podstatě reality show, kde z krátkých filmů vyberou tvůrce, kterému dají nakonec tři miliony na celovečerák, co se natočí pod HBO (vzešla z toho dříve tuším i Krvavá hostina).

Už dlouho jsem neviděl nikoho tak arogantního a nesnesitelnýho jako je tady výherce. V prvním díle to vyhraje a pak sledujete ten průběh vzniku celovečeráku od castingu, obhlídky lokací atd. A ačkoliv je to jeho debut, neustále je s něčím nespokojen, cítí se uraženej a dělá problémy. Když to v prvním díle vyhraje, sleze z pódia a hned říká Affleckovi a Dammonovi, že za a), rád by je měl ve filmu, musíme spolu něco natočit a za b) toho scénaristu, co mi dáváte na pomoc, toho nechci, je nic moc ... jasně, ty reality show bejvaj vyhrocený, často uměle aby se něco dělo, ale tady mi místy přišlo, že je to najatej herec :D
821948
Na HBO Max se objevila zpětně čtvrtá řada projektu Afflecka s Dammonem, v podstatě reality show, kde z krátkých filmů vyberou tvůrce, kterému dají nakonec tři miliony na celovečerák, co se natočí pod HBO (vzešla z toho dříve tuším i [url=https://www.csfd.cz/film/221285-krvava-hostina/recenze/]Krvavá hostina[/url]). Už dlouho jsem neviděl nikoho tak arogantního a nesnesitelnýho jako je tady výherce. V prvním díle to vyhraje a pak sledujete ten průběh vzniku celovečeráku od castingu, obhlídky lokací atd. A ačkoliv je to jeho debut, neustále je s něčím nespokojen, cítí se uraženej a dělá problémy. Když to v prvním díle vyhraje, sleze z pódia a hned říká Affleckovi a Dammonovi, že za a), rád by je měl ve filmu, musíme spolu něco natočit a za b) toho scénaristu, co mi dáváte na pomoc, toho nechci, je nic moc ... jasně, ty reality show bejvaj vyhrocený, často uměle aby se něco dělo, ale tady mi místy přišlo, že je to najatej herec *:D*
Project Greenlight
6 -1
reagovat

Neviditelná nit (2022)

Skvělý italský snímek z produkce Netflixu o jedné na první pohled dokonalé rodině. Teenager Leone natáčí o svých rodičích školní dokument a přál by si, aby přišel nějaký zvrat. Ten sice vzápětí přijde, ale za strašlivou cenu... Je to takové hodně... italské, takže čekejte výbušné rodinné hádky, hromadu přepjatých emocí, ale také citlivě natočené coming-of-age scény. Závěrečná pointa je sice hodně neuvěřitelná a skoro až over the top, ale jinak bylo sledování Neviditelné nitě hodně v pohodě. Filmově to není ničím překvapivé (každý režisér holt nemůže být Luca Guadagnino), ale své pevné řemeslo je tady vidět a nijak neurazí. Za mě hodně dobrá záležitost.
821840
Skvělý italský snímek z produkce Netflixu o jedné na první pohled dokonalé rodině. Teenager Leone natáčí o svých rodičích školní dokument a přál by si, aby přišel nějaký zvrat. Ten sice vzápětí přijde, ale za strašlivou cenu... Je to takové hodně... italské, takže čekejte výbušné rodinné hádky, hromadu přepjatých emocí, ale také citlivě natočené coming-of-age scény. Závěrečná pointa je sice hodně neuvěřitelná a skoro až over the top, ale jinak bylo sledování Neviditelné nitě hodně v pohodě. Filmově to není ničím překvapivé (každý režisér holt nemůže být Luca Guadagnino), ale své pevné řemeslo je tady vidět a nijak neurazí. Za mě hodně dobrá záležitost.
Neviditelná nit (2022)
1 -2
reagovat
821741
[url=https://www.youtube.com/watch?v=e4ogOWDlHfE&t=62s]Nový TV spot na Strange[/url]
3 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
To je bez debat jeden z nejlepších filmů, kterej jsem kdy viděl. Geniální v každým slově. 
821728
To je bez debat jeden z nejlepších filmů, kterej jsem kdy viděl. Geniální v každým slově. 
821724
4 0
reagovat

Drive My Car

Dobrý a zajímavý film. Chápu nominaci na Oscara za nejlepší cizojazyčný film, ale za nejlepší film už moc ne. Film mi sedl a líbil se mi. Jediný problém je velká stopáž. Ty tři hodiny jsou fakt hodně a pocitově jsem si myslel, že to trvá dvojnásob, naštěstí pro mě jsem se nenudil. Film je krásně natočený a má řadu luxusních scén, zajímavé postavy a specifickou japonskou atmosféru. Tohle nesedne každému, ale je to dobrý film. 7,5/10
821727
Dobrý a zajímavý film. Chápu nominaci na Oscara za nejlepší cizojazyčný film, ale za nejlepší film už moc ne. Film mi sedl a líbil se mi. Jediný problém je velká stopáž. Ty tři hodiny jsou fakt hodně a pocitově jsem si myslel, že to trvá dvojnásob, naštěstí pro mě jsem se nenudil. Film je krásně natočený a má řadu luxusních scén, zajímavé postavy a specifickou japonskou atmosféru. Tohle nesedne každému, ale je to dobrý film. [b]7,5/10[/b]
Drive My Car
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se