Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8041 - 8060 Napsat příspěvek

Operation Fortune: Ruse de guerre

Nevím, jestli to tu bylo zmíněné, ale film byl opět odložen. Aktuálně nemá žádné datum. :-
822480
Nevím, jestli to tu bylo zmíněné, ale film byl opět odložen. Aktuálně nemá žádné datum. *:-*
Operation Fortune: Ruse de guerre
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Je to tak, ale jakkoli nemám rád Kennedy, tak tady podle zákulisí selhal spíš Abrams jako výkonný producent a jeho Bad Robot a to v celé šíři trilogie. :-
822468
Je to tak, ale jakkoli nemám rád Kennedy, tak tady podle zákulisí selhal spíš Abrams jako výkonný producent a jeho Bad Robot a to v celé šíři trilogie. *:-*
822461
4 0
reagovat

Prvotní strach

Velmi dobře natočený a zahraný thriller. Gere je tady hodně dobrý, přesto největší pozornost si pro sebe ukradne mlady Ed Norton, který předvádí perfektní a velmi nepříjemný výkon. 8/10
822464
Velmi dobře natočený a zahraný thriller. Gere je tady hodně dobrý, přesto největší pozornost si pro sebe ukradne mlady Ed Norton, který předvádí perfektní a velmi nepříjemný výkon. [b]8/10[/b]
Prvotní strach
5 -2
reagovat
reaguje na: Muel
Tam toho selhalo víc.
Nejvíc na manažerský úrovni... 8)
822461
Tam toho selhalo víc. Nejvíc na manažerský úrovni... *8)*
822458
5 0
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: MKMZ
prečo nemohli nové sw filmy vyzerať takto epicky ako tie concept arty? dostávam blade runner/duna vibes a extrémne sa mi to páči. holt myšlienky boli super, realizácia ale zlyhala.
822458
prečo nemohli nové sw filmy vyzerať takto epicky ako tie concept arty? dostávam blade runner/duna vibes a extrémne sa mi to páči. holt myšlienky boli super, realizácia ale zlyhala.
822353
7 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: MarvinP
Na škole při  semináři to profesorka dělávala tak, že jsme si měli něco přečíst a pak nám vzápětí pouštěla filmovou verzi. Třeba Lolitu, Svět podle Garpa s mladym Williamsem nebo Spalovače. A ten efekt byl stejnej jako dneska u toho Happy Endu - kdybych neznal ty obličeje, Hrušínského, nevěřil bych, že je to český. Po hodině byl oběd, lidi byli poměrně otrávení z filmu, ale mě nezajímalo jídlo, nic - nutně jsem si chtěl Spalovače pustit znovu. Happy End mi upravuje osobní cz topku a řadim si ho někam vedle něj. 

Já vim, že se to nemá srovnávat, ale dneska - asi na minutu, dvě - zahlídnu v tv jak zrovna Rašilov a Sokol „tlačí“ vtip. A přijde mi, že sám jsem se propadl v čase v nějakym sci-fi, když jsem si vzpomněl na těch x gagů v dopoledním filmu. Nechci remcat. Překvapilo mě, po brouzdání po netu, že Happy End je kupodivu zapadlej. Musí u něj bejt hlava zapnutá, to je možná to „mínus“. 

PS: Při tom brouzdání, jestli seženu někde i DVDčko, taková zajímavá nezajímavost: v době trafikovejch DVD vyšlo leccos. Apokalypsa měla „krásně“ posunutej zvuk, Silent Hill jsem 2x vrátil a potřetí už tam radši nešel, vadná sada disků, ale že tady vyšel „Happy End“, což je i nějakej film s Audrey Tautou a na disk místo toho dali Happy End tenhle - to mi bohužel tehdy uteklo :D
822436
Na škole při  semináři to profesorka dělávala tak, že jsme si měli něco přečíst a pak nám vzápětí pouštěla filmovou verzi. Třeba Lolitu, Svět podle Garpa s mladym Williamsem nebo Spalovače. A ten efekt byl stejnej jako dneska u toho Happy Endu - kdybych neznal ty obličeje, Hrušínského, nevěřil bych, že je to český. Po hodině byl oběd, lidi byli poměrně otrávení z filmu, ale mě nezajímalo jídlo, nic - nutně jsem si chtěl Spalovače pustit znovu. Happy End mi upravuje osobní cz topku a řadim si ho někam vedle něj.  Já vim, že se to nemá srovnávat, ale dneska - asi na minutu, dvě - zahlídnu v tv jak zrovna Rašilov a Sokol „tlačí“ vtip. A přijde mi, že sám jsem se propadl v čase v nějakym sci-fi, když jsem si vzpomněl na těch x gagů v dopoledním filmu. Nechci remcat. Překvapilo mě, po brouzdání po netu, že Happy End je kupodivu zapadlej. Musí u něj bejt hlava zapnutá, to je možná to „mínus“.  PS: Při tom brouzdání, jestli seženu někde i DVDčko, taková zajímavá nezajímavost: v době trafikovejch DVD vyšlo leccos. Apokalypsa měla „krásně“ posunutej zvuk, Silent Hill jsem 2x vrátil a potřetí už tam radši nešel, vadná sada disků, ale že tady vyšel „Happy End“, což je i nějakej film s Audrey Tautou a na disk místo toho dali Happy End tenhle - to mi bohužel tehdy uteklo *:D*
822429
3 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Yes, já to teda znám z dětství, ale nedavno jsem znova kousek viděl a přesně jsem si říkal, jak to může bejt tak zapadlý, když je to tak super, a přesně, Tenet 50 let před Tenetem.
822429
Yes, já to teda znám z dětství, ale nedavno jsem znova kousek viděl a přesně jsem si říkal, jak to může bejt tak zapadlý, když je to tak super, a přesně, Tenet 50 let před Tenetem.
822387
6 0
reagují: Ash_Black
reagovat

Happy End

Rozsekat ženu, zbavit se jejího milence, dostat trest smrti a ... vyprávět to pozpátku, s líbezným hlasem vypravěče, co sice už ženy viděl, ale byly vždy v celku a tahle v kufru, jeho první, tu si bude muset teprve poskládat. Návod k tomu nedaly, ale až ji sestaví, budou se mít hezky.

Neznal jsem to, pro mě totální zjevení se skvělým Menšíkem, vlastně se všemi. A ty dialogy, co to kolikrát hodí, díky toku pozpátku, tenhle ... Tenet :D:+ Pro mě automaticky jeden z nej českých filmů vůbec. K vidění na YouTube
822387
Rozsekat ženu, zbavit se jejího milence, dostat trest smrti a ... vyprávět to pozpátku, s líbezným hlasem vypravěče, co sice už ženy viděl, ale byly vždy v celku a tahle v kufru, jeho první, tu si bude muset teprve poskládat. Návod k tomu nedaly, ale až ji sestaví, budou se mít hezky. Neznal jsem to, pro mě totální zjevení se skvělým Menšíkem, vlastně se všemi. A ty dialogy, co to kolikrát hodí, díky toku pozpátku, tenhle ... Tenet *:D**:+* Pro mě automaticky jeden z nej českých filmů vůbec. K vidění na [url=https://www.youtube.com/watch?v=I0OjVTZdJ1Q&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%A1filmov%C3%A1klasika]YouTube [/url]
Happy End
11 -1
reagují: MarvinP
reagovat

Slow West (2015)

Podobně jako Síla psa (ve které taktéž hraje Kodi Smit-McPhee) je Slow West výborný antiwestern s nádhernou novozélandskou přírodou, parádní hudbou Jeda Kurzela a výbornými hereckými výkony jak Kodiho, tak Michaela Fassbendera. Celá druhá polovina má tak velké napětí, že ani nedýcháte, jak to vlastně dopadne. Skvělý film.
822362
Podobně jako Síla psa (ve které taktéž hraje Kodi Smit-McPhee) je Slow West výborný antiwestern s nádhernou novozélandskou přírodou, parádní hudbou Jeda Kurzela a výbornými hereckými výkony jak Kodiho, tak Michaela Fassbendera. Celá druhá polovina má tak velké napětí, že ani nedýcháte, jak to vlastně dopadne. Skvělý film.
Slow West (2015)
3 0
reagovat

The Rise of Skywalker

Kotel concept-artů; některé z nerealizovaného Duel of the Fates, jiné z vystřižených nebo nepoužitých scén, další úplně nové či neznámé. Člověk pak přemýšlí jak taková tříáčková velkoprodukce může selhávat v tak základních věcech jako je konzistence nebo příběh… :(
822353
[url=https://jonmccoyart.com/blog/starwars-the-rise-of-skywalker-sketchbook]Kotel[/url] concept-artů; některé z nerealizovaného Duel of the Fates, jiné z vystřižených nebo nepoužitých scén, další úplně nové či neznámé. Člověk pak přemýšlí jak taková tříáčková velkoprodukce může selhávat v tak základních věcech jako je konzistence nebo příběh… *:(*
The Rise of Skywalker
5 0
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: GuidoA.
:D:+
822307
*:D**:+*
822299
5 0
reagovat
willow bylo all over the place tak sem si pustil jiny fantasy a krull byla hned trefa do cernyho. vtipnejsi jak monty python, dojemnejsi jak hodor :+
822299
[url=https://youtu.be/t1MWEUCQda4]willow[/url] bylo all over the place tak sem si pustil jiny fantasy a krull byla hned trefa do cernyho. vtipnejsi jak monty python, dojemnejsi jak hodor *:+*
4 -5
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak on vetsinu blockbusteru haze do jednoho pytle, ne? To mas jak Fuka kazdej Spider-Man 60%/70%/80% a to nejnizsi hodnoceni dal tomu nejlepsimu z nich - Raimiho dvojce. Pak je prirozeny vyvoj, ze na tyhle filmy dotycny stejne prestane koukat... jak RedLetterMedia, kteri je uz nerecenzuji a do kina jdou dvakrat za rok. :)
822284
Tak on vetsinu blockbusteru haze do jednoho pytle, ne? To mas jak Fuka kazdej Spider-Man 60%/70%/80% a to nejnizsi hodnoceni dal tomu nejlepsimu z nich - Raimiho dvojce. Pak je prirozeny vyvoj, ze na tyhle filmy dotycny stejne prestane koukat... jak RedLetterMedia, kteri je uz nerecenzuji a do kina jdou dvakrat za rok. :)
822280
3 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ja neviem prečo, ale vždy keď na ten film narazím, tak si okamžite spomeniem, že Rimsy dal tomu 3/5... čo proste nechápem :D
822280
Ja neviem prečo, ale vždy keď na ten film narazím, tak si okamžite spomeniem, že Rimsy dal tomu 3/5... čo proste nechápem *:D*
822279
6 -1
reagují: The Joker
reagovat

Venom 2 - 2/10

Jeste vetsi sracka jak minule. Jak tohle muze vydelavat mi fakt hlava nebere.
822279
Jeste vetsi sracka jak minule. Jak tohle muze vydelavat mi fakt hlava nebere.
Venom 2 - 2/10
15 -1
reagují: SteKi
reagovat

Kimi

První cca polovina výborná, pak to zbytečně zbéčkovatí. Ale je to svižné, nenatahované a finální likvidace zabijáků je fakt zábavná, i když trochu wtf. A Zoe... ach!
822272
První cca polovina výborná, pak to zbytečně zbéčkovatí. Ale je to svižné, nenatahované a finální likvidace zabijáků je fakt zábavná, i když trochu wtf. A Zoe... ach!
Kimi
2 0
reagovat
reaguje na: Fanous21
Bradu vzhůru, kalhoty dolů! Program na dnešní večer vyřešen. :D
822262
[i]Bradu vzhůru, kalhoty dolů![/i] Program na dnešní večer vyřešen. *:D*
822174
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mi se na ní nelíbí vůbec nic a kdyby její postavě druhá řada nedodala trošku hloubku, už by mě pomalu iritovala. Celkově se dá říct, že z castu Euphorie mě nejvíce dostává Hunter Schafer a hned po ní obligátní Zendaya, to je bohyně. 
822175
Mi se na ní nelíbí vůbec nic a kdyby její postavě druhá řada nedodala trošku hloubku, už by mě pomalu iritovala. Celkově se dá říct, že z castu Euphorie mě nejvíce dostává Hunter Schafer a hned po ní obligátní Zendaya, to je bohyně. 
822036
2 -3
reagovat
Deep Water s Anou de Armas je ode dneška na Amazon Prime.
822174
Deep Water s Anou de Armas je ode dneška na Amazon Prime.
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Sidney je v Euphorii jedna z mála kladných ženských postav, s kterou všichni vytírají zem, přitom je takové zlatíčko naivní. Není můj typ (prsa nejsou všechno, to musí být celek, jak u Daddario) ale díky tomu seriálu jsem rád za každou její možnost se víc prosadit.
Ale na milkshake bych s ní zašel. Pokud ji už místní Casanova Rain neměl v posteli.
822094
Sidney je v Euphorii jedna z mála kladných ženských postav, s kterou všichni vytírají zem, přitom je takové zlatíčko naivní. Není můj typ (prsa nejsou všechno, to musí být celek, jak u Daddario) ale díky tomu seriálu jsem rád za každou její možnost se víc prosadit. Ale na milkshake bych s ní zašel. Pokud ji už místní Casanova Rain neměl v posteli.
3 -2
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se