Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7921 - 7940 Napsat příspěvek

The Catcher Was A Spy (2018)

Snad nejhvězdnější v Čechách točený film, o kterém jste dost možná ani neslyšeli (ano, má tu profil a trailer (s jedním komentářem), ale jinak se za ním spíš zavřela voda), který však pohříchu nestrhne - jakkoliv je hlavní postava v mnoha ohledech zajímavá, její hlavní příběh zde prezentovaný je pro filmové účely asi příliš antiklimaktický... Našince nicméně mohou potěšit povědomé lokace (+ pár tváří)  no a to obsazení, to je prostě luxusní: kromě Paula Rudda v hlavní roli třeba Sienna Miller, Mark Strong, Paul Giamatti, Tom Wilkinson, Guy Pearce, Jeff Daniels, Hiroyuki Sanada, Connie Nielsen... :+
826902
Snad nejhvězdnější v Čechách točený film, o kterém jste dost možná ani neslyšeli (ano, má tu profil a trailer (s jedním komentářem), ale jinak se za ním spíš zavřela voda), který však pohříchu nestrhne - jakkoliv je hlavní postava v mnoha ohledech zajímavá, její hlavní příběh zde prezentovaný je pro filmové účely asi příliš antiklimaktický... Našince nicméně mohou potěšit povědomé lokace (+ pár tváří)  no a to obsazení, to je prostě luxusní: kromě Paula Rudda v hlavní roli třeba Sienna Miller, Mark Strong, Paul Giamatti, Tom Wilkinson, Guy Pearce, Jeff Daniels, Hiroyuki Sanada, Connie Nielsen... *:+*
The Catcher Was A Spy (2018)
3 -1
reagovat

Jak vycvičit draka (2010)

Vidím to poprvé po osmi letech a vůbec tahle pohádka nezestárla. Nádherně vážný animák, který má co říci i nám dospělým. Velký doják a doufám, že další dva díly zůstaly ve stejném duchu.

Dvojku jsem viděl premiérově v kině, ale už si ji nepamatuju. Třetí díl jsem neviděl vůbec.
826901
Vidím to poprvé po osmi letech a vůbec tahle pohádka nezestárla. Nádherně vážný animák, který má co říci i nám dospělým. Velký doják a doufám, že další dva díly zůstaly ve stejném duchu. Dvojku jsem viděl premiérově v kině, ale už si ji nepamatuju. Třetí díl jsem neviděl vůbec.
Jak vycvičit draka (2010)
7 -3
reagovat

Doctor Strange 2

vysoké očakávania sklamú. a ja som ich nemal, čiže som si to patrične aj užil. jasné, je to plytké, nekope to až tak ako by malo, ale furt je to fajn marvelovka s nádhernými vizuálmi. ale samozrejme, od raimiho som čakal proste viac. 6,5/10
826880
vysoké očakávania sklamú. a ja som ich nemal, čiže som si to patrične aj užil. jasné, je to plytké, nekope to až tak ako by malo, ale furt je to fajn marvelovka s nádhernými vizuálmi. ale samozrejme, od raimiho som čakal proste viac. 6,5/10
Doctor Strange 2
3 -1
reagovat
nie som z toho nadšený ako disk, ale tiež sa mi to dosť páči. Akurát ma štvú tie príšerne urobené masky
826706
nie som z toho nadšený ako disk, ale tiež sa mi to dosť páči. Akurát ma štvú tie príšerne urobené masky
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Za mňa je to jeden z najslabších Eastwoodov a celý film mi príde ako prešlapovanie na mieste...
826684
Za mňa je to jeden z najslabších Eastwoodov a celý film mi príde ako prešlapovanie na mieste...
826652
5 0
reagovat

J. Edgar (2011)

K 50. výročí úmrtí jednoho z nejnenáviděnějších mužů Spojených států jsem si po letech znovu pustil Eastwoodův nezapomenutelný snímek a znovu jsem byl nadšený. Ten film je stále parádní, znovu jsem celý vylhaný Hooverův příběh sledoval s napětím. Eastwood zrežíroval Blackův scénář mistrovsky (navíc za pomoci vlastní hudby) a Leonardo DiCaprio a Armie Hammer zde podávají životní výkony. J. Edgar patří mezi nejlepší filmy minulé dekády a je velká škoda, jak je od své premiéry stále přehlížený.
826652
K 50. výročí úmrtí jednoho z nejnenáviděnějších mužů Spojených států jsem si po letech znovu pustil Eastwoodův nezapomenutelný snímek a znovu jsem byl nadšený. Ten film je stále parádní, znovu jsem celý [spoiler]vylhaný[/spoiler] Hooverův příběh sledoval s napětím. Eastwood zrežíroval Blackův scénář mistrovsky (navíc za pomoci vlastní hudby) a Leonardo DiCaprio a Armie Hammer zde podávají životní výkony. J. Edgar patří mezi nejlepší filmy minulé dekády a je velká škoda, jak je od své premiéry stále přehlížený.
J. Edgar (2011)
1 -7
reagují: SHUTTER
reagovat

Honeydew

Líbí se mi to přirovnání „Takhle by možná vypadal Texas Chainsaw, kdyby ho dělalo A24“. Je to místy dost jak na horský dráze, třeba v začátku jsem tápal, co se z toho klube, ale v čem je ten film fakt skvělej - takový ty momentky, kdy víte, že je to blbá situace a už jen čekáte, co se stane.

Např. nespoilerově - ústřední dvojice stanuje na louce, náhle se rozsvítí světlo, někdo přijel a volá na ně, že jsou na jeho pozemku. Ale nejdřív jim prostě jen svítí do očí a uprostřed tmy, mlčí. Pak se ti dva zatoulají k domu na samotě, kde jim otevře na pohled milá starší paní (skvěle zahraná) a už od předsíně víte, že se prostě něco stane, radši jděte spát pod strom, jen nelezte do toho baráku! Inu, polezou a rozuzlení není už takový, nicméně kvůli tomu šponování napětí, experimentální hrou s ruchy, anti-hudbou a kamerou to určitě stojí za vidění.
826640
Líbí se mi to přirovnání „Takhle by možná vypadal Texas Chainsaw, kdyby ho dělalo A24“. Je to místy dost jak na horský dráze, třeba v začátku jsem tápal, co se z toho klube, ale v čem je ten film fakt skvělej - takový ty momentky, kdy víte, že je to blbá situace a už jen čekáte, co se stane. Např. nespoilerově - ústřední dvojice stanuje na louce, náhle se rozsvítí světlo, někdo přijel a volá na ně, že jsou na jeho pozemku. Ale nejdřív jim prostě jen svítí do očí a uprostřed tmy, mlčí. Pak se ti dva zatoulají k domu na samotě, kde jim otevře na pohled milá starší paní (skvěle zahraná) a už od předsíně víte, že se prostě něco stane, radši jděte spát pod strom, jen nelezte do toho baráku! Inu, polezou a rozuzlení není už takový, nicméně kvůli tomu šponování napětí, experimentální hrou s ruchy, anti-hudbou a kamerou to určitě stojí za vidění.
Honeydew
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ehh... 
To nebude dobrý. Přinejlepším úplně zbytečný.
826634
Ehh...  To nebude dobrý. Přinejlepším úplně zbytečný.
826633
9 -1
reagovat
John Woo natočí remake Killera pro Peacock.
826633
John Woo natočí remake Killera pro Peacock.
2 -1
reagují: HAL
reagovat
Na Prime přidali Tenkrat na západě s CZ titulky, kdo by si chtěl dát klasiku na večer:+
826619
Na Prime přidali Tenkrat na západě s CZ titulky, kdo by si chtěl dát klasiku na večer*:+*
4 -1
reagovat
Tonyho Guide: Mámznaloativšeho
826606
Tonyho Guide: Mámznaloativšeho
5 -2
reagovat
Kluci, je to Rain...
Tatiany G-bod: Masakr
826602
Kluci, je to Rain... Tatiany G-bod: Masakr
18 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Teď George: Manhunt
826601
Teď George: Manhunt
826600
17 0
reagovat
Tomáš Garrigue: Masaryk?
826600
Tomáš Garrigue: Masaryk?
17 0
reagují: TedGeorge
reagovat

TG:M

Bude v 4DX ... A fakt to zvažují jako druhou projekci :D8)
826599
Bude v 4DX ... A fakt to zvažují jako druhou projekci *:D**8)*
TG:M
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Vypadá to, že jsem v tom zatím sám, ostatní asi spoří na podzim na plyn. 
826569
Vypadá to, že jsem v tom zatím sám, ostatní asi spoří na podzim na plyn. 
826530
4 -1
reagovat

Výkřik do tmy:

Na Spotify jsem se proklikal k nějakýmu best ofku Johna Williamse a už tady hodinu sedím s husí kůží všude a utírám slzy dojetí.
To je tak strašně geniální hudba, emoce, nostalgie. Všechno.
Ať už se třeba někdy "vykrádal" nebo ne, pro mě osobně je to nedosažitelnej a nedostižitelnej Génius (velkým G schválně).
Moje osobní láska k filmům byla do jistý míry probuzená a rozdmýchaná jeho hudbou.

Neuvěřitelná nálož a kariéra.

Ještě mi navíc strašně připomíná nebožtíka dědu, takže až umře i Williams, tak se asi sesypu :D
826567
Na Spotify jsem se proklikal k nějakýmu best ofku Johna Williamse a už tady hodinu sedím s husí kůží všude a utírám slzy dojetí. To je tak strašně geniální hudba, emoce, nostalgie. Všechno. Ať už se třeba někdy "vykrádal" nebo ne, pro mě osobně je to nedosažitelnej a nedostižitelnej Génius (velkým G schválně). Moje osobní láska k filmům byla do jistý míry probuzená a rozdmýchaná jeho hudbou. Neuvěřitelná nálož a kariéra. Ještě mi navíc strašně připomíná nebožtíka dědu, takže až umře i Williams, tak se asi sesypu *:D*
Výkřik do tmy:
16 0
reagovat
reaguje na: Muf
V pořádku 8)
826558
V pořádku *8)*
826525
3 0
reagovat
Internet je uz plny spoilerov z Dr. Strangea, dokonca aj vo forme videi a fotiek, tak opatrne. Ja som uz zahliadol nieco co som fakt nechcel. :-
826554
Internet je uz plny spoilerov z Dr. Strangea, dokonca aj vo forme videi a fotiek, tak opatrne. Ja som uz zahliadol nieco co som fakt nechcel. *:-*
7 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já už si ani ten trailer neplánoval pustit. Ale jestli to odsouhlasíte, tak klidně. :D
826530
Já už si ani ten trailer neplánoval pustit. Ale jestli to odsouhlasíte, tak klidně. *:D*
826474
2 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se