Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7961 - 7980 Napsat příspěvek
55. Kult hákového kříže
66. Osvícení
67. Bohemian Rhapsody
823674
55. Kult hákového kříže 66. Osvícení 67. Bohemian Rhapsody
2 -1
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Potvrzuju výjimečnost snímku 25 let neviny. Opravdu je to silný zážitek. Viděl jsem to na velkém plátně na LFŠ a bylo mi z toho opravdu nevolno.
823671
Potvrzuju výjimečnost snímku [b]25 let neviny[/b]. Opravdu je to silný zážitek. Viděl jsem to na velkém plátně na LFŠ a bylo mi z toho opravdu nevolno.
823662
2 -3
reagovat
21. good bad and ugly (v najbližšej dobe si to na 100% dám, kameňujte ma)
23. rain man
25. vyšší princip
823670
21. good bad and ugly (v najbližšej dobe si to na 100% dám, kameňujte ma) 23. rain man 25. vyšší princip
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
damn, you win :D:D:D
823668
damn, you win *:D**:D**:D*
823660
6 0
reagují: connor, verbst
reagovat
25 let neviny si dejte vsichni povinne. To je hodne silny. Polaci posledni roky fakt valeji (i kdyz to podle filmu co kupuje netflix moc nevypada
823662
25 let neviny si dejte vsichni povinne. To je hodne silny. Polaci posledni roky fakt valeji (i kdyz to podle filmu co kupuje netflix moc nevypada
3 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Mám to podobně: 

74. 25 let neviny
85. Klaus
92. Coco (stydím se)
823661
Mám to podobně:  74. 25 let neviny 85. Klaus 92. Coco (stydím se)
823651
2 -1
reagovat
Nestačím se divit. :o
Některý skvosty nevidět... 

Ale u mě to bude taky sranda.

Edit:
5. Sedm (vyspoilerovaný jak hovado) 
8. Dvanáct rozhněvaných mužů (někdy, snad.) 
9. Nedotknutelní (nikdy neříkej nikdy, ale toto mě teda extrémně neláká.) 
823660
Nestačím se divit. *:o* Některý skvosty nevidět...  Ale u mě to bude taky sranda. Edit: 5. Sedm (vyspoilerovaný jak hovado)  8. Dvanáct rozhněvaných mužů (někdy, snad.)  9. Nedotknutelní (nikdy neříkej nikdy, ale toto mě teda extrémně neláká.) 
4 -5
reagují: (=LIFTY=), Gonzi
reagovat

Tony

Kimi no na wa urcite daj aj s tvojou pani, to veeelmi fajn film :+
823658
Kimi no na wa urcite daj aj s tvojou pani, to veeelmi fajn film *:+*
Tony
6 0
reagovat
823657
132.[url=https://www.csfd.cz/film/8543-nejista-sezona/]Nejistá sezóna[/url] 138.[url=https://www.csfd.cz/film/4978-smrt-krasnych-srncu/]Smrť krásnych srncov[/url] 166.[url=https://www.csfd.cz/film/8815-prednosta-stanice/]Prednosta stanice[/url](1941)
3 -4
reagovat
9. Nedotknutelní
25. Vyšší princip
35. S čerty nejsou žerty
823656
9. Nedotknutelní 25. Vyšší princip 35. S čerty nejsou žerty
4 -1
reagovat
We have a winner... :D
823654
We have a winner... *:D*
5 0
reagovat
25. Vyšší princip
31. Podraz
42. Butch Cassidy a Sundance Kid
43. Město bohů
49. Tanec s vlky
...
nemám rád tyhle výzvy :D
823653
25. Vyšší princip 31. Podraz 42. Butch Cassidy a Sundance Kid 43. Město bohů 49. Tanec s vlky ... nemám rád tyhle výzvy *:D*
7 -2
reagovat
74 25 let neviny
85 Klaus
124 Cesta do fantazie
823651
74 25 let neviny 85 Klaus 124 Cesta do fantazie
3 -1
reagují: Jardus
reagovat
28. Rush
29. Ford v Ferrari
63. La vita è bella

Ale teda musím přiznat, že už si u některých nejsem vždy 100% jistý, až tak sklerotický už jsem!
823650
28. Rush 29. Ford v Ferrari 63. La vita è bella Ale teda musím přiznat, že už si u některých nejsem vždy 100% jistý, až tak sklerotický už jsem!
4 -1
reagovat
103. Medvěd
107. Sedm samurajů
146. Pink Floyd: The Wall
823649
103. Medvěd 107. Sedm samurajů 146. Pink Floyd: The Wall
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
8 - 12 rozhněvaných mužů
9 - nedotknutelní
13 - Godfather II (na toho se ale už roky chystám)

Každopádně můj součet je 30 a nevěřím tomu, že tady někdo bude mít menší číslo :D:D:D
823648
8 - 12 rozhněvaných mužů 9 - nedotknutelní 13 - Godfather II (na toho se ale už roky chystám) Každopádně můj součet je 30 a nevěřím tomu, že tady někdo bude mít menší číslo *:D**:D**:D*
823639
6 -4
reagovat
55. Kult hákového kříže
74. 25 let neviny
77. Hon
85. Klaus
99. Čas probuzení

Druhá stovka se mi už nechce
823646
55. Kult hákového kříže 74. 25 let neviny 77. Hon 85. Klaus 99. Čas probuzení Druhá stovka se mi už nechce
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
9. Nedotknutelní
25. Vyšší princip (Stydím se.)
35. S čerty nejsou žerty (Nikdy ne v celku, vždycky jen kousky, není to pro mě. Mám radši Josefa Beka hrajícího Mariáš.)
823645
9. Nedotknutelní 25. Vyšší princip (Stydím se.) 35. S čerty nejsou žerty (Nikdy ne v celku, vždycky jen kousky, není to pro mě. Mám radši Josefa Beka hrajícího Mariáš.)
823639
5 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kimi no na wa urcite dej :)
823642
Kimi no na wa urcite dej :)
823639
5 0
reagovat

Síla

a) WTF? :D (formát, obsah... nic extra)
b) Jinými slovy "káže vodu, pije víno" :D

Ne vážně, na jednu stranu přiznává že netuší, co že to ten "správný muž" vlastně je a že se to v každém desetiletí mění (řešení "jednou oholený, podruhé zarostlý" byla zajímavá neschopnost čtení mezi řádky :D). Na druhou stranu přesně ví, jak je to špatné a vhodné odsuzování.
Jeho pochody stranou, skoro to vypadá, jakoby se cítil (minimálně fyzicky) méněcenný, a tak se chtěl nabušit na toho alfasamce a když to teda nejde (bez práce ;)), tak je pro změnu závistivě kritizuje. Víceméně opak vyrovnaného jedince.
Stejně tak jeho Gendermanovství vyznívá trochu do prázdna, když je to obyčejný proutník (nic proti faktu samotnému). Někdo (třeba já) by si pak mohl myslet, že Genderman je jen póza, aby se dostal cílové skupině žen pod sukni. Když se pak více projeví jeho pravá nátura, vztahy jdou do kopru.
Na jednu stranu je to jen dokument o někom, koho neznám. Na druhou stranu s tím obsahem pokud vím souhlasí a já nemám potřebu si představovat, že ve skutečnosti je to určitě úplně jinak.

tl;dr: Vlastně ani nevím, proč jsem to pustil, ale jsem rád, že jsem viděl sondu do duše někoho, kdo se staví do role morálního kompasu správného muže. V tomto směru to bylo nesmírně poučné, až zábavné.

PS: Myslel jsem si, že steroidy člověk používá, když dělá maximum a už nemůže dál "bez pomoci". Tohle mi možná někdo doplní či opraví, ale Síla, jako původní téma dokumentu měl být evidentně o tom, že si pupkáč občas zvedající činky začne píchat a ... zvedne totéž co předtím, protože prostě jaksi nemaká. Bez práce nejsou koláče. :D
823641
a) WTF? *:D* (formát, obsah... nic extra) b) Jinými slovy "káže vodu, pije víno" *:D* Ne vážně, na jednu stranu přiznává že netuší, co že to ten "správný muž" vlastně je a že se to v každém desetiletí mění (řešení "jednou oholený, podruhé zarostlý" byla zajímavá neschopnost čtení mezi řádky *:D*). Na druhou stranu přesně ví, jak je to špatné a vhodné odsuzování. Jeho pochody stranou, skoro to vypadá, jakoby se cítil (minimálně fyzicky) méněcenný, a tak se chtěl nabušit na toho alfasamce a když to teda nejde (bez práce *;)*), tak je pro změnu závistivě kritizuje. Víceméně [b]opak vyrovnaného jedince[/b]. Stejně tak jeho Gendermanovství vyznívá trochu do prázdna, když je to obyčejný proutník (nic proti faktu samotnému). Někdo (třeba já) by si pak mohl myslet, že Genderman je jen póza, aby se dostal cílové skupině žen pod sukni. Když se pak více projeví jeho pravá nátura, vztahy jdou do kopru. Na jednu stranu je to jen dokument o někom, koho neznám. Na druhou stranu s tím obsahem pokud vím souhlasí a já nemám potřebu si představovat, že ve skutečnosti je to určitě úplně jinak. [b]tl;dr:[/b] Vlastně ani nevím, proč jsem to pustil, ale jsem rád, že jsem viděl sondu do duše někoho, kdo se staví do role morálního kompasu správného muže. V tomto směru to bylo nesmírně poučné, až zábavné. [b]PS: [/b]Myslel jsem si, že steroidy člověk používá, když dělá maximum a už nemůže dál "bez pomoci". Tohle mi možná někdo doplní či opraví, ale [b]Síla[/b], jako původní téma dokumentu měl být evidentně o tom, že si pupkáč občas zvedající činky začne píchat a ... zvedne totéž co předtím, protože prostě jaksi nemaká. Bez práce nejsou koláče. *:D*
Síla
7 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se