Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7901 - 7920 Napsat příspěvek
Maestro Cronenberg se Zločiny budoucnosti rozhodně neloučí, už chystá další film s Vincentem Casselem: link :+
827642
Maestro Cronenberg se Zločiny budoucnosti rozhodně neloučí, už chystá další film s Vincentem Casselem: [url=https://www.google.com/amp/s/deadline.com/2022/05/david-cronenbergs-next-movie-vincent-cassel-cannes-shrouds-crimes-future-market-1235020169/amp/]link[/url] *:+*
6 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
827637
https://youtu.be/x3xwsmhSr7U
827630
4 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tys asi nezachytil jak se natáčel celý Mandalorian že? :D
827630
Tys asi nezachytil jak se natáčel celý Mandalorian že? *:D*
827629
14 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Místo zelenyho pozadi

link

Obrovská TV 
Leterier nebude špatná volba na FX
827629
https://www.instagram.com/tv/Cda8w8HlCdm/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Obrovská TV  Leterier nebude špatná volba na FX
Místo zelenyho pozadi
1 -2
reagují: Gonzi
reagovat

Shortbus (2006)

Konečně viděno na velkém plátně ve Světozoru a navíc z původní 35mm archivní kopie. Ta celému filmu dala ještě lepší zážitek, než kdyby se promítala nová digitální kopie. Parádní atmosféra, fantastický soundtrack a maximální divácký zážitek. Skvělý film, kterému kino jedině pomohlo.
827603
Konečně viděno na velkém plátně ve Světozoru a navíc z původní 35mm archivní kopie. Ta celému filmu dala ještě lepší zážitek, než kdyby se promítala nová digitální kopie. Parádní atmosféra, fantastický soundtrack a maximální divácký zážitek. Skvělý film, kterému kino jedině pomohlo.
Shortbus (2006)
2 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Jako možný to je. Já mám v paněti jen toho astronauta. Ale pravda, že toho tu Netflix točí mraky.
827592
Jako možný to je. Já mám v paněti jen toho astronauta. Ale pravda, že toho tu Netflix točí mraky.
827583
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
je tam spousta českých indoor hal. :D:D:D

tak nevím, už v těch jeho filmech mám bordel. Natáčel tu teda dva filmy v jednom období :D8)
827583
je tam spousta českých indoor hal. *:D**:D**:D* tak nevím, už v těch jeho filmech mám bordel. Natáčel tu teda dva filmy v jednom období *:D**8)*
827564
2 -1
reagují: Cinefil
reagovat

Sonic 2

Je to fajn. Těšil jsem se, ale dostal jsem jen "fajn pokračování". Ono to ve výsledku stačí, ale to nic nemění na tom, že jsem si přál, aby mě to bavilo více. 6/10 

PS: Někdy to zkusím znovu, abych se ubezpečil jestli za to nemohla únava a špatná nálada.
827575
Je to fajn. Těšil jsem se, ale dostal jsem jen "fajn pokračování". Ono to ve výsledku stačí, ale to nic nemění na tom, že jsem si přál, aby mě to bavilo více. [b]6/10  [/b]PS: Někdy to zkusím znovu, abych se ubezpečil jestli za to nemohla únava a špatná nálada.
Sonic 2
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ty v tom traileru nepoznáváš Bystřici pod Hostýnem?
827572
Ty v tom traileru nepoznáváš Bystřici pod Hostýnem?
827564
6 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
nepleteš si to s tím českým astronautem, kterého má hrát?
827564
nepleteš si to s tím českým astronautem, kterého má hrát?
827562
4 0
reagují: RainMakeR, Milosh
reagovat

Hustle

Sandlerovka o basketu z Česka
link

vypadá to dobře. Sandler si to zase dává.  :+
827562
Sandlerovka o basketu z Česka https://www.youtube.com/watch?v=nM4iy0reaCA vypadá to dobře. Sandler si to zase dává.  *:+*
Hustle
4 -2
reagují: Cinefil
reagovat

The Gentlemen

Gritchie zpátky v sedle. 

Jako bych se znovu koukal na jeho kultovky, akorát v moderním hávu s opět skvěle vybraným castem, rytmickým tempem, zápletkou, která dokáže s blížícím se koncem chrlit jeden twist za druhým, to vše naservírováno ve stylovém drivu, který je nám fanouškům jeho tvorby nejbližší.

Kolik charismatu a skvěle padnoucího humoru dokážete vymáčknout ze správných herců, když je dobře vedete. Kdo by nemiloval ten londýnskej slang.
827421
Gritchie zpátky v sedle.  Jako bych se znovu koukal na jeho kultovky, akorát v moderním hávu s opět skvěle vybraným castem, rytmickým tempem, zápletkou, která dokáže s blížícím se koncem chrlit jeden twist za druhým, to vše naservírováno ve stylovém drivu, který je nám fanouškům jeho tvorby nejbližší. Kolik charismatu a skvěle padnoucího humoru dokážete vymáčknout ze správných herců, když je dobře vedete. Kdo by nemiloval ten londýnskej slang.
The Gentlemen
8 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley

Bude to mít styl

827358
https://youtu.be/BOLpw8tcWAo
Bude to mít styl
827339
1 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Schválně si to nenapsal ve zkratce?:D
827349
Schválně si to nenapsal ve zkratce?*:D*
827323
6 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Co když si tam koupila lístek i Taťána?
827343
Co když si tam koupila lístek i Taťána?
827339
5 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
shots fired :D
827342
shots fired *:D*
827339
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dik ze vim kam nejit, asi? :D
827339
Dik ze vim kam nejit, asi? *:D*
827323
7 0
reagují: RainMakeR, do_Od, Muel
reagovat

Top Gun Maverick

Lístek koupen na úterý 24.5. ve 20 hodin CC Anděl 

Jsem boží :D8)
827323
Lístek koupen na úterý 24.5. ve 20 hodin CC Anděl  Jsem boží *:D**8)*
Top Gun Maverick
1 -8
reagují: (=LIFTY=), Snipsley
reagovat

Zlatí úhoři (1979)

Jeden z nejlepších Kachyňových filmů vůbec. Zlatí úhoři jsou filmem mého srdce a nedám na ně dopustit. Viděl jsem je mnohokrát a nikdy mě nepřestali dojímat. Tady je geniální úplně všechno. Od skvostných hereckých výkonů přes geniální hudbu Luboše Fišera, brilantní střih Jiřího Brožka, nádhernou kameru Jana Čuříka až po fantastickou Kachyňovu režii. Malý velký film, na který se nechytá ani pozdější Kachyňova Smrt krásných srnců, natočena taktéž podle povídek Oty Pavla. Závěrečné titulky s Fišerovou hudbou jsou nádherným vyústěním celého filmu. Čistá poezie.
827319
Jeden z nejlepších Kachyňových filmů vůbec. Zlatí úhoři jsou filmem mého srdce a nedám na ně dopustit. Viděl jsem je mnohokrát a nikdy mě nepřestali dojímat. Tady je geniální úplně všechno. Od skvostných hereckých výkonů přes geniální hudbu Luboše Fišera, brilantní střih Jiřího Brožka, nádhernou kameru Jana Čuříka až po fantastickou Kachyňovu režii. Malý velký film, na který se nechytá ani pozdější Kachyňova Smrt krásných srnců, natočena taktéž podle povídek Oty Pavla. Závěrečné titulky s Fišerovou hudbou jsou nádherným vyústěním celého filmu. Čistá poezie.
Zlatí úhoři (1979)
1 -1
reagovat

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (bez spoilerů)

Obava, že bude druhý Strange (DrS2) příběhově chaotické šílenství se naplnila. Naštěstí asi jen z poloviny, ale pořád není nad čím jásat. Koncept a samotné očekávání filmu toho slibovali tak moc, že realita vždy zaostane za očekáváním. Na druhou stranu DrS2 je asi dosud největším fanservisem ryze od Marvelu v dobrém i zlém.

Není tedy překvapení, že po pár minutách se skáče do akce, na scénu nastoupí "Macguffin" jménem America Chavez a krátce na to i Wanda. Oceňuji zběsilé tempo, které se prakticky udržuje po celé 2h a film nenudí. Ovšem s nástupem Wandy se DrS2 rozděluje na dva filmy, jako to známe z Očanské války. Navzdory tomu, že se v Občanské válce dařilo dále rozvýjet charaktery nejen Kapitána, zde k tomu má nejblíže pouze Wanda, a to dost podivným způsobem. Zbytek má smůlu včetně Strange a Chavez (která je tu jen, aby získala zelenou kartu). To filmu ubírá veškeré emotivní scény, prohlubování postav a směřování do budoucna.

Ostatně to poslední začíná být v MCU po Endgame velký otazník, jelikož mám pocit, že ani tvůrci přestávají tušit, kam chtějí směřovat. Fanoušci chtějí jedno, Feige má zase plány na druhé. Pokud se vize spojí, vzniká právě DrS2. Co však musím pochválit je návrat Sama Raimiho k blockbusterům, jenž zde dokazuje, že režijní klika se Spider-Many (a ostatními jeho filmy) nebyla jen shoda okolností. Než jmenovat X marvelovek s nudnou režií, přirovnal bych DrS2 k Waititiho Thor 3, Gunnovým Strážcům a Russoovým Kapitánům. Tito pánové zatím v MCU předvedli víc než rutiní režii a Raimi se k nim může zařadit. Protože je autorem hororů, DrS2 je překvapivě skutečně děsivý, lekavý a občas na PG-13 i brutální. Nejvíc jsem si užívál odkazy k Evil Dead a Spider-Manovi 2, které zároveň tvoří 2-3 nejlepší, šílené scény ve filmu.

V nich vyníká rovněž Raimiho parťák Elfman s kameramanem Mathiesonem, kteří zde kouzlí, co u Marvelu opravdu není zvykem (a u jiných filmů naprosto normální). A je to sakra osvěžující! Ačkoliv klidně souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že se to sem nehodí. Pravdou je, že DrS2 trpí na Raimiho režisérské triky a roky plánovanou Feigeho vizi a postupnou sterilizaci marvelovek (je legrační a děsivé zároveň, že na place SM2 nosil Feige kafé Raimimu a nyní je to naopak). Film je tak "šílený" ve smyslu rozpolcený.

Aby to byl Marvel průměr, muselo by se tu dít méně zásadních věcí, ačkoliv příběh podprůměrný a zbrklý je. Protože zbožňuju Raimiho Spider-Many (i trojku), měl jsem stejnou radost jako on, že dostal (možná poslední) příležitost se vyblbnout za 200 mega a na jeho hru s divákem jsem se předem naladil. Za Raimiho a Elfmanovu přítomnost včetně nezvykle, brutálně vypointované (nejočekávanější scény posledních 2 let) dávám bodík navíc.

V opačném případě se Marvel musí vzpamatovat, jak dlouho se mu vyplatí lést do zadku hardcore fanouškům rozebírajících film měsíce před premiérou. Přiznávám, že sem z části patřím i já. Nazávěr povzdech nad tím, že Raimimu raději nesvěřili No Way Home s volnou režisérskou rukou jako zde.

7/10 (bez Raimiho, nebo s ním, ale svázanýma rukama o bod i dva míň)
827307
Obava, že bude druhý [i]Strange [/i]([i]DrS2[/i]) příběhově chaotické šílenství se naplnila. Naštěstí asi jen z poloviny, ale pořád není nad čím jásat. Koncept a samotné očekávání filmu toho slibovali tak moc, že realita vždy zaostane za očekáváním. Na druhou stranu [i]DrS2 [/i]je asi dosud největším fanservisem ryze od Marvelu v dobrém i zlém. Není tedy překvapení, že po pár minutách se skáče do akce, na scénu nastoupí "Macguffin" jménem America Chavez a krátce na to i Wanda. Oceňuji zběsilé tempo, které se prakticky udržuje po celé 2h a film nenudí. Ovšem s nástupem Wandy se [i]DrS2 [/i]rozděluje na dva filmy, jako to známe z [i]Očanské války[/i]. Navzdory tomu, že se v [i]Občanské válce [/i]dařilo dále rozvýjet charaktery nejen Kapitána, zde k tomu má nejblíže pouze Wanda, a to dost podivným způsobem. Zbytek má smůlu včetně Strange a Chavez (která je tu jen, aby získala zelenou kartu). To filmu ubírá veškeré emotivní scény, prohlubování postav a směřování do budoucna. Ostatně to poslední začíná být v MCU po [i]Endgame [/i]velký otazník, jelikož mám pocit, že ani tvůrci přestávají tušit, kam chtějí směřovat. Fanoušci chtějí jedno, Feige má zase plány na druhé. Pokud se vize spojí, vzniká právě [i]DrS2[/i]. Co však musím pochválit je návrat Sama Raimiho k blockbusterům, jenž zde dokazuje, že režijní klika se [i]Spider-Many[/i] (a ostatními jeho filmy) nebyla jen shoda okolností. Než jmenovat X marvelovek s nudnou režií, přirovnal bych [i]DrS2 [/i]k Waititiho [i]Thor 3[/i], Gunnovým [i]Strážcům [/i]a Russoovým [i]Kapitánům[/i]. Tito pánové zatím v MCU předvedli víc než rutiní režii a Raimi se k nim může zařadit. Protože je autorem hororů, [i]DrS2[/i] je překvapivě skutečně děsivý, lekavý a občas na PG-13 i brutální. Nejvíc jsem si užívál odkazy k [i]Evil Dead[/i] a [i]Spider-Manovi 2[/i], které zároveň tvoří 2-3 nejlepší, šílené scény ve filmu. V nich vyníká rovněž Raimiho parťák Elfman s kameramanem Mathiesonem, kteří zde kouzlí, co u Marvelu opravdu není zvykem (a u jiných filmů naprosto normální). A je to sakra osvěžující! Ačkoliv klidně souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že se to sem nehodí. Pravdou je, že [i]DrS2 [/i]trpí na Raimiho režisérské triky a roky plánovanou Feigeho vizi a postupnou sterilizaci marvelovek (je legrační a děsivé zároveň, že na place [i]SM2 [/i]nosil Feige kafé Raimimu a nyní je to naopak). Film je tak "šílený" ve smyslu rozpolcený. Aby to byl Marvel průměr, muselo by se tu dít méně zásadních věcí, ačkoliv příběh podprůměrný a zbrklý je. Protože zbožňuju Raimiho [i]Spider-Many[/i] (i trojku), měl jsem stejnou radost jako on, že dostal (možná poslední) příležitost se vyblbnout za 200 mega a na jeho hru s divákem jsem se předem naladil. Za Raimiho a Elfmanovu přítomnost včetně nezvykle, brutálně vypointované (nejočekávanější scény posledních 2 let) dávám bodík navíc. V opačném případě se Marvel musí vzpamatovat, jak dlouho se mu vyplatí lést do zadku hardcore fanouškům rozebírajících film měsíce před premiérou. Přiznávám, že sem z části patřím i já. Nazávěr povzdech nad tím, že Raimimu raději nesvěřili [i]No Way Home [/i]s volnou režisérskou rukou jako zde. [b]7/10[/b] (bez Raimiho, nebo s ním, ale svázanýma rukama o bod i dva míň)
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (bez spoilerů)
7 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se