Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6921 - 6940 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
presne:D
839629
presne*:D*
839610
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Na pláž nádrže Teplý vrch? :D
839610
Na pláž nádrže Teplý vrch? *:D*
839362
4 0
reagují: Disketa1, pepo
reagovat

Metanol (2018)

Uplynulo plných 10 let od metanolové aféry, která poznamenala snad celé Česko. Tak jsem si při té příležitosti znovu pustil výborný snímek Terezy Kopáčové a stále mě mrazí z toho, jakým způsobem ta smrtící směs vznikla. Metanolová aféra je vedle orlických vražd jeden z nejhorších porevolučních případů české kriminalistiky. Celé tři hodiny jedno velké napětí, detektivní stránka pohlcující (Martin Finger!) a pocit, že nikdy nevíte, co pijete, vás nenechá v klidu. 
839498
Uplynulo plných 10 let od metanolové aféry, která poznamenala snad celé Česko. Tak jsem si při té příležitosti znovu pustil [url=https://www.ceskatelevize.cz/porady/11411491125-metanol/]výborný snímek Terezy Kopáčové[/url] a stále mě mrazí z toho, jakým způsobem ta smrtící směs vznikla. Metanolová aféra je vedle orlických vražd jeden z nejhorších porevolučních případů české kriminalistiky. Celé tři hodiny jedno velké napětí, detektivní stránka pohlcující (Martin Finger!) a pocit, že nikdy nevíte, co pijete, vás nenechá v klidu. 
Metanol (2018)
2 -1
reagovat

V říši stříbrného lva (1965)

Na Divokým Kurdistánem se závěrečný díl orientální trilogie s Lexem Barkerem úplně nechytá, ale zábavné je to stále. Film má stále svižné tempo, příjemnou naivitu, která k mayovkám patří, a v neposlední řadě také fajn atmosféru. Takže oddychovka, jak má být. 
839395
Na Divokým Kurdistánem se závěrečný díl orientální trilogie s Lexem Barkerem úplně nechytá, ale zábavné je to stále. Film má stále svižné tempo, příjemnou naivitu, která k mayovkám patří, a v neposlední řadě také fajn atmosféru. Takže oddychovka, jak má být. 
V říši stříbrného lva (1965)
4 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Máš pravdu, předsedo. <3 
839374
Máš pravdu, předsedo. <3 
839321
2 -5
reagovat
reaguje na: Memphis
Ja v takom tričku chodím na pláž:D
839362
Ja v takom tričku chodím na pláž*:D*
839359
9 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: SteKi
Tohle je na ban. :o

Mimochodem, kamarádovi jsem kdysi pořídil jako dárek tričko s motivem plakátu a teď mu ho strašně závidím. :D
839359
Tohle je na ban. *:o* Mimochodem, kamarádovi jsem kdysi pořídil jako dárek tričko s motivem plakátu a teď mu ho strašně závidím. *:D*
839321
6 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: SteKi
Vůbec v tom s tebou nesouhlasím, ale za odvahu mít nepohodlný názor :+
839346
Vůbec v tom s tebou nesouhlasím, ale za odvahu mít nepohodlný názor *:+*
839321
5 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Já na ně jdu zítra a neskutečně se těším :D Vidět Čelisti v kině byla jedna z položek na mém pomyslném bucket listu, takže já se zklamání nebojím 8) Ale mrzí mě že jsi zklamaný, pro mě je to jeden z nejlepších filmů vůbec tak bych chtěl aby se líbil všem :D:D
839325
Já na ně jdu zítra a neskutečně se těším *:D* Vidět Čelisti v kině byla jedna z položek na mém pomyslném bucket listu, takže já se zklamání nebojím *8)* Ale mrzí mě že jsi zklamaný, pro mě je to jeden z nejlepších filmů vůbec tak bych chtěl aby se líbil všem *:D**:D*
839321
8 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Jj, mas ho tam :D je to geniální, vole 
839324
Jj, mas ho tam *:D* je to geniální, vole 
839321
7 -1
reagovat

Čeluste

Včera som bol na tom v IMAXe. Buď som ten film nikdy nevidel, alebo som to vytesnil lebo okrem konca som si z neho nepamätal vôbec nič. Ale o to nejde. Asi si si idem pre rekordný počet palcov dole, ale mňa to strašne nebavilo. Bolo to otravné, tie dlhé dialogové hektické scény na jeden záber boli z technického hľadiska fascinujúce, ale inak ma buď nudili alebo otravovali. Ja neviem či som zdegenerovaný dnešnými filmami, ale podľa mňa dokážem doceniť dobré herecké výkony bez ohľadu na vek filmu, ale tu to skrátka nevidím. Napr ten morský biolog či čo to bolo, ma sral herecky neskutočne. Prial som mu iba tú najhoršiu smrť. Úvodná scéna super, záver na lodi fajn (ten príbeh o indianopolis je najlepšia pasáž z celého filmu) stred filmu by som zostrihali na 10 minút a bolo by to super :D
839321
Včera som bol na tom v IMAXe. Buď som ten film nikdy nevidel, alebo som to vytesnil lebo okrem konca som si z neho nepamätal vôbec nič. Ale o to nejde. Asi si si idem pre rekordný počet palcov dole, ale mňa to strašne nebavilo. Bolo to otravné, tie dlhé dialogové hektické scény na jeden záber boli z technického hľadiska fascinujúce, ale inak ma buď nudili alebo otravovali. Ja neviem či som zdegenerovaný dnešnými filmami, ale podľa mňa dokážem doceniť dobré herecké výkony bez ohľadu na vek filmu, ale tu to skrátka nevidím. Napr ten morský biolog či čo to bolo, ma sral herecky neskutočne. Prial som mu iba tú najhoršiu smrť. Úvodná scéna super, záver na lodi fajn (ten príbeh o indianopolis je najlepšia pasáž z celého filmu) stred filmu by som zostrihali na 10 minút a bolo by to super *:D*
Čeluste
9 -20
reagovat
reaguje na: dawko
vraj to je super:D:D:D:D
839314
vraj to je super*:D**:D**:D**:D*
839308
14 0
reagovat

A cure for wellness (8,5/10)

Vizuálně natolik úžasné, že to přebíjí i v některých chvílích trochu slabší scénář, hlavně konec rozhodně mohl být lepší, ale k čertu s tím, když se na to tak krásně kouká... a že je to příliš dlouhé? - já se tedy nenudil jedinou sekundu!
839311
Vizuálně natolik úžasné, že to přebíjí i v některých chvílích trochu slabší scénář, hlavně konec rozhodně mohl být lepší, ale k čertu s tím, když se na to tak krásně kouká... a že je to příliš dlouhé? - já se tedy nenudil jedinou sekundu!
A cure for wellness (8,5/10)
7 0
reagovat
reaguje na: dawko
Králové videa.
839309
Králové videa.
839308
4 0
reagovat
Ako sa vola ten dokument o ceskych daberoch VHS?
839308
Ako sa vola ten dokument o ceskych daberoch VHS?
2 0
reagují: pepo, Disketa1
reagovat

Divokým Kurdistánem (1965)

Pořád je to skvělá a napínavá pecka. Produkční peklo na Divokém Kurdistánu není nijak znát, takže výsledkem je opět tradiční mayovka v tom nejlepším slova smyslu. Osobně mě orientální mayovky baví více než ty americké, protože Orient není tak okoukaný. Parádně dobrodružná podívaná, jak by řekl lord Lindsay. :D
839307
Pořád je to skvělá a napínavá pecka. [url=https://karel-may.majerco.net/filmy/filmografie/divokym-kurdistanem-1965/]Produkční peklo[/url] na Divokém Kurdistánu není nijak znát, takže výsledkem je opět tradiční mayovka v tom nejlepším slova smyslu. Osobně mě orientální mayovky baví více než ty americké, protože Orient není tak okoukaný. Parádně dobrodružná podívaná, jak by řekl lord Lindsay. *:D*
Divokým Kurdistánem (1965)
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nejsou
839210
Nejsou
839205
2 -2
reagovat

Žut (1964)

Dlouho jsem tuhle slavnou mayovku neviděl a musím říct, že je ve své svěžesti neuvěřitelně zábavná, především díky dvěma vtipným anglickým postavám. Krásně jsem se bavil, je to nádherná pohádka pro dospívající mládež a věřím, že oba další díly orientální trilogie jsou podobně zábavné.
839205
Dlouho jsem tuhle slavnou mayovku neviděl a musím říct, že je ve své svěžesti neuvěřitelně zábavná, především díky dvěma vtipným anglickým postavám. Krásně jsem se bavil, je to nádherná pohádka pro dospívající mládež a věřím, že oba další díly orientální trilogie jsou podobně zábavné.
Žut (1964)
2 -1
reagují: pepo
reagovat
839204
[url=https://m.youtube.com/watch?v=W3E74j_xFtg]Medvídek Pú slasher[/url]
1 -1
reagovat
podla mna myslí toto link
839196
podla mna myslí toto https://www.csfd.cz/film/704415-rrr/prehled/
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se