Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6881 - 6900 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
Jo... Clovek se podiva 2003 a vidí Master and Commander. Pak dalsi pecky z 2004 a 2005 a uz se tebou chce souhlasit. Ale pak se podiva na 2006, kde je treba Children of Men :D
839857
Jo... Clovek se podiva 2003 a vidí Master and Commander. Pak dalsi pecky z 2004 a 2005 a uz se tebou chce souhlasit. Ale pak se podiva na 2006, kde je treba Children of Men :D
839855
3 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Posunul bych to do 2004, mozna '05.
839855
Posunul bych to do 2004, mozna '05.
839841
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
OK, na to se chystám už docela dlouho. Přemluvil jsi mě. 
839842
OK, na to se chystám už docela dlouho. Přemluvil jsi mě. 
839839
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Za mě 1990-2002
839841
Za mě 1990-2002
839839
2 -1
reagují: The Joker
reagovat

Tváří tvář smrti (1986)

Mám teorii, že mezi lety 85 až 95 se točily ty vůbec nejlepší filmy, objektivně možná ne, ale podle mého srdce 100%.  Tento snímek to jenom dokazuje. 

Mladý Sean Penn je maloměstský redneck hejsek, který se zamiluje do ještě mladší a skutečně nádherné! Mary Stuart Masterson. Jeho táta je místní gangster a tam se to nějak zkomplikuje. K tomu je docela kvalitní stafáž vedlejších rolí, např Kiefer Sutherland, Crispin Glover David Straitham nebo Seanův bratr Chris, kterého podle obličeje všichni znáte. 

Otce Seana Penna měl původně hrát De Niro a je dobře, že se role pro přílišnou drsnost leknul, protože je tam Christopher Walken s knírkem naprosto pohlcující

Celý soundtrack je postavený na songu Live to Tell od Madonny a tím myslím skutečně, protože i vedlejší tóny vycházejí z refrénu, který to velmi lyricky posune k chilloutu a když se to u některých záběrů spojí se zasněnou kamerou, je to skutečně komplexní umění, třeba když jde mladý Penn polem nebo má rozhovor s Walkenem ve stodole.

Zkrátka a dobře další film, do kterého jsem se zamiloval a u kterého lituju, že nemám schopnosti ani prostor to promítnout do V.I.M. nebo MZ live Speciál. 

9/10
839839
Mám teorii, že mezi lety 85 až 95 se točily ty vůbec nejlepší filmy, objektivně možná ne, ale podle mého srdce 100%.  Tento snímek to jenom dokazuje.  Mladý Sean Penn je maloměstský redneck hejsek, který se zamiluje do ještě mladší a skutečně nádherné! Mary Stuart Masterson. Jeho táta je místní gangster a tam se to nějak zkomplikuje. K tomu je docela kvalitní stafáž vedlejších rolí, např Kiefer Sutherland, Crispin Glover David Straitham nebo Seanův bratr Chris, kterého podle obličeje všichni znáte.  Otce Seana Penna měl původně hrát De Niro a je dobře, že se role pro přílišnou drsnost leknul, protože je tam Christopher Walken s knírkem naprosto pohlcující Celý soundtrack je postavený na songu Live to Tell od Madonny a tím myslím skutečně, protože i vedlejší tóny vycházejí z refrénu, který to velmi lyricky posune k chilloutu a když se to u některých záběrů spojí se zasněnou kamerou, je to skutečně komplexní umění, třeba když jde mladý Penn polem nebo má rozhovor s Walkenem ve stodole. Zkrátka a dobře další film, do kterého jsem se zamiloval a u kterého lituju, že nemám schopnosti ani prostor to promítnout do V.I.M. nebo MZ live Speciál.  9/10
Tváří tvář smrti (1986)
7 -1
reagují: Mr. Hlad, TedGeorge
reagovat

Kmotr v přednesu Oldřicha Kaisera

839824
https://soundcloud.com/onehotbook/ukazka-mario-puzo-kmotr-cte-oldrich-kaiser?si=cfcfbc486b1e49a59f8e6c8bffdb174a&utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=social_sharing
Kmotr v přednesu Oldřicha Kaisera
4 -1
reagovat

Dual 1/10

Pokud mate nahodou terminalni diagnozu, prosim, nedivejte se na to. Radej usetreny cas venujte samohane. Ty vole, sracka vsech sracek. Nedoporucuju to nikomu, zaroven jsem se celou dobu bavil. Karen potvrdila, ze je nejhorsi herecka soucasneho ackoveho hollywoodu.
839793
Pokud mate nahodou terminalni diagnozu, prosim, nedivejte se na to. Radej usetreny cas venujte samohane. Ty vole, sracka vsech sracek. Nedoporucuju to nikomu, zaroven jsem se celou dobu bavil. Karen potvrdila, ze je nejhorsi herecka soucasneho ackoveho hollywoodu.
Dual 1/10
2 0
reagovat
Režisér Noční můry před Vánoci, Koraliny a... Dobře...Opoparchanta, natočil po třinácti letech nový film.:+
839792
Režisér Noční můry před Vánoci, Koraliny a... Dobře...Opoparchanta, natočil po třinácti letech [url=https://youtu.be/KNUZsLfAMqk]nový film[/url].*:+*
2 0
reagovat
reaguje na: Polux
A hlavně taky Metallica :D8):+
839784
A hlavně taky Metallica *:D**8)**:+*
839779
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
*jsem* jak já nesnáším psaní příspěvků na telefonu při práci. :D
839783
*jsem* jak já nesnáším psaní příspěvků na telefonu při práci. *:D*
839776
3 0
reagovat

Mission: Impossible II 7/10

Woova (jak v rozhovorech sám uváděl) romance mezi špiónem a zlodějkou, dovedně maskovaná za obyčejný akčňák, s extra jednoduchým (jakožto přímý důsledek kritiky na komplikovanost děje u jedničky) a k tomu na place průběžně přepisovaným scénářem, nevýrazným Scottem jako hlavním záporákem, explozivním a v podstatě kompletně improvizovaným finále, dávajícím vzpomenout na Wooovu slavnou "heroic bloodshed" éru (a poprvé představující kombinaci Hunt & motorka, plus poprvé a naposledy Hunta v režimu střelby obouruč), úžasným Zimmerovým OST, který patří k jednomu z jeho nejlepších, nepostradatelnými holubicemi ve slow motion a překrásnou Newton, u které divák nemá problém uvěřit, že Huntovi úplně zamotala hlavu.
839779
Woova (jak v rozhovorech sám uváděl) romance mezi špiónem a zlodějkou, dovedně maskovaná za obyčejný akčňák, s extra jednoduchým (jakožto přímý důsledek kritiky na komplikovanost děje u jedničky) a k tomu na place průběžně přepisovaným scénářem, nevýrazným Scottem jako hlavním záporákem, explozivním a v podstatě kompletně improvizovaným finále, dávajícím vzpomenout na Wooovu slavnou "heroic bloodshed" éru (a poprvé představující kombinaci Hunt & motorka, plus poprvé a naposledy Hunta v režimu střelby obouruč), úžasným Zimmerovým OST, který patří k jednomu z jeho nejlepších, nepostradatelnými holubicemi ve slow motion a překrásnou Newton, u které divák nemá problém uvěřit, že Huntovi úplně zamotala hlavu.
Mission: Impossible II 7/10
5 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: hroubek
:+
839777
*:+*
839776
3 0
reagovat

A24

Napsal s kolegy článek o filmech studia A24, které teď slavilo 10. let od založení. 

A24
839776
Napsal s kolegy článek o filmech studia A24, které teď slavilo 10. let od založení.  [url=https://plotpoint.sk/filmove-studio-a24-filmy/]A24[/url]
A24
4 0
reagují: hroubek, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Předchozí dvě filmové verze Remarqueova románu jsou výborné a tahle třetí jim zjevně nebude nic dlužna. :+
839774
Předchozí dvě filmové verze Remarqueova románu jsou výborné a tahle třetí jim zjevně nebude nic dlužna. *:+*
839767
6 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
fuj to byl drsnej teaser ( plamenomety!). 

bude kino ? nebo zase jen TV ?
839770
fuj to byl drsnej teaser ( plamenomety!).  bude kino ? nebo zase jen TV ?
839767
2 0
reagovat
Na západní frontě klid teaser

To vypadá hodně dobře plus Daniel Brühl:+:o

Knížku jsem četl snad kdysi na střední.
839767
[url=https://youtu.be/qFqgmaO15x4]Na západní frontě klid teaser [/url] To vypadá hodně dobře plus Daniel Brühl*:+**:o* Knížku jsem četl snad kdysi na střední.
13 0
reagují: Disketa1, RainMakeR
reagovat

Julove/Augustove hororove okienko

Doporucujem (> 6*)

Resurrection - viac drama nez horror ale fanusikovia Japan shock ala Audition si pridu na svoje vo filme v ktorom Rebecca Hall podava svoj zivotny vykon. 8*

What Josiah Saw - vo vela veciach mi tento film rozpravany v kapitolach o dysfunkcnej rodine pripomenul The Devil All the Time ale je ovela komornejsi a pomalsi. Neocakavat pravy horror ale drsnu dramu s naznakmi hororu. 7*

Prey - prijemne prekvapenie a nebyt tych prisernych CGI zvierat, ktore ma z filmu uplne vytrhli, tak by som to hodnotil aj vyssie. Hlavna hrdinka je velmi sympaticka a ten jej boj je v pohode uveritelny. Teraz uz len dufat, ze sa tento koncept osvedci a uvidime Predatora aj v inych casovych obdobiach. 7*

Nedoporucujem (3-6*)

Nope - zaujimavy napad, sympaticke postavy, excelentna kamera ale Peele asi nikdy nenatoci dobry horror ale len zaujimavy socialny komentar a pritom par scen naznacuje. ze ten talent na horror naozaj ma. V konecnom dosledku sa to cele ale nakoniec rozpadlo a to slusne budovanie tajomna sa v zavere uplne vytrati. 6*

Fall - prekvapujuco som sa bavil ale nemozem to doporucit lebo je to len take jednoduche becko ale pre fanusikov survival horrorov (47 Meters Down) povinnost, pretoze ta intenzita a pocit zavratu funguje dostatone dobre. 6*

The Black Phone - 6*
Orphan: First Kill - 4*
Umma - 4*

Odpad (< 3*)
They/Them, Dawn Breaks Behind the Eyes, Rubikon, La Pasajera, Master
839765
[b]Doporucujem (> 6*)[/b] [b]Resurrection [/b]- viac drama nez horror ale fanusikovia Japan shock ala Audition si pridu na svoje vo filme v ktorom Rebecca Hall podava svoj zivotny vykon. [b]8*[/b] [b]What Josiah Saw[/b] - vo vela veciach mi tento film rozpravany v kapitolach o dysfunkcnej rodine pripomenul The Devil All the Time ale je ovela komornejsi a pomalsi. Neocakavat pravy horror ale drsnu dramu s naznakmi hororu. [b]7*[/b] [b]Prey[/b] - prijemne prekvapenie a nebyt tych prisernych CGI zvierat, ktore ma z filmu uplne vytrhli, tak by som to hodnotil aj vyssie. Hlavna hrdinka je velmi sympaticka a ten jej boj je v pohode uveritelny. Teraz uz len dufat, ze sa tento koncept osvedci a uvidime Predatora aj v inych casovych obdobiach. [b]7*[/b] [b]Nedoporucujem (3-6*)[/b] [b]Nope[/b] - zaujimavy napad, sympaticke postavy, excelentna kamera ale Peele asi nikdy nenatoci dobry horror ale len zaujimavy socialny komentar a pritom par scen naznacuje. ze ten talent na horror naozaj ma. V konecnom dosledku sa to cele ale nakoniec rozpadlo a to slusne budovanie tajomna sa v zavere uplne vytrati. [b]6*[/b] [b]Fall [/b]- prekvapujuco som sa bavil ale nemozem to doporucit lebo je to len take jednoduche becko ale pre fanusikov survival horrorov (47 Meters Down) povinnost, pretoze ta intenzita a pocit zavratu funguje dostatone dobre. [b]6*[/b] [b]The Black Phone - 6*[/b] [b]Orphan: First Kill - 4*[/b] [b]Umma - 4*[/b] [b]Odpad (< 3*)[/b] They/Them, Dawn Breaks Behind the Eyes, Rubikon, La Pasajera, Master
Julove/Augustove hororove okienko
6 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ten se bohužel dochoval jen na nějaký zaprášený vhsce, co jsem četl.
839742
Ten se bohužel dochoval jen na nějaký zaprášený vhsce, co jsem četl.
839733
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
839736
https://youtu.be/SSsa2rtZiEs?t=12
839735
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Batmanske svetlo :D
839735
Batmanske svetlo *:D*
839734
14 0
reagují: The Joker
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se