Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6841 - 6860 Napsat příspěvek
Podle teaseru má katastrofální CGI i Malá mořská víla. 
840276
Podle teaseru má katastrofální CGI i Malá mořská víla. 
2 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
S marvelovkama po Endgame resp. spidey 3(8?) mám docela problém. Nějak me tam nefunguji emoce a nejsou tam kulervouci scény.
Jak kdyby to někdo programoval podle nejakyho algoritmu ( že by Hydra a Zola? 8):D) a jelo to na setrvačnost. Seriály ani nekomentuju.To je totální dno.
To že ohlásili dvě fáze plný úžasných? filmu a seriálu tak mě to teda vůbec nechytlo.
A to jsem tu před pár lety z Marvelovek doslova stříkal...
840274
S marvelovkama po Endgame resp. spidey 3(8?) mám docela problém. Nějak me tam nefunguji emoce a nejsou tam kulervouci scény. Jak kdyby to někdo programoval podle nejakyho algoritmu ( že by Hydra a Zola? *8)**:D*) a jelo to na setrvačnost. Seriály ani nekomentuju.To je totální dno. To že ohlásili dvě fáze plný úžasných? filmu a seriálu tak mě to teda vůbec nechytlo. A to jsem tu před pár lety z Marvelovek doslova stříkal...
840265
11 -1
reagují: duro
reagovat

Pinocchio a Thor 4

Disney zacina byt velice nebezpecny. Fakt smekam pred temi, co tyhle shity zvladli dokoukat. Ja u kazdy vydrzel 25-30 min. Pinocchio je takova ta genericka, asi podfinancovana pohadka delana bez zajmu a s docela desivym Hanksem a jeste desivejsi vilou. Do jiste miry to beru, deckam to bude ve vetsine pripadu stejne jedno a Zemeckis asi nema prachy. Ale ten Thor... Takhle stydno od prvni minuty u 150M+ filmu mi snad jeste nebylo. Hodnotit na csfd, tak s klidnym svedomim davam odpad. Tohle fakt nemohli myslet vazne a jsem zvedavej, jak hluboko to na ty csfd spadne. Po kine bylo tusim 67%, jestli po 35K+ to nebude tezce ve 50s, tak si to soucasny blockbusterovy publikum opravdu zaslouzi byt takhle podvadeno. Zlatej Dr. Strange 2, ten mi prisel mezi 2-3/5*, ale necitil jsem se jim napaden tvl. :o:o
840265
Disney zacina byt velice nebezpecny. Fakt smekam pred temi, co tyhle shity zvladli dokoukat. Ja u kazdy vydrzel 25-30 min. Pinocchio je takova ta genericka, asi podfinancovana pohadka delana bez zajmu a s docela desivym Hanksem a jeste desivejsi vilou. Do jiste miry to beru, deckam to bude ve vetsine pripadu stejne jedno a Zemeckis asi nema prachy. Ale ten Thor... Takhle stydno od prvni minuty u 150M+ filmu mi snad jeste nebylo. Hodnotit na csfd, tak s klidnym svedomim davam odpad. Tohle fakt nemohli myslet vazne a jsem zvedavej, jak hluboko to na ty csfd spadne. Po kine bylo tusim 67%, jestli po 35K+ to nebude tezce ve 50s, tak si to soucasny blockbusterovy publikum opravdu zaslouzi byt takhle podvadeno. Zlatej Dr. Strange 2, ten mi prisel mezi 2-3/5*, ale necitil jsem se jim napaden tvl. *:o**:o*
Pinocchio a Thor 4
9 -4
reagují: RainMakeR
reagovat

Mission: Impossible - Rogue Nation 9/10

McQuarrieho špionážní pecka a (prozatím) kvalitativní vrchol celé série, ve které funguje na jedničku úplně všechno od zapeklité zápletky, která svým stylem "kdo je s kým a proti komu" připomene dějovou spletitost jedničky a přinášející s sebou úžasnou (a zprvu tajemnou) novou posilu Ferguson a bohužel naposledy také Rennera, přes parádně chladnokrevného hlavního záporáka Harrise a vzájemný soutěživý vztah s Huntem, v jehož rámci se oba průběžně přetahují o to, kdo z nich je chytřejší, po skvělé akční sekvence (dostaveníčko v opeře snad ani nešlo natočit lépe, plus návrat kombinace Hunt & motorka se po letech náramně povedl) a sice trochu umírněné, ale velice chytré finále, které krásně zrcadlí začátek filmu (Hunt v závěru naloží s Lanem úplně stejně, jako Lane s Huntem v úvodu).
840204
McQuarrieho špionážní pecka a (prozatím) kvalitativní vrchol celé série, ve které funguje na jedničku úplně všechno od zapeklité zápletky, která svým stylem "kdo je s kým a proti komu" připomene dějovou spletitost jedničky a přinášející s sebou úžasnou (a zprvu tajemnou) novou posilu Ferguson a bohužel naposledy také Rennera, přes parádně chladnokrevného hlavního záporáka Harrise a vzájemný soutěživý vztah s Huntem, v jehož rámci se oba průběžně přetahují o to, kdo z nich je chytřejší, po skvělé akční sekvence (dostaveníčko v opeře snad ani nešlo natočit lépe, plus návrat kombinace Hunt & motorka se po letech náramně povedl) a sice trochu umírněné, ale velice chytré finále, které krásně zrcadlí začátek filmu [spoiler](Hunt v závěru naloží s Lanem úplně stejně, jako Lane s Huntem v úvodu)[/spoiler].
Mission: Impossible - Rogue Nation 9/10
10 -1
reagovat
reaguje na: holub109
Tiez odporucam. Je to super
840152
Tiez odporucam. Je to super
840148
3 0
reagovat
reaguje na: Muel
Já přesně to samý, začal jsem nakoukávat i starší kousky a zatím jsem málokdy šlápl vedle
840150
Já přesně to samý, začal jsem nakoukávat i starší kousky a zatím jsem málokdy šlápl vedle
840149
3 0
reagovat
reaguje na: holub109
dlho sa na to chystám, neviem sa dočkať. začal som trocha artovejšiu kinematografiu a toto bude asi úplne presne ten film, ktorý chcem vidieť. som rád, že niečo takéto tu niekto registruje. big up! :+
840149
dlho sa na to chystám, neviem sa dočkať. začal som trocha artovejšiu kinematografiu a toto bude asi úplne presne ten film, ktorý chcem vidieť. som rád, že niečo takéto tu niekto registruje. big up! *:+*
840148
3 0
reagují: holub109
reagovat

Harakiri (1962)

Dnes jsem si doplnil klasiku japonské kinematografie, samurajský film Harakiri. Přiznám se, že nemám nakoukáno moc asijských filmů, ale tento stál za to. Perfektní příběh, napětí i krásná kamera. Velké doporučení :+
840148
Dnes jsem si doplnil klasiku japonské kinematografie, samurajský film Harakiri. Přiznám se, že nemám nakoukáno moc asijských filmů, ale tento stál za to. Perfektní příběh, napětí i krásná kamera. Velké doporučení *:+*
Harakiri (1962)
5 0
reagují: pepo, Muel
reagovat

Živel (2020)

Moderní ruské filmy jsou mé oblíbené guilty pleasure. V posledních letech natočily parádní akční scifi, horory, pohádkové fantasy apod. Bohužel po jejich válečné agresi mám nepříjemnou pachuť a myslel jsem, že už nic ruského neuvidím a minimálně to nebude vojenské...
Tohle je 2 roky starý velkofilm o hasičích. Má to úroveň hrdinského patosu lvl. Armagedon a je tam i několik podobných scén řekl bych. Rozhodně se to nemůže rovnat s Kosinskiho Only the Brave, ale zábavné to popcornově je. A taky je to ultra kvalitní co se týká praktických efektů, ani náznakem jsem nikde neviděl digitál byť tam určo byl, oni fakt museli zapálit hektary lesa a nějakou vesnici. 
Jestli vás fascinuje patos ruských gerojů, tak určitě doporučuju. Docela tam vládne neselhávající Konstantin Chabenskij 7/10
840074
Moderní ruské filmy jsou mé oblíbené guilty pleasure. V posledních letech natočily parádní akční scifi, horory, pohádkové fantasy apod. Bohužel po jejich válečné agresi mám nepříjemnou pachuť a myslel jsem, že už nic ruského neuvidím a minimálně to nebude vojenské... Tohle je 2 roky starý velkofilm o hasičích. Má to úroveň hrdinského patosu lvl. Armagedon a je tam i několik podobných scén řekl bych. Rozhodně se to nemůže rovnat s Kosinskiho Only the Brave, ale zábavné to popcornově je. A taky je to ultra kvalitní co se týká praktických efektů, ani náznakem jsem nikde neviděl digitál byť tam určo byl, oni fakt museli zapálit hektary lesa a nějakou vesnici.  Jestli vás fascinuje patos ruských gerojů, tak určitě doporučuju. Docela tam vládne neselhávající Konstantin Chabenskij 7/10
Živel (2020)
1 -3
reagovat
reaguje na: holub109
Geniálne tipy. Night of the Hunter som mal dlhov top 15. Killing je jeden z najlepších Kubrickov a Gaslight je parádne kino:+
840056
Geniálne tipy. Night of the Hunter som mal dlhov top 15. Killing je jeden z najlepších Kubrickov a Gaslight je parádne kino*:+*
840027
5 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
link

Není. Nikdy jsem tu kritiku jeho role ve čtyřce nepochopil. Podle mě je skvělý.
840037
https://www.youtube.com/watch?v=F4nHTbLMd_8 Není. Nikdy jsem tu kritiku jeho role ve čtyřce nepochopil. Podle mě je skvělý.
840034
3 -1
reagovat
reaguje na: Polux
 Nyqvista mam velmi rad, ale zrovna zaporak je v MI4 to najtragickejsie.
840034
 Nyqvista mam velmi rad, ale zrovna zaporak je v MI4 to najtragickejsie.
840014
5 -5
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: holub109
Same here :D
840033
Same here *:D*
840031
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na svou dobu luxusně natočená záležitost, narozdíl od posledního dílu She-hulk, který sleduji teď a opět u něj trpím ;)
840031
Na svou dobu luxusně natočená záležitost, narozdíl od posledního dílu She-hulk, který sleduji teď a opět u něj trpím *;)*
840030
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: holub109
Killing je fenomenální :+
840030
Killing je fenomenální *:+*
840027
2 -1
reagují: holub109
reagovat

Noiry

Dneska jsem zvládl dva skvělé filmy, konkrétně The Night of the Hunter a Kubrickovo The Killing. Obojí musím doporučit, to samé nedávno zhlédnutý film Gaslight s Ingrid Bergman:D
840027
Dneska jsem zvládl dva skvělé filmy, konkrétně The Night of the Hunter a Kubrickovo The Killing. Obojí musím doporučit, to samé nedávno zhlédnutý film Gaslight s Ingrid Bergman*:D*
Noiry
7 0
reagují: pepo, AndyKaufman
reagovat

Mission: Impossible - Ghost Protocol 8/10

Birdův návrat značky na výsluní jak po finanční, tak kvalitativní stránce, který znamenal definitivní přerod série ke konceptu "velké akční atrakce propojené nějakou tou dějovou linkou" (přičemž do té doby to bylo naopak), častokrát v podobě šílené eskamotérské sekvence, při které se Cruise odmítá zastupovat kaskadérem a pojišťovny začínají kolabovat (a shodou okolností dorazivší ve stejném roce, ve kterém na stejný koncept naskočila svým pátým dílem série Fast And Furious), s představením Rennera jakožto potenciální Cruiseovy náhrady (což nakonec tak úplně nevyšlo), kancelářskou krysou Peggem chvályhodně "povýšeným" na regulérního členu týmu, šikovnou Patton jakožto osvěžujícím ženským elementem a skvělým Nyqvistem v roli šíleného hlavního záporáka.  
840014
Birdův návrat značky na výsluní jak po finanční, tak kvalitativní stránce, který znamenal definitivní přerod série ke konceptu "velké akční atrakce propojené nějakou tou dějovou linkou" (přičemž do té doby to bylo naopak), častokrát v podobě šílené eskamotérské sekvence, při které se Cruise odmítá zastupovat kaskadérem a pojišťovny začínají kolabovat (a shodou okolností dorazivší ve stejném roce, ve kterém na stejný koncept naskočila svým pátým dílem série Fast And Furious), s představením Rennera jakožto potenciální Cruiseovy náhrady (což nakonec tak úplně nevyšlo), kancelářskou krysou Peggem chvályhodně "povýšeným" na regulérního členu týmu, šikovnou Patton jakožto osvěžujícím ženským elementem a skvělým Nyqvistem v roli šíleného hlavního záporáka.  
Mission: Impossible - Ghost Protocol 8/10
7 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Pinocchio

Je to fajn. Neurazí ale taky nijak extra nenadchne. Jsou tam hezké scény, ale mě osobně hodně rušil ten digi look. Herecky na pohodu a celkově se na to dobře kouká. Největší radost mi udělaly odkazy v hodinách. 6,5/10
839962
Je to fajn. Neurazí ale taky nijak extra nenadchne. Jsou tam hezké scény, ale mě osobně hodně rušil ten digi look. Herecky na pohodu a celkově se na to dobře kouká. Největší radost mi udělaly odkazy v hodinách. 6,5/10
Pinocchio
2 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Mohl, tak že bys to nepsal vůbec.
839948
Mohl, tak že bys to nepsal vůbec.
839946
4 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Přečti si to pořádně; jasněji jsem to už napsat nemohl. ?)
839946
Přečti si to pořádně; jasněji jsem to už napsat nemohl. *?)*
839926
3 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se