Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42881 - 42900 Napsat příspěvek
Exterminátora jsem si už našel taky. Koukám, že režíroval režisér Komanda.;)
542474
Exterminátora jsem si už našel taky. Koukám, že režíroval režisér Komanda.*;)*
0 0
reagovat
heh to bolo rychle, jj asi to bude toto :)
542472
heh to bolo rychle, jj asi to bude toto :)
0 0
reagovat

pali87

542470
[link="http://www.csfd.cz/film/20178-meteor-man-the/"]Meteor man[/link] *:)*
pali87
0 0
reagovat
The Meteor Man ? link
542469
The Meteor Man ? http://www.imdb.com/title/tt0107563/
0 0
reagovat
uz ked ste pri tom....este strasne davno ako decko som videl jeden film kde hrali sami cernosi v tom filme padol na zem meteorit a hlavny hrdina vdaka tomu ziskal nadprirodzene schopnosti (to je jedine co si pamatam), neviete nahodou niekto co to bol za film? :)
542468
uz ked ste pri tom....este strasne davno ako decko som videl jeden film kde hrali sami cernosi v tom filme padol na zem meteorit a hlavny hrdina vdaka tomu ziskal nadprirodzene schopnosti (to je jedine co si pamatam), neviete nahodou niekto co to bol za film? :)
0 0
reagovat

Exterminátor

to vypadá tak ujetě, že už to sosám :D:D díky za tip :+
542466
to vypadá tak ujetě, že už to sosám *:D**:D* díky za tip *:+*
Exterminátor
0 0
reagovat

PetaBlack

To druhý by mohl být Exterminátor link
542462
To druhý by mohl být Exterminátor http://www.csfd.cz/film/14661-exterminator-class-of-1999/
PetaBlack
0 0
reagovat

Názvy, názvy

Už delší dobu si snažím vzpomenout na dva starší filmy, tak mě napadlo, že by následující indicie mohly někomu napovědět a mohl by mi případně poradit. Kdyžtak díky.

Film první byl horor, hlavní postava se jmenovala Craford / Cliford (to už bohužel nevím přesně). A tenhle člověk byl snad chovanec nějakýho ústavu, měl úplně holou hlavu, každou chvíli mu bylo blbě a v pozdější fázi mu vylezlo z čela něco jako malej červ. A taky tam byl samozřejmě i nějakej šílenej vědátor, co to měl celý pod palcem. Zní to dost ujetě, já vim, ale fakt by mě zajímalo, jak se to vlastně jmenovalo. Rokem výroby cca z osmdesátek.

A film druhý, ten musel minimálně 2x před x lety běžet na Nově. Odehrávalo se to na jedný škole, kam přivezli 2-3 nový učitele / roboty. Nejsem si jistej, ale mám pocit, že to nebyla zápletka v rytmu ,,vyučujícímu robotovi přeskočí kolečko a začne vraždit". Tyhle byly divný hned ze startu.
542461
Už delší dobu si snažím vzpomenout na dva starší filmy, tak mě napadlo, že by následující indicie mohly někomu napovědět a mohl by mi případně poradit. Kdyžtak díky. Film první byl horor, hlavní postava se jmenovala Craford / Cliford (to už bohužel nevím přesně). A tenhle člověk byl snad chovanec nějakýho ústavu, měl úplně holou hlavu, každou chvíli mu bylo blbě a v pozdější fázi mu vylezlo z čela něco jako malej červ. A taky tam byl samozřejmě i nějakej šílenej vědátor, co to měl celý pod palcem. Zní to dost ujetě, já vim, ale fakt by mě zajímalo, jak se to vlastně jmenovalo. Rokem výroby cca z osmdesátek. A film druhý, ten musel minimálně 2x před x lety běžet na Nově. Odehrávalo se to na jedný škole, kam přivezli 2-3 nový učitele / roboty. Nejsem si jistej, ale mám pocit, že to nebyla zápletka v rytmu ,,vyučujícímu robotovi přeskočí kolečko a začne vraždit". Tyhle byly divný hned ze startu.
Názvy, názvy
0 0
reagovat
Az to "vyvoleni" z redakce shlednou v IMAXU.
542435
Az to "vyvoleni" z redakce shlednou v IMAXU.
0 0
reagovat
Kdy bude na MZ recenze na Alenku v říši divů?
542433
Kdy bude na MZ recenze na Alenku v říši divů?
0 0
reagovat

ROBBERY

jj to teda je .. :D:D
542427
jj to teda je .. *:D**:D*
ROBBERY
0 0
reagovat

zahron

ooh shit!:D, lepsi nez ten novy trailer:+
542424
ooh shit!*:D*, lepsi nez ten novy trailer*:+*
zahron
0 0
reagovat
542418
[link="http://www.gamerztube.cz/wZ297D14t/prince-of-awesome"]Princ of Awesome[/link] *:D**:D*
0 0
reagovat
Tak ten efekt vracení času je fakt pěkný, to jsem docela nečekal.
542415
Tak ten efekt vracení času je fakt pěkný, to jsem docela nečekal.
0 0
reagovat

Prince of Persia novy trailer

542413
http://movies.ign.com/dor/objects/664420/prince-of-persia/videos/pop_mov_trl2_030110.html?show=hi
Prince of Persia novy trailer
0 0
reagovat

okkac

nezveda
542406
nezveda
okkac
0 0
reagovat
Dotaz, viděl někdo tu o 15 minut delší verzi Krále Artuše s Clivem Owenem? By mne zajímalo co je tam navíc, prý hlavně přidaná brutalita v bitevních sekvencích, jelikož kinoverze byla myslím PG-13 a takhle to jde na R a jestli to nějak alespoň mírně zvedá kvalitu filmu (pro mne neškodný průměr)
542403
Dotaz, viděl někdo tu o 15 minut delší verzi Krále Artuše s Clivem Owenem? By mne zajímalo co je tam navíc, prý hlavně přidaná brutalita v bitevních sekvencích, jelikož kinoverze byla myslím PG-13 a takhle to jde na R a jestli to nějak alespoň mírně zvedá kvalitu filmu (pro mne neškodný průměr)
0 0
reagovat

Poklad hraběte Chamaré

Po zhlédnutí filmu Poklad hraběte Chamaré jsem si uvědomil, že Zdeněk Troška měl velký talent. Bohužel jej zahodil a vydal se cestou podbízení se jednoduchému publiku. Žádný troškovský trademark, výtečně hutná atmosféra (s úžasnou kamerou Jaroslava Brabce), jedineční herci (hlavně Blanka Bohdanová a Eduard Cupák jsou skvělí) a nádherná hudba Harryho Macourka. Nejlepší Troškův film a zároveň jediné jeho dílo, které mohu doporučit všem bez obav, že by se někomu z toho udělalo zle. Neprávem opomíjený klenot historického žánru.
542402
Po zhlédnutí filmu Poklad hraběte Chamaré jsem si uvědomil, že Zdeněk Troška měl velký talent. Bohužel jej zahodil a vydal se cestou podbízení se jednoduchému publiku. Žádný troškovský trademark, výtečně hutná atmosféra (s úžasnou kamerou Jaroslava Brabce), jedineční herci (hlavně Blanka Bohdanová a Eduard Cupák jsou skvělí) a nádherná hudba Harryho Macourka. Nejlepší Troškův film a zároveň jediné jeho dílo, které mohu doporučit všem bez obav, že by se někomu z toho udělalo zle. Neprávem opomíjený klenot historického žánru.
Poklad hraběte Chamaré
0 0
reagovat
popicek: jednicka je jednoznacne Acko
542401
popicek: jednicka je jednoznacne Acko
0 0
reagovat

popik

Tak dneska jsem prvne videl puvodni Boondock Saints a musim rict, ze jsem z toho naprosto v prdeli...je to masakr a posledni proslov v soudni sini je uchvatnej. Tahle nadsazena akcni rez me teda absolutne sedla...ikdyz je to jen akcni Bcko, porad si to uzdrzuje takovej punc vznesenosti...nevim jestli je to hudbou nebo citaci bible, ale JO me to dostalo...no W. Defoe ten je proste...ten je BOŽÍ...jeho rekonstrukce, shazovani tech pritroublejch cajtu a gay style je nezapomenutelnej...jde videt, ze si ten ulet naprosto uziva.:+
542398
Tak dneska jsem prvne videl puvodni Boondock Saints a musim rict, ze jsem z toho naprosto v prdeli...je to masakr a posledni proslov v soudni sini je uchvatnej. Tahle nadsazena akcni rez me teda absolutne sedla...ikdyz je to jen akcni Bcko, porad si to uzdrzuje takovej punc vznesenosti...nevim jestli je to hudbou nebo citaci bible, ale JO me to dostalo...no W. Defoe ten je proste...ten je BOŽÍ...jeho rekonstrukce, shazovani tech pritroublejch cajtu a gay style je nezapomenutelnej...jde videt, ze si ten ulet naprosto uziva.*:+*
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se