Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29961 - 29980 Napsat příspěvek

TonyClifton

ale hrozne ma to mrzí pretože na tom filme je strašne, strašne veľa dobrého. ale je to hrozná nuda. takto si predstavujem filmy od Tarkovského, ktoré som nevidel
629600
ale hrozne ma to mrzí pretože na tom filme je strašne, strašne veľa dobrého. ale je to hrozná nuda. takto si predstavujem filmy od Tarkovského, ktoré som nevidel
TonyClifton
0 0
reagovat

pepo

A to si ještě vem, jak to tahá ten poměrně zajímavý námět. Neskutečná nuda. Z těch dokudramat ta nejnudnější možná.
629598
A to si ještě vem, jak to tahá ten poměrně zajímavý námět. Neskutečná nuda. Z těch dokudramat ta nejnudnější možná.
pepo
0 0
reagovat

Foxcatcher

Po veľmi dobrom Capotem a fantastickom Moneyballe som na tento Millerov film strašne tešil.A bolelo to. Film pri ktorom som sa musel štípať do zápesnia aby som pri ňom niečo cítil a nedovolil si zaspať. Fakt neviem kedy som videl film, ktorý je tak strašne dobre natočený, napísaný, zahraný ( hlavne Carell je bombový)proste po každej stránke dobre urobený a pritom bol tak hrozne, hrozne nudný. Časom to určite dozrie ale pozerať to bolo miestami fakt za trest. Škoda, že je s tým minimalizmom tak preháňané. Viac je proste niekedy viac. 6/10
629597
Po veľmi dobrom Capotem a fantastickom Moneyballe som na tento Millerov film strašne tešil.A bolelo to. Film pri ktorom som sa musel štípať do zápesnia aby som pri ňom niečo cítil a nedovolil si zaspať. Fakt neviem kedy som videl film, ktorý je tak strašne dobre natočený, napísaný, zahraný ( hlavne Carell je bombový)proste po každej stránke dobre urobený a pritom bol tak hrozne, hrozne nudný. Časom to určite dozrie ale pozerať to bolo miestami fakt za trest. Škoda, že je s tým minimalizmom tak preháňané. Viac je proste niekedy viac. 6/10
Foxcatcher
0 0
reagovat

Pojedeme k moři / Czech Boyhood (2014)

K Prušinovskému a Strachovi si píšu Mádla. Dostal jsem uplně něco jiného, než jsem čekal a to čekání se vyplatilo. Krásně se na to dívalo i slzičky trochu byly. Ještě že jsem to neviděl před Lvy, byl bych naštvaný ještě trochu více. Moc krásný film. Proč mám pocit, že tohle dělá pro nějakou integraci a dobro ve společnosti daleko víc, než všechny multikulty sluníčkový Cesty ven etc. Možná, kdyby se Haris jmenoval Děžo nebo Ahmed, cen to posbírá mraky. Cesta ven se vedle toho nemůže ani postavit, max tak klečet někde v koutě. Režijně si letos Mádl vyškolil Svěráka, Krobota i Sedláčkovou, což je teda na prvotinu od tak mladýho kluka neskutečný. Na české poměry nevídané dílo. Nechápu, proč jsme na Oscary neposlali tohle. Kdo neviděl, doporučuji všemi deseti, resp. osmi z deseti.
629593
K Prušinovskému a Strachovi si píšu Mádla. Dostal jsem uplně něco jiného, než jsem čekal a to čekání se vyplatilo. Krásně se na to dívalo i slzičky trochu byly. Ještě že jsem to neviděl před Lvy, byl bych naštvaný ještě trochu více. Moc krásný film. Proč mám pocit, že tohle dělá pro nějakou integraci a dobro ve společnosti daleko víc, než všechny multikulty sluníčkový Cesty ven etc. Možná, kdyby se Haris jmenoval Děžo nebo Ahmed, cen to posbírá mraky. Cesta ven se vedle toho nemůže ani postavit, max tak klečet někde v koutě. Režijně si letos Mádl vyškolil Svěráka, Krobota i Sedláčkovou, což je teda na prvotinu od tak mladýho kluka neskutečný. Na české poměry nevídané dílo. Nechápu, proč jsme na Oscary neposlali tohle. Kdo neviděl, doporučuji všemi deseti, resp. osmi z deseti.
Pojedeme k moři / Czech Boyhood (2014)
0 0
reagovat
Ta první hodina zní dobře :D
629590
Ta první hodina zní dobře *:D*
0 0
reagovat
Ted
Jen pro upresneni - kdyz si prohlasil, ze "Obří win a úžasná nemorální zábava spojující vše, co mám na tomhle světě rád", tak to bylo o tom vrazdeni, nebo to cos popsal v predchozim odstavci? :)
629588
[b]Ted[/b] Jen pro upresneni - kdyz si prohlasil, ze "Obří win a úžasná nemorální zábava spojující vše, co mám na tomhle světě rád", tak to bylo o tom vrazdeni, nebo to cos popsal v predchozim odstavci? :)
0 0
reagovat

TedGeorge

:D
629587
*:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Vincent

Holka na vejšce nemá kvůli rodinné situaci peníze. Rozhodne se proto přijmout nabídku na práci v ultraluxusním Girl Houseu, kde na bázi Big Brother domu je x koček pod dohledem kamer, kde se svlékají, masturbují, "lezbují", sprchují, čůrají atd.

Asi po hodině je začne vraždit nějakej týpek.
629586
Holka na vejšce nemá kvůli rodinné situaci peníze. Rozhodne se proto přijmout nabídku na práci v ultraluxusním Girl Houseu, kde na bázi Big Brother domu je x koček pod dohledem kamer, kde se svlékají, masturbují, "lezbují", sprchují, čůrají atd. Asi po hodině je začne vraždit nějakej týpek.
Vincent
0 0
reagovat
Ted

O cem je ten Girl House? :D
629585
[b]Ted[/b] O cem je ten Girl House? *:D*
0 0
reagovat

Nevěřící / The Unbelievers (2013)

Přiznám se, že mám poměrně problém jak hodnotit dokumenty, které jsou výborné obsahem, případně tématem, ale mizerné spracováním. Tohle je jeden z nich. Bylo by hloupé od toho čekat další Religulous nebo protináboženskou agitku s mrakem argumentů proti věřícím. Kdo má o tohle zájem, ať si od Dawkinse nebo Krausse něco přečte nebo koukne na ty hodiny a hodiny videí na youtube. Tohle je jenom sonda resp. reportáž do života dvou chlapíků, co se snaží o životě uvažovat trochu jinak, než je jednodušší nebo moderní. A klobouk dolů před nima. Já bych na tohle asi neměl žaludek. :) A klobouk dolu i před celebritama, co v krátcích medailoncích svůj ateismus ventilovali. Sám jsem s tím měl při cestách nejenom v USA docela problém a nejednou mi bylo doporučeno, abych radši říkal, že věřící jsem. Jsem moc rád, že jsem se narodil do společnosti, kde se ateismus nerovná stigmatu jinakosti.
7/10
629565
Přiznám se, že mám poměrně problém jak hodnotit dokumenty, které jsou výborné obsahem, případně tématem, ale mizerné spracováním. Tohle je jeden z nich. Bylo by hloupé od toho čekat další Religulous nebo protináboženskou agitku s mrakem argumentů proti věřícím. Kdo má o tohle zájem, ať si od Dawkinse nebo Krausse něco přečte nebo koukne na ty hodiny a hodiny videí na youtube. Tohle je jenom sonda resp. reportáž do života dvou chlapíků, co se snaží o životě uvažovat trochu jinak, než je jednodušší nebo moderní. A klobouk dolů před nima. Já bych na tohle asi neměl žaludek. *:)* A klobouk dolu i před celebritama, co v krátcích medailoncích svůj ateismus ventilovali. Sám jsem s tím měl při cestách nejenom v USA docela problém a nejednou mi bylo doporučeno, abych radši říkal, že věřící jsem. Jsem moc rád, že jsem se narodil do společnosti, kde se ateismus nerovná stigmatu jinakosti. 7/10
Nevěřící / The Unbelievers (2013)
0 0
reagovat

Grizzly (2014)

WTF? Po Girl Houseu uz druhy skvely becko ve dvou dnech. Takovy filmy uz se netoci, taky urcite doporucuju... :+
8/10
629552
WTF? Po Girl Houseu uz druhy skvely becko ve dvou dnech. Takovy filmy uz se netoci, taky urcite doporucuju... *:+* 8/10
Grizzly (2014)
0 0
reagovat

DIVOKÉ HISTORKY (Relatos salvajes) 2014

Síce s riadnym meškaním, ale aj ku nám na Slovensko sa dostal tento skvost. Absolútne to nemá šancu proti hlavným favoritom v kategórii (Ida, Timbuktu), ale zo všetkých nominovaných som si tento snímok užil najviac. Má to nábeh na najzábavnejší film tohto roka a do TOP10 2015 v mojom rebríčku sa to určite dostane. Niektoré historky slabšie, niektoré skvelé a nezabudnuteľné, ale stále silný nadpriemer.
TOP3 historky: Svatba, ing. Bombička, zamilovaní šoféri!

Súhlas s Civalovou recenziou, ale ja idem ešte o stupienok vyššie. 9/10.
629538
Síce s riadnym meškaním, ale aj ku nám na Slovensko sa dostal tento skvost. Absolútne to nemá šancu proti hlavným favoritom v kategórii (Ida, Timbuktu), ale zo všetkých nominovaných som si tento snímok užil najviac. Má to nábeh na najzábavnejší film tohto roka a do TOP10 2015 v mojom rebríčku sa to určite dostane. Niektoré historky slabšie, niektoré skvelé a nezabudnuteľné, ale stále silný nadpriemer. TOP3 historky: Svatba, ing. Bombička, zamilovaní šoféri! Súhlas s Civalovou recenziou, ale ja idem ešte o stupienok vyššie. 9/10.
DIVOKÉ HISTORKY (Relatos salvajes) 2014
0 0
reagovat
Já nečetl ani jeden, od teď to premiéru už ignoruju cokoliv. Podle všeho si s tím ale dává práci, u dost filmů jsem tohle všechno hltal do premiéry. Možná je škoda, že už tu nefungují blogy, tohle by byl materiál přimo pro ně.
629537
Já nečetl ani jeden, od teď to premiéru už ignoruju cokoliv. Podle všeho si s tím ale dává práci, u dost filmů jsem tohle všechno hltal do premiéry. Možná je škoda, že už tu nefungují blogy, tohle by byl materiál přimo pro ně.
0 0
reagovat
Na druhou stranu, komunita na MZ spoilery zrovna nemá moc v lásce, takže ty příspěvky velice pravděpodobně nikdo nečetl, aspoň ne všechny :)

Po filmu bych se nad tím klidně rád zasmál, pokud to zůstane pod profilem SW, ale tady v diskuzi to nemá nikdo šanci najít.
629536
Na druhou stranu, komunita na MZ spoilery zrovna nemá moc v lásce, takže ty příspěvky velice pravděpodobně nikdo nečetl, aspoň ne všechny *:)* Po filmu bych se nad tím klidně rád zasmál, pokud to zůstane pod profilem SW, ale tady v diskuzi to nemá nikdo šanci najít.
0 0
reagovat
Na jeho obranu, je tu takový systém zobrazování příspěvků, že to v boční liště často prošumí jako x jiných věcí. Ale když Karel něco napíše a nedodrží se to, tak je to na bagr no. :)
629533
Na jeho obranu, je tu takový systém zobrazování příspěvků, že to v boční liště často prošumí jako x jiných věcí. Ale když Karel něco napíše a nedodrží se to, tak je to na bagr no. *:)*
0 0
reagovat
Mně to vadí, protože je to tak specifickej příspěvek, kterej si rozklikne velice malý procento lidí, a tak to beru jako spam. Jasně, většina z nás se těší na SW, ale kolik z nás si chce film zkazit potenciálníma spoilerama, že jo? Proto si myslím, že to patří do diskuze ke konkrétnímu filmu a je to.
629532
Mně to vadí, protože je to tak specifickej příspěvek, kterej si rozklikne velice malý procento lidí, a tak to beru jako spam. Jasně, většina z nás se těší na SW, ale kolik z nás si chce film zkazit potenciálníma spoilerama, že jo? Proto si myslím, že to patří do diskuze ke konkrétnímu filmu a je to.
0 0
reagovat
Hoši děláte si prdel? Vždyť je to snad jen a jen jeho věc, že se mu to chce postovat dvakrát, ne? Jako fakt nechápu proč tu hysterčíte, všichni. Jestli si to napíše v texťáku, nebo wordu tak je to jen jeden klik navíc, takže nevím o jaký práci mluvíte. A je to snad jeho věc, ne? Jako nevím proč to i Karlovi vadí? Takový popikovy buranský nebo Diskovy pseudointelektuální příspěvky mě osobně sraly a serou mnohem víc. Nebo já nevím, GameZone mi nic neříká SportZone mi nic neříká a nefňukám tu, že nechci abyste si o tom psali někde jinde.
Wake the fuck up!
Ano, chápu, že když Karel řekl, že ne tady, tak ne tady, ale ten důvod mi fakt uniká.

To jako chcete aby ke každýmu filmu šel každej do profilu a psali jsme tam? To pak někdo uvidí pět filmů, napíše to během pěti minut do pěti různejch diskuzí a budete zase remcat, že tapetuje.
629530
Hoši děláte si prdel? Vždyť je to snad jen a jen jeho věc, že se mu to chce postovat dvakrát, ne? Jako fakt nechápu proč tu hysterčíte, všichni. Jestli si to napíše v texťáku, nebo wordu tak je to jen jeden klik navíc, takže nevím o jaký práci mluvíte. A je to snad jeho věc, ne? Jako nevím proč to i Karlovi vadí? Takový popikovy buranský nebo Diskovy pseudointelektuální příspěvky mě osobně sraly a serou mnohem víc. Nebo já nevím, GameZone mi nic neříká SportZone mi nic neříká a nefňukám tu, že nechci abyste si o tom psali někde jinde. Wake the fuck up! Ano, chápu, že když Karel řekl, že ne tady, tak ne tady, ale ten [b]důvod[/b] mi fakt uniká. To jako chcete aby ke každýmu filmu šel každej do profilu a psali jsme tam? To pak někdo uvidí pět filmů, napíše to během pěti minut do pěti různejch diskuzí a budete zase remcat, že tapetuje.
0 0
reagovat

Rodann

Akoze nechapem ta absolutne. Ved ono je to aj pre tvoje dobro. Ved ten cas co tomu obetujes a kolko prace ti to da a ked to hodis sem tak to vsetko bolo zbytocne. Pritom keby si to hodil rovno do diskusie konkretneho filmu tam sa to nikdy nestrati a pre mna by bolo zaujimave si to potom po pozreni filmu porovnat nakolko si mal pravdu. Ale takto to uz nezistim lebo to je nenavratne stratene v tejto diskusii. A ked ti ide o to aby to videlo co najviac ludi, inak neviem fakt preco to hadzes se, tak by stacilo len napisat, ze si do diskusie pod star wars pridal prispevok o moznom konci atd. ten kto by mal zaujem by si to pozrel a hotovo...
629529
Akoze nechapem ta absolutne. Ved ono je to aj pre tvoje dobro. Ved ten cas co tomu obetujes a kolko prace ti to da a ked to hodis sem tak to vsetko bolo zbytocne. Pritom keby si to hodil rovno do diskusie konkretneho filmu tam sa to nikdy nestrati a pre mna by bolo zaujimave si to potom po pozreni filmu porovnat nakolko si mal pravdu. Ale takto to uz nezistim lebo to je nenavratne stratene v tejto diskusii. A ked ti ide o to aby to videlo co najviac ludi, inak neviem fakt preco to hadzes se, tak by stacilo len napisat, ze si do diskusie pod star wars pridal prispevok o moznom konci atd. ten kto by mal zaujem by si to pozrel a hotovo...
Rodann
0 0
reagovat
nehraj sa na obeť :D
629527
nehraj sa na obeť *:D*
0 0
reagovat
LOL, jak maly jarin.:D
629526
LOL, jak maly jarin.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se