Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29901 - 29920 Napsat příspěvek
arbitrage je vybornej filmecek. s chuti sem mu vpalil 5*. radsi nez spolcenestvo mam tu silenost z roku 1978. u mne stejne vede navrat krale. proxy!
628642
arbitrage je vybornej filmecek. s chuti sem mu vpalil 5*. radsi nez spolcenestvo mam tu [link="http://youtu.be/M1x3XkHs-BE"]silenost[/link] z roku 1978. u mne stejne vede navrat krale. [link="http://cdn.bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2014/03/PROXY-final-poster-large-watermarked.jpg"]proxy![/link]
0 0
reagovat
To Společenstvo je stejně dokonalej film, ať už extended anebo theatrical cut...
628638
To [b]Společenstvo[/b] je stejně dokonalej film, ať už extended anebo theatrical cut...
0 0
reagovat

Arbitrage/Smrteľné lži

Veľmi dobrý thriller pod radarom ( v kinách som to vôbec neregistroval), ktorý sa síce nestane klasikou ale už len kvôli skvelému Gerovi sa oplatí vidieť . Veľmi milé prekvapenie. trošku nadsadených 8/10
628637
Veľmi dobrý thriller pod radarom ( v kinách som to vôbec neregistroval), ktorý sa síce nestane klasikou ale už len kvôli skvelému Gerovi sa oplatí vidieť . Veľmi milé prekvapenie. trošku nadsadených 8/10
Arbitrage/Smrteľné lži
0 0
reagovat

The Trip (2010) & The Trip to Italy (2014)

Kdysi to tu někdo hajpoval, Karel nepletuli se. Mám pocit, že to bylo ještě málo. Každý ten film vychází ze sestříhané verze britského seriálu, kde naprosto rulují Steve Coogan a jeho kamarád, komik, herec a imitátor Rob Brydon. Že je Coogan awesome jsme věděli, Brydona jsem neznal a není o nic míň super. :) Oba tam hrají sami sebe. teda Není tam žádný děj, je to celý moc moc pohodová óda na dobrý jídlo, krásnou krajinu a kamrádství založený na slovních přestřelkách a kočkování. Hlavně jejich trumfování se v imitacích, to jsem brečel smíchy. Jak může někoho napadnou přejít od ABBY k imitaci Hanse Landy z Parchantů, Sie Winner takes it all, to se nedalo smíchy vydržet. A vždycky, když vytáhli Michaela Cianea, to byl koncert. 9/10
628635
Kdysi to tu někdo hajpoval, Karel nepletuli se. Mám pocit, že to bylo ještě málo. Každý ten film vychází ze sestříhané verze britského seriálu, kde naprosto rulují Steve Coogan a jeho kamarád, komik, herec a imitátor Rob Brydon. Že je Coogan awesome jsme věděli, Brydona jsem neznal a není o nic míň super. :) Oba tam hrají sami sebe. teda Není tam žádný děj, je to celý moc moc pohodová óda na dobrý jídlo, krásnou krajinu a kamrádství založený na slovních přestřelkách a kočkování. Hlavně jejich trumfování se v imitacích, to jsem brečel smíchy. Jak může někoho napadnou přejít od ABBY k imitaci Hanse Landy z Parchantů, Sie Winner takes it all, to se nedalo smíchy vydržet. A vždycky, když vytáhli Michaela Cianea, to byl koncert. 9/10
The Trip (2010) & The Trip to Italy (2014)
0 0
reagovat

What's Up, Doc? (1972)

Medzi crazy komédiami úplne top. Jediný problém mám s tým, že s týmto žánrom si moc nerozumiem 8/10 umňa. objektívne asi čistých 10
628633
Medzi crazy komédiami úplne top. Jediný problém mám s tým, že s týmto žánrom si moc nerozumiem 8/10 umňa. objektívne asi čistých 10
What's Up, Doc? (1972)
0 0
reagovat

Poklad na Sierra Madre

Fantastický film aj napriek zbytočnému zkomplikovaniu v posledných 20 minútach. Ústredné trio je herecká bomba 10/10
628632
Fantastický film aj napriek zbytočnému zkomplikovaniu v posledných 20 minútach. Ústredné trio je herecká bomba 10/10
Poklad na Sierra Madre
0 0
reagovat

Tři bratři

Svěrák je proste inde.Áno, má to svoje chyby ( hlavne Karkulka je over the top a navyše vyznie hrozne pedofilne) ale ani ma počas filmu nenapadlo sa v tom vŕtať, pretože som bol v tom svete a tešil som sa na kždú ďalšiu scénu.už strašne, strašne dlho som nemal z nejakého nášho filmu pri pozeraní takú radosť a žiadny ma tak veľmi nebavilo pozerať a užívať si... až ma mrzelo že hrdinovia nemali navyše jedného alebo kľudne aj dvoch súrodencov. A rád si to dám opäť.na české pomery nemám problém tomu napáliť devinu
P.S. Nájde sa niekto to priaviaže Solčanskú ( režisérku Lásky na vlásku) o stoličku a bude jej to púšťať dokolenčka aby vedela ako sa točí rozprávka?
628631
Svěrák je proste inde.Áno, má to svoje chyby ( hlavne Karkulka je over the top a navyše vyznie hrozne pedofilne) ale ani ma počas filmu nenapadlo sa v tom vŕtať, pretože som bol v tom svete a tešil som sa na kždú ďalšiu scénu.už strašne, strašne dlho som nemal z nejakého nášho filmu pri pozeraní takú radosť a žiadny ma tak veľmi nebavilo pozerať a užívať si... až ma mrzelo že hrdinovia nemali navyše jedného alebo kľudne aj dvoch súrodencov. A rád si to dám opäť.na české pomery nemám problém tomu napáliť devinu P.S. Nájde sa niekto to priaviaže Solčanskú ( režisérku Lásky na vlásku) o stoličku a bude jej to púšťať dokolenčka aby vedela ako sa točí rozprávka?
Tři bratři
0 0
reagovat

popik

většinou tu jen tak plácám o ničem jako většina :D
628629
většinou tu jen tak plácám o ničem jako většina *:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

čteš si někdy po sobě co napíšeš nebo to prostě jen tak plácneš ?
628628
čteš si někdy po sobě co napíšeš nebo to prostě jen tak plácneš ?
popicek
0 0
reagovat

Detective Story (1951)

Suverénne napísaná, zrežírovaná a v čele s Kirkom Douglasom zahraná štúdia prostredia a človeka. 9/10

Do tipovačky by som išiel
628624
Suverénne napísaná, zrežírovaná a v čele s Kirkom Douglasom zahraná štúdia prostredia a človeka. 9/10 Do tipovačky by som išiel
Detective Story (1951)
0 0
reagovat

Tony

tak presuňme konverzáciu do vzkazníku
628623
tak presuňme konverzáciu do vzkazníku
Tony
0 0
reagovat
To už mne taky napadlo a asi by uplně nebyl problém mít 2 části: natipujte vítěze a vžijte se do role akademiků. :)
628621
To už mne taky napadlo a asi by uplně nebyl problém mít 2 části: natipujte vítěze a vžijte se do role akademiků. *:)*
0 0
reagovat
Sice budu zase tipovat ty, kterým bych to přál a ne ty, o kterých si myslím, že vyhrají....nicméně přidal bych se
628619
Sice budu zase tipovat ty, kterým bych to přál a ne ty, o kterých si myslím, že vyhrají....nicméně přidal bych se
0 0
reagovat

Oscarová tipovačka

Tak dáme to dohromady? Trochu se bojím, aby se nepřihlásilo 5 lidí. Koukám, že ta původní měla i svojí doménu, tak to je luxus. :-) link
628618
Tak dáme to dohromady? Trochu se bojím, aby se nepřihlásilo 5 lidí. Koukám, že ta původní měla i svojí doménu, tak to je luxus. :-) http://www.moviezonetipovacka.cz/
Oscarová tipovačka
0 0
reagovat

popik

Mr.&Mrs.Smith (2005)
Strašně nedoceněnej film, ale důvod proč tu o tom píšu je, že jsem si to dneska večer po pár pivkách dal znovu a musím říct, že Andželina je ku*va tak strašně HOT, že mi to vypalovalo duhovku, ale tak MOC! :))tečkačárkavykřičník
628616
Mr.&Mrs.Smith (2005) Strašně nedoceněnej film, ale důvod proč tu o tom píšu je, že jsem si to dneska večer po pár pivkách dal znovu a musím říct, že Andželina je ku*va tak strašně HOT, že mi to vypalovalo duhovku, ale tak MOC! *:))*tečkačárkavykřičník
popik
0 0
reagovat

Tony

Oscarová tipovačka byla několik let po sobě, ale vždycky vyhrál C.C. Baxter, tak to většinu lidí přestalo bavit... Ale jsem za obnovení. Kde je vůbec konec mihhimu?
628615
Oscarová tipovačka byla několik let po sobě, ale vždycky vyhrál C.C. Baxter, tak to většinu lidí přestalo bavit... Ale jsem za obnovení. Kde je vůbec konec mihhimu?
Tony
0 0
reagovat
tak Live Show je až 22. februára, to v pohode dovtedy stihnem. dáme teda niečo dokopy?
628614
tak Live Show je až 22. februára, to v pohode dovtedy stihnem. dáme teda niečo dokopy?
0 0
reagovat

Homesman

Hodne zajimava vec. Hodne necekany vyvin deje, vyborny herecky obsazeni, konec vylozene na potlesk. Druha pulka filmu rozhodne lepsi jak prvni. Doporucuju 8/10
628607
Hodne zajimava vec. Hodne necekany vyvin deje, vyborny herecky obsazeni, konec vylozene na potlesk. Druha pulka filmu rozhodne lepsi jak prvni. Doporucuju 8/10
Homesman
0 0
reagovat

kubqo

Tak jsem to myslel, tady pro nás, nejenom k nočnímu sledování. :+ Klidně bych se toho i ujmul... Přes vzkazník, mail nebo nějaký webový firmulář by to neměl být problém.
628606
Tak jsem to myslel, tady pro nás, nejenom k nočnímu sledování. *:+* Klidně bych se toho i ujmul... Přes vzkazník, mail nebo nějaký webový firmulář by to neměl být problém.
kubqo
0 0
reagovat
ja by som sa možno nechal na niečo také urobiť, manuálne v excelovských tabulkách, len pre nás eMZákov. ale kedy je live show? či to stihnem po skúškach až
628605
ja by som sa možno nechal na niečo také urobiť, manuálne v excelovských tabulkách, len pre nás eMZákov. ale kedy je live show? či to stihnem po skúškach až
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se