Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28601 - 28620 Napsat příspěvek
Keď sa to tu už zmenilo po SS a BvS nachvíľu na DCzone nechcelo by sa Karlovi alebo Tedovi spraviť nejakú topku týchto DCanimákov? To by sa určite písalo samo :D
635968
Keď sa to tu už zmenilo po SS a BvS nachvíľu na DCzone nechcelo by sa Karlovi alebo Tedovi spraviť nejakú topku týchto DCanimákov? To by sa určite písalo samo *:D*
0 0
reagovat

verbst

to je zase pre mňa najlepšia JLA teamovka :D
635964
to je zase pre mňa najlepšia JLA teamovka *:D*
verbst
0 0
reagovat
Mě zas moc super nepřišel ten Flashpoint Paradox...
635962
Mě zas moc super nepřišel ten Flashpoint Paradox...
0 0
reagovat
New frontier mal super vymyslené tie 50. roky ale tá story ma vôbec nebavila
635960
New frontier mal super vymyslené tie 50. roky ale tá story ma vôbec nebavila
0 0
reagovat
Mi New Frontier naopak připadá jako jeden z nejlepších. :) Ale je pravda, že od parádního The Flashpoint Paradox mě ty DC animáky vůbec nebaví. :(
635959
Mi New Frontier naopak připadá jako jeden z nejlepších. :) Ale je pravda, že od parádního The Flashpoint Paradox mě ty DC animáky vůbec nebaví. :(
0 0
reagovat
Mne Frontier bavilo, ale hodnocení to nemá nejlepší....
635955
Mne Frontier bavilo, ale hodnocení to nemá nejlepší....
0 0
reagovat
Public Enemies bolo možno ešte slabšie
635954
Public Enemies bolo možno ešte slabšie
0 0
reagovat
Není
635953
Není
0 0
reagovat
je;)
635952
je*;)*
0 0
reagovat
New Frontier, že je neslabší? Ale noták.
635951
New Frontier, že je neslabší? Ale noták.
0 0
reagovat
Tohle je film, ty myslíš tu web sérii.
635947
Tohle je film, ty myslíš tu web sérii.
0 0
reagovat

Justice League: Gods and Monsters

Už to má premiéru? Zatím co vím byli venku jen tři krátké epizody...a podle wiki to má premíeru 28
635945
Už to má premiéru? Zatím co vím byli venku jen tři krátké epizody...a podle wiki to má premíeru 28
Justice League: Gods and Monsters
0 0
reagovat
Je to snad ještě horší. Jak se říkalo, že je z těch animáků nejslabší New Frontier, tak tohle je tak moc dole ještě oproti tomu. Z 1/10 na 2/20 to zvedá závěrečný fight. :D
635937
Je to snad ještě horší. Jak se říkalo, že je z těch animáků nejslabší New Frontier, tak tohle je tak moc dole ještě oproti tomu. Z 1/10 na 2/20 to zvedá závěrečný fight. *:D*
0 0
reagovat

TonyClifton

Fakt je to tak špatný? Já ty DC animáky docela žeru, ale poslední dobou mi to taky přijde slabší...
635936
Fakt je to tak špatný? Já ty DC animáky docela žeru, ale poslední dobou mi to taky přijde slabší...
TonyClifton
0 0
reagovat

Justice League: Gods and Monsters (2015)

Animované DC a marvelovky mám moc rád a pravidelně se na ně těším, ale tohle je fakt peklo, nevyrostl jsem už ? 2/10

Ruce pryč od toho...
635922
Animované DC a marvelovky mám moc rád a pravidelně se na ně těším, ale tohle je fakt peklo, nevyrostl jsem už ? 2/10 Ruce pryč od toho...
Justice League: Gods and Monsters (2015)
0 0
reagovat

Written on the Wind (1956)

Skvelá žánrovka a mám pocit, že aj inšpirácia pre všetky súčasné aj staršie telenovely ( prostredie, charaktery postáv, zápletky).Pútavo natočené,výborne zahrané so skvelou atmosférou.Iba kvôli predstave - takto nejako by asi vyzerala adaptácia Danielle Steelovej v réžii Sama Mendesa podľa scenára Richarda Curtisa v hlavných úlohách napríklad s Crowom, DiCapriom, Winsletovou a Margot Robbie. Keby to malo temnejší záver tak je to úplne dokonalé 9/10
635919
Skvelá žánrovka a mám pocit, že aj inšpirácia pre všetky súčasné aj staršie telenovely ( prostredie, charaktery postáv, zápletky).Pútavo natočené,výborne zahrané so skvelou atmosférou.Iba kvôli predstave - takto nejako by asi vyzerala adaptácia Danielle Steelovej v réžii Sama Mendesa podľa scenára Richarda Curtisa v hlavných úlohách napríklad s Crowom, DiCapriom, Winsletovou a Margot Robbie. Keby to malo temnejší záver tak je to úplne dokonalé 9/10
Written on the Wind (1956)
0 0
reagovat

Swing Time (1936)

Vtipné, milé a krásne romantické ako len klasický Holywoodsky muzikál z 30. rokov môže byť . Za mňa najlepšia Astairovka 8/10
635913
Vtipné, milé a krásne romantické ako len klasický Holywoodsky muzikál z 30. rokov môže byť . Za mňa najlepšia Astairovka 8/10
Swing Time (1936)
0 0
reagovat
Spazz
Celkem to slo.. kdyby se to neodehravalo u me za rohem, tak by se mi to libilo asi min, ale i tak celkem pravdiva sonda a nahlednuti do tohoto prumyslu..
635892
[b]Spazz[/b] Celkem to slo.. kdyby se to neodehravalo u me za rohem, tak by se mi to libilo asi min, ale i tak celkem pravdiva sonda a nahlednuti do tohoto prumyslu..
0 0
reagovat
uz se do toho pomalu dostavam. dal sem vcera pulku filmu. zejtra to snad dokoukam. byl to mr. turner. zatim sem tak na 100%. nakonec to bude takovejch tech 90%, ale je to proste nehorazna pecka.
635877
uz se do toho pomalu dostavam. dal sem vcera pulku filmu. zejtra to snad dokoukam. byl to mr. turner. zatim sem tak na 100%. nakonec to bude takovejch tech 90%, ale je to proste nehorazna pecka.
0 0
reagovat

Táta na plný úvazek (2004)

Asi stárnu, dneska po snídani k lepení duší jsem si na Nova Cinema oprášil tenhle dříve hejtovanej film (vyschlej podpantoflák Smith jsem si dřív říkal), normálně se mi to líbilo a dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Takže jsem se zamyslel, hejtuju to dál, ale stín pochybnosti nade mnou visí. 7/10
PS: Liv Tyler bych jako kamarádku bral hned a nějakej ten sex z lítosti taky :)
635859
Asi stárnu, dneska po snídani k lepení duší jsem si na Nova Cinema oprášil tenhle dříve hejtovanej film (vyschlej podpantoflák Smith jsem si dřív říkal), normálně se mi to líbilo a dokonce i nějaká ta slzička ukápla. Takže jsem se zamyslel, hejtuju to dál, ale stín pochybnosti nade mnou visí. 7/10 PS: Liv Tyler bych jako kamarádku bral hned a nějakej ten sex z lítosti taky *:)*
Táta na plný úvazek (2004)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se