Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28581 - 28600 Napsat příspěvek

Ghost and Mrs. Muir (1947)

Zabudnutý poklad, ktorému mnohé dlžia filmy ako Duch, Meet Joe Black alebo Mesto anjelov (aj keď posledné 2 sú remaky iných filmov). Prekrásna romantická fantasy dráma. Nádherné audiovizuálne (kamera a hudba sú parádne), dojímavé v príbehu navyše podporené skvelou chémiou výborne hrajúcej dvojice Harrison-Tierney do ktorej sa človek musí zamilovať . Sú v tom veci. ktoré mi vadili ale prečo si kaziť dojem z filmu, ktorý dokáže z človeka vytiahnuť toľko úprimného dojatia. A najlepšie je, že vôbec som nemal pocit že by som mňou filmári manipulovali. Nádherný film a škoda, že tak málo ľudí to pozná. 10/10

P.S. Berman Herrman bol najlepší skladadeľ do dôb kým nezačal skladať John Williams

P.S.2 KarelR má chybu v prímači ;)
636106
Zabudnutý poklad, ktorému mnohé dlžia filmy ako Duch, Meet Joe Black alebo Mesto anjelov (aj keď posledné 2 sú remaky iných filmov). Prekrásna romantická fantasy dráma. Nádherné audiovizuálne (kamera a hudba sú parádne), dojímavé v príbehu navyše podporené skvelou chémiou výborne hrajúcej dvojice Harrison-Tierney do ktorej sa človek musí zamilovať . Sú v tom veci. ktoré mi vadili ale prečo si kaziť dojem z filmu, ktorý dokáže z človeka vytiahnuť toľko úprimného dojatia. A najlepšie je, že vôbec som nemal pocit že by som mňou filmári manipulovali. Nádherný film a škoda, že tak málo ľudí to pozná. 10/10 P.S. Berman Herrman bol najlepší skladadeľ do dôb kým nezačal skladať John Williams P.S.2 KarelR má chybu v prímači *;)*
Ghost and Mrs. Muir (1947)
0 0
reagovat
mám pocit, že by to vymazalo kopu vecí čo mi tam vadilo ale ten záver z DC je IMHO viac boží než ten v obchode
636094
mám pocit, že by to vymazalo kopu vecí čo mi tam vadilo ale ten záver z DC je IMHO viac boží než ten v obchode
0 0
reagovat

pepo

Kino verze je lepší, a konečná v obchodě je naprosto jedinečná.
636093
Kino verze je lepší, a konečná v obchodě je naprosto jedinečná.
pepo
0 0
reagovat
Takže nakoniec som sa sa mýlil, Videný bol Director´s cut, takže chýba" heil the king baby ", ale ten koniec čo som videl sa mi páči viac než ten v obchode, ktorý som si kukol spätne.Ale ak je v originály kratšíí miniAshovia možno by to prospelo :D
636092
Takže nakoniec som sa sa mýlil, Videný bol Director´s cut, takže chýba" heil the king baby ", ale ten koniec čo som videl sa mi páči viac než ten v obchode, ktorý som si kukol spätne.Ale ak je v originály kratšíí miniAshovia možno by to prospelo *:D*
0 0
reagovat
Asi kazdy ma jiny druh humoru, ale ja se u ni vzdy hlasite zasmeju :-)
636083
Asi kazdy ma jiny druh humoru, ale ja se u ni vzdy hlasite zasmeju :-)
0 0
reagovat

okkac

ten koniec kuknem. ale tá scéna v mlyne ma úplne srala - na ňu mierila tá preplácanosť a agresívnosť :D
636082
ten koniec kuknem. ale tá scéna v mlyne ma úplne srala - na ňu mierila tá preplácanosť a agresívnosť *:D*
okkac
0 0
reagovat
koukni i na DC, je tam uplne jiny konec (ktery znemoznuje pokracovani, takze serial bude vychazet z toho puvodniho) a scena ve mlyne s malymi Ashi je asi 2x delsi s plno gagy navic, plus par dalsich veci, Je toho plus 15 minut. link

636080
koukni i na DC, je tam uplne jiny konec (ktery znemoznuje pokracovani, takze serial bude vychazet z toho puvodniho) a scena ve mlyne s malymi Ashi je asi 2x delsi s plno gagy navic, plus par dalsich veci, Je toho plus 15 minut. http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1978003
0 0
reagovat

okkac

DC má jen jinou konečnou scénu ne? A hlavně tam pak chybí boží akce v obchoďáku.
636079
DC má jen jinou konečnou scénu ne? A hlavně tam pak chybí boží akce v obchoďáku.
okkac
0 0
reagovat
to čo je dvd, takže asi klasický
636077
to čo je dvd, takže asi klasický
0 0
reagovat

pepo

Viděl jsi DC nebo klasický kino sestřih u Army of Darkness?
636078
Viděl jsi DC nebo klasický kino sestřih u Army of Darkness?
pepo
0 0
reagovat
Army of Darkness (1992)

Ďalší megarest doplnený.Po uletenej dvojke, ktorá nedala vydýchnuť Raimi preradil ešte na vyššiu rýchlosť a nechaj prirobiť ešte aj turbomotor. Maniakálny film.Totálne šialená,nahláškovaná miliónmi nápadov prešpikovaná zábava. Ale občas je to na mňa až príliš preplácané a nepríjemne agresívne. Najslabší Evil dead. 8/10


Ikarie XB1 (1963)
České sci - fi , ktoré sa bez problémov vyrovná západnej dobovej konkurencii a mnohú z nej aj prekonáva. 8/10


Death and the Maiden (1994)

Skvelý Polanskeho komorný (ale fakt komorný!!!) thriller s presahom stojaci na vynikajúcom triu Kingsley-Weaverová-Wilson, nádhernej kamere a hlavne morálnej a príbehovej nejednoznačnosti.8/10


636076
Army of Darkness (1992) Ďalší megarest doplnený.Po uletenej dvojke, ktorá nedala vydýchnuť Raimi preradil ešte na vyššiu rýchlosť a nechaj prirobiť ešte aj turbomotor. Maniakálny film.Totálne šialená,nahláškovaná miliónmi nápadov prešpikovaná zábava. Ale občas je to na mňa až príliš preplácané a nepríjemne agresívne. Najslabší Evil dead. 8/10 Ikarie XB1 (1963) České sci - fi , ktoré sa bez problémov vyrovná západnej dobovej konkurencii a mnohú z nej aj prekonáva. 8/10 Death and the Maiden (1994) Skvelý Polanskeho komorný (ale fakt komorný!!!) thriller s presahom stojaci na vynikajúcom triu Kingsley-Weaverová-Wilson, nádhernej kamere a hlavne morálnej a príbehovej nejednoznačnosti.8/10
0 0
reagovat
Jo, ten film ve finale nevypadal vubec zle... Ale prijde mi, ze i dneska by ten rozpocet byl neunosny, pokud by se nemelo zasadne skrtat a zaroven to melo nejak vypadat... Ale ten Cage fakt ne... to byla imo hodne blba volba
636045
Jo, ten film ve finale nevypadal vubec zle... Ale prijde mi, ze i dneska by ten rozpocet byl neunosny, pokud by se nemelo zasadne skrtat a zaroven to melo nejak vypadat... Ale ten Cage fakt ne... to byla imo hodne blba volba
0 0
reagovat

The Death of "Superman Lives"

taky má někdo po zhlédnutí hroznou chuť ten film vidět? jako někdo, kdo o tom filmu slyšel akorát z úst Kevina Smithe a Briana Singera, kteří si z toho oba dělali hroznou prdel, musím říct, že to na papíře nevypadalo vůbec špatně. rozhodně to mělo koule a ambice. minimálně bychom na to do smrti nezapomněli. :+
636044
taky má někdo po zhlédnutí hroznou chuť ten film vidět? jako někdo, kdo o tom filmu slyšel akorát z úst Kevina Smithe a Briana Singera, kteří si z toho oba dělali hroznou prdel, musím říct, že to na papíře nevypadalo vůbec špatně. rozhodně to mělo koule a ambice. minimálně bychom na to do smrti nezapomněli. *:+*
The Death of "Superman Lives"
0 0
reagovat
A určitě tam doporučuji projet i diskuzi... :)
636021
A určitě tam doporučuji projet i diskuzi... :)
0 0
reagovat

SteKi

636020
http://www.moviezone.cz/clanek/28377-moviezone-doporucuje-50-odstinu-romantiky/
SteKi
0 0
reagovat

pomoc ale rychlo

Potrebujem poradit nejaku komediu najlepsie nieco romanticke. Neviem ci to budeme pozerat dokonca ale tak ked to bude nieco prijemne neurazim sa :D
636019
Potrebujem poradit nejaku komediu najlepsie nieco romanticke. Neviem ci to budeme pozerat dokonca ale tak ked to bude nieco prijemne neurazim sa :D
pomoc ale rychlo
0 0
reagovat

Svatební cesta do Jiljí

Páni, když mě do tohodle přemlouvali, vůbec se mi nechtělo ale nakonec jsem byl dobře odměněn.
Já vím, že to tady bude asi působit jako zjevení, ale fakt krásnej film. Šafránková tam byla úplně úžasná, přirozená a fakt mi to skvěle sedlo.
8/10
635996
Páni, když mě do tohodle přemlouvali, vůbec se mi nechtělo ale nakonec jsem byl dobře odměněn. Já vím, že to tady bude asi působit jako zjevení, ale fakt krásnej film. Šafránková tam byla úplně úžasná, přirozená a fakt mi to skvěle sedlo. 8/10
Svatební cesta do Jiljí
0 0
reagovat

Design for Living(1933)

Ak si človek odmyslí, že hlavná hrdinka s ktorou by mal divák sympatizovať je obyčajné zákerné, sebecké kur*isko, ktoré ničí životy všetkých chlapov, ktorí ju milujú ( niečo ako hlavné postavy Sexu v meste), tak ostane vynikajúca a na svoju dobu odvážna komédiálna vzťahovka (hayesa z toho musel dostať infarkt) so supersympaťákmi Cooperom a Marchom, hromadou výborného humoru a správnou dávkou tragiky 8/10
635991
Ak si človek odmyslí, že hlavná hrdinka s ktorou by mal divák sympatizovať je obyčajné zákerné, sebecké kur*isko, ktoré ničí životy všetkých chlapov, ktorí ju milujú ( niečo ako hlavné postavy Sexu v meste), tak ostane vynikajúca a na svoju dobu odvážna komédiálna vzťahovka (hayesa z toho musel dostať infarkt) so supersympaťákmi Cooperom a Marchom, hromadou výborného humoru a správnou dávkou tragiky 8/10
Design for Living(1933)
0 0
reagovat

Heaven can Wait (1943)

Nádherný mix komédie, romantiky ,drámy a úvahou nad životom. A medzi každým žánrom preskakuje obdivuhodným spôsobom. Krásny film, ktorý dokážu(dokázali?) natočiť iba v Hollywoode.8/10
635984
Nádherný mix komédie, romantiky ,drámy a úvahou nad životom. A medzi každým žánrom preskakuje obdivuhodným spôsobom. Krásny film, ktorý dokážu(dokázali?) natočiť iba v Hollywoode.8/10
Heaven can Wait (1943)
0 0
reagovat

verbst

Není. Je to super. :) Mrkni se na ty webepisody na youtube(machinima), ty tě pěkně navnadí. Jeden z nej animáků od DC.:+
635972
Není. Je to super. :) Mrkni se na ty webepisody na youtube(machinima), ty tě pěkně navnadí. Jeden z nej animáků od DC.*:+*
verbst
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se