Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28481 - 28500 Napsat příspěvek

The Greatest Show on Earth (1952)

Vynikajúca, veľkolepá miestami až dokumentárne ladená štúdia fascinujúceho prostredia od jedného z najväčších megalomanov akých Hollywood mal. Veľká škoda, že som nemal to možnosť vidieť v kine. To muselo byť veľké žrádlo.A navyše sú tam aj vynikajúci herci 9/10
635255
Vynikajúca, veľkolepá miestami až dokumentárne ladená štúdia fascinujúceho prostredia od jedného z najväčších megalomanov akých Hollywood mal. Veľká škoda, že som nemal to možnosť vidieť v kine. To muselo byť veľké žrádlo.A navyše sú tam aj vynikajúci herci 9/10
The Greatest Show on Earth (1952)
0 0
reagovat

Axis

Nemůžu mluvit za návštěvníky čsfd, ale já bych třeba od Nočního běžce chtěl trochu toho napětí, zajímavou akci, hlavní hrdiny a záporáky, jejichž chování dává aspoň trochu smysl... Prostě takový ty běžný věci.

5/10
635293
Nemůžu mluvit za návštěvníky čsfd, ale já bych třeba od Nočního běžce chtěl trochu toho napětí, zajímavou akci, hlavní hrdiny a záporáky, jejichž chování dává aspoň trochu smysl... Prostě takový ty běžný věci. 5/10
Axis
0 0
reagovat

Noční běžec (2015)

Erková, chlapácká, otco-synovská akční thrillerovka s výbornou dvojicí Neeson-Kinnaman a zloduchem s lidskou tváří Edem Harrisem. Už jen pro rozpravy Neesona s Harrisem o smti a životě je film nutné vidět. 8/10
PS: nechápu co by chtěli návštěvníci csfd víc...
635292
Erková, chlapácká, otco-synovská akční thrillerovka s výbornou dvojicí Neeson-Kinnaman a zloduchem s lidskou tváří Edem Harrisem. Už jen pro rozpravy Neesona s Harrisem o smti a životě je film nutné vidět. 8/10 PS: nechápu co by chtěli návštěvníci csfd víc...
Noční běžec (2015)
0 0
reagovat
Salvation je v pohode sci-fi akčňák. Problém toho filmu je , že je to pokračovanie Terminárora
635289
Salvation je v pohode sci-fi akčňák. Problém toho filmu je , že je to pokračovanie Terminárora
0 0
reagovat

MarvinP

Vieščo minule som to kukal prvý krát od kina, ktoré bolo pre mňa dosť veľkým sklamaním čo si pamätám a nijako ma ten film neurazil. Filmové dno si predstavujem inak.
635284
Vieščo minule som to kukal prvý krát od kina, ktoré bolo pre mňa dosť veľkým sklamaním čo si pamätám a nijako ma ten film neurazil. Filmové dno si predstavujem inak.
MarvinP
0 0
reagovat

BrusVejn

...tak jestli Ti Salvation nepřipadal jako katastrofa, tak se o Tvou zábavu v kině taky nebojím.

Jinak 3 je strašně super! Fakt. Zbožňuju ten film.

635283
...tak jestli Ti Salvation nepřipadal jako katastrofa, tak se o Tvou zábavu v kině taky nebojím. Jinak 3 je strašně super! Fakt. Zbožňuju ten film.
BrusVejn
0 0
reagovat

Peta

Uz si vzpominam, bude nocni projekce :+
635282
Uz si vzpominam, bude nocni projekce *:+*
Peta
0 0
reagovat

TedGeorge

Házel jsem ti to před časem jako tip, když jsi mi doporučil myslim Girlhouse :)
635279
Házel jsem ti to před časem jako tip, když jsi mi doporučil myslim Girlhouse *:)*
TedGeorge
0 0
reagovat
while we're young (2014)
65% - uz aby vysel listen up philip. mohlo to bejt vtipnejsi a soustredenejsi. mam hodne rad naomi watts a ta byla vyborna. taky zeru hlas adama drivera.

slow west (2015)
60% - takova pohadka na dobrou noc. vetsinu casu to je docela nuda, ale konec stoji za to. dost se mi libila kamera.
635278
while we're young (2014) 65% - uz aby vysel listen up philip. mohlo to bejt vtipnejsi a soustredenejsi. mam hodne rad naomi watts a ta byla vyborna. taky zeru hlas adama drivera. slow west (2015) 60% - takova pohadka na dobrou noc. vetsinu casu to je docela nuda, ale konec stoji za to. dost se mi libila kamera.
0 0
reagovat

BrusVejn

3 a 4 celkem souhlas, ale ty filmy jsou jinde než 2 - a o tom to je. Pokud jdu na pokračování legendy, tak nečekám "pohodový akčňáček".
PS: Genesis ale vypadá jako strašná kravina i s touhle optikou :D
635277
3 a 4 celkem souhlas, ale ty filmy jsou jinde než 2 - a o tom to je. Pokud jdu na pokračování legendy, tak nečekám "pohodový akčňáček". PS: Genesis ale vypadá jako strašná kravina i s touhle optikou *:D*
BrusVejn
0 0
reagovat
Prečo (minimálne) zahraniční recenzenti tak hejtujú Terminátora 3? Podľa mňa je to prinajmenšom výborná akčná jednohubka s viacerými zapamätateľnými scénkami. Salvation taktiež nie je taká katastrofa až na ten stupídny príbeh. Ak sa rovnakými očami pozerajú aj na Genysis tak sa o tú zábavu pri filme až tak nebojím.
635275
Prečo (minimálne) zahraniční recenzenti tak hejtujú Terminátora 3? Podľa mňa je to prinajmenšom výborná akčná jednohubka s viacerými zapamätateľnými scénkami. Salvation taktiež nie je taká katastrofa až na ten stupídny príbeh. Ak sa rovnakými očami pozerajú aj na Genysis tak sa o tú zábavu pri filme až tak nebojím.
0 0
reagovat
Viděl už někdo horor "The Den" s Melanií Papalia ? link a link Slyším všude chválu...
635274
Viděl už někdo horor "[b]The Den[/b]" s Melanií Papalia ? http://i.imgur.com/hwAI2h3.jpg a http://grouchyeditor.com/wp-content/uploads/2014/08/Den.jpg Slyším všude chválu...
0 0
reagovat
kmeny:
meatheads - 25%
hipsteri - 45%
goths - 10%
hackeri - 65%
635219
kmeny: meatheads - 25% hipsteri - 45% goths - 10% hackeri - 65%
0 0
reagovat

Attack on Titan

To bude letní flák jak cyp.
635214
[link="https://www.youtube.com/watch?v=Viqy8VflTyA"]To[/link] bude letní flák jak cyp.
Attack on Titan
0 0
reagovat

popik

Unfinished Business (2015)
Ty vole, ten film je fakt špatněj! a to jsem do něj vkládal moje naděje. Co to ku*va mělo bejt s tou jeho rodinnou podzápletkou o šikaně? V takovýmhle filmu?!!! Přitom takovej potenciál. :-
635198
Unfinished Business (2015) Ty vole, ten film je fakt špatněj! a to jsem do něj vkládal moje naděje. Co to ku*va mělo bejt s tou jeho rodinnou podzápletkou o šikaně? V takovýmhle filmu?!!! Přitom takovej potenciál. *:-*
popik
0 0
reagovat

Unfinished Business (2015)

Neředěné peklo, velký uffff. Přitom škoda, trojka nebyla špatně obsazená a šikovný scénárista by to mohl udělat docela v pohodě.... 3/10

Get Hard (2015)
Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10

Ale celkově oba kousky příšerně natočený a zoufale nevtipný.
635193
Neředěné peklo, velký uffff. Přitom škoda, trojka nebyla špatně obsazená a šikovný scénárista by to mohl udělat docela v pohodě.... 3/10 Get Hard (2015) Trochu menší peklo, ale pořád peklo. Jestli nemáte rádi, Kevina Harta a Willa Ferrela, tak si odečtěte od hodnocení tak 5 kousků. 5/10 Ale celkově oba kousky příšerně natočený a zoufale nevtipný.
Unfinished Business (2015)
0 0
reagovat
Teďka samozřejmě mluvím o Grand Seduction, do Helen Mirren sem se nezamiloval :D
635167
Teďka samozřejmě mluvím o Grand Seduction, do Helen Mirren sem se nezamiloval :D
0 0
reagovat

Tony

Cajk, 8/10 znamená, že vlastně taky doporučuješ... Mě se hodně líbilo, jak pojali tu romanci a do té holky se prostě zamiloval. Jo, u mě stačí málo, vím o tom :D:+
635166
Cajk, 8/10 znamená, že vlastně taky doporučuješ... Mě se hodně líbilo, jak pojali tu romanci a do té holky se prostě zamiloval. Jo, u mě stačí málo, vím o tom *:D**:+*
Tony
0 0
reagovat
Samba (2014)
Intouchables uctívám a doporučuji všem z řad nefilmových přátel a ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by byl zklamaný, ten film je prostě esenciálně geniální. A proto jsme byl hrozně zklamaný z Nepoužitelných a proto jsem se oprávněně hrozně bál Samby. Protože Omar Sy je démon, Pierre Richard nebo Louis de Funes své doby. Vůbec se to nebojím napsat, protože když dostane prostor na skopičiny předvádí je ve velkém stylu a moc vtipném. Další věc které jsem se bál, že to bude pro-imigrační nebo naopak proti-imigrační agitka. Protože mne všichni tihle sluníčkoví lidé, co by si doma nejradši ubytovali 10 uprchlíků a kripto fašisti, co jim vadí každý trochu opálený, serou zhruba tak stejně. Tohle se naštěstí nekloní ani na jednu stranu a hlavního ho hrdinu to prostě vrhá do situace, která je na hovno a moc se neřeší kdo za to může nebo jestli je to dobře nebo špatně. Omarův Samba je dobro-srdečný blázen, co se snaží přežít s trím co má a tak nějak omylem se u toho zamiluje. Zklamaný z toho nejsem, ale dvakrát mi nesedla kombinace dramatu, komedie a romance, tohle mohl Nakache s Toledanem namíchat daleko lépe. Neznám Coulinovu předlohu, ale skoro bych měl pocit, že se v jádre jedná o hutné drama o přistěhovalcích, které přepsali na míru Omary Sye. Ale přes všechny ty výtky je to hrozně fajn. Obsazení parádní, hudba krásná, bavil jsem se. Krásná i Charlotte Gainsbourg, nejsem MUDr. Uzel, ale po Nymfomance začínám mít celkem představu o jejích sexuálních preferencích. spokojených 7/10

Dáma ve zlatém / Woman in Gold (2015)
Přiznám se, že mám strašně rád Helen Mirren, jako herečku i jako ženskou. Na ní je radost koukat ve filmu i s ní číst jakýkoliv rozhovor. Jaká příjemná změna oproti takové Meryl Streepové, i když je teda docela zvláštní, abych měl nejoblíbenější herečku, které je 70. Ale nestydím se za to, už protože tady naprosto exceluje. Nebudu to protahovat, je to velký film. Dějově ne uplně nepodobný Philomeně, jinak prakticky ve všech ohledech lepší. Má to krésné proplétání flashbacků a "současnosti", hlavně závěr je takhle kouzelný! Rodiče mi říkali, že se tohle kdysi poměrně dost sledovalo, já o tom slyšel uplně poprvé, proto jsem byl až do konce napnutý jako struna. Jenom jsem měl pocit, že to i přes vyhrocené scény dost herecky nedával Ryan Reynolds, tady mu komik Coogan ve Philomeně ukazuje záda. Netuším, jak je to v tomhle s politikou studií, ale v klidu bych si to dokázal představit na Oscarech, klidně i v několika kategoriích, hlavně pro Helen Mirren. Určitě doporučuju i přes "jenom" 8/10

The Grand Seduction (2013)

Sorry Tede, na tomhle hypu se uplně nevezu, ale krásné to bylo. Brendan Gleeson je uber sympaťák. Chtěl bych ho za hodného srejdu, co by mne učil chytat ryby a filosofovat o životě. Za zlýho strejdu bych chtěl Raye Winstona, který by mne učil rvát se, nadávat a balit Hayley Atwell, chlastat by mne učili asi oba.
V podstatě je to remake Doktora Hollywooda s Michaeecflem Je. Fffoxschem nebo pilotu Doc. Martina či Hart of Dixie. Klobouk dolu před poetikou, kamerou a režií, tenhle patos a mraky ptákovin by neprošli v 99% případech ve většině produkcí. Překvapil mne Kitch, v téhle poloze ho neznám. Celkově moc fajn. Film který když pustíte mamince a babičce, tak se jim bude líbit, v podstatě to má hodně blízko k těm flákům co dávají v neděli odpoledne na Primě I guarantee it, ale je to o moc lepší, o moc. I guarantee it 8/10
635175
[b]Samba (2014)[/b] Intouchables uctívám a doporučuji všem z řad nefilmových přátel a ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by byl zklamaný, ten film je prostě esenciálně geniální. A proto jsme byl hrozně zklamaný z Nepoužitelných a proto jsem se oprávněně hrozně bál Samby. Protože Omar Sy je démon, Pierre Richard nebo Louis de Funes své doby. Vůbec se to nebojím napsat, protože když dostane prostor na skopičiny předvádí je ve velkém stylu a moc vtipném. Další věc které jsem se bál, že to bude pro-imigrační nebo naopak proti-imigrační agitka. Protože mne všichni tihle sluníčkoví lidé, co by si doma nejradši ubytovali 10 uprchlíků a kripto fašisti, co jim vadí každý trochu opálený, serou zhruba tak stejně. Tohle se naštěstí nekloní ani na jednu stranu a hlavního ho hrdinu to prostě vrhá do situace, která je na hovno a moc se neřeší kdo za to může nebo jestli je to dobře nebo špatně. Omarův Samba je dobro-srdečný blázen, co se snaží přežít s trím co má a tak nějak omylem se u toho zamiluje. Zklamaný z toho nejsem, ale dvakrát mi nesedla kombinace dramatu, komedie a romance, tohle mohl Nakache s Toledanem namíchat daleko lépe. Neznám Coulinovu předlohu, ale skoro bych měl pocit, že se v jádre jedná o hutné drama o přistěhovalcích, které přepsali na míru Omary Sye. Ale přes všechny ty výtky je to hrozně fajn. Obsazení parádní, hudba krásná, bavil jsem se. Krásná i Charlotte Gainsbourg, nejsem MUDr. Uzel, ale po Nymfomance začínám mít celkem představu o jejích sexuálních preferencích. spokojených 7/10 [b]Dáma ve zlatém / Woman in Gold (2015)[/b] Přiznám se, že mám strašně rád Helen Mirren, jako herečku i jako ženskou. Na ní je radost koukat ve filmu i s ní číst jakýkoliv rozhovor. Jaká příjemná změna oproti takové Meryl Streepové, i když je teda docela zvláštní, abych měl nejoblíbenější herečku, které je 70. Ale nestydím se za to, už protože tady naprosto exceluje. Nebudu to protahovat, je to velký film. Dějově ne uplně nepodobný Philomeně, jinak prakticky ve všech ohledech lepší. Má to krésné proplétání flashbacků a "současnosti", hlavně závěr je takhle kouzelný! Rodiče mi říkali, že se tohle kdysi poměrně dost sledovalo, já o tom slyšel uplně poprvé, proto jsem byl až do konce napnutý jako struna. Jenom jsem měl pocit, že to i přes vyhrocené scény dost herecky nedával Ryan Reynolds, tady mu komik Coogan ve Philomeně ukazuje záda. Netuším, jak je to v tomhle s politikou studií, ale v klidu bych si to dokázal představit na Oscarech, klidně i v několika kategoriích, hlavně pro Helen Mirren. Určitě doporučuju i přes "jenom" 8/10 [b] The Grand Seduction (2013)[/b] Sorry Tede, na tomhle hypu se uplně nevezu, ale krásné to bylo. Brendan Gleeson je uber sympaťák. Chtěl bych ho za hodného srejdu, co by mne učil chytat ryby a filosofovat o životě. Za zlýho strejdu bych chtěl Raye Winstona, který by mne učil rvát se, nadávat a balit Hayley Atwell, chlastat by mne učili asi oba. V podstatě je to remake Doktora Hollywooda s Michaeecflem Je. Fffoxschem nebo pilotu Doc. Martina či Hart of Dixie. Klobouk dolu před poetikou, kamerou a režií, tenhle patos a mraky ptákovin by neprošli v 99% případech ve většině produkcí. Překvapil mne Kitch, v téhle poloze ho neznám. Celkově moc fajn. Film který když pustíte mamince a babičce, tak se jim bude líbit, v podstatě to má hodně blízko k těm flákům co dávají v neděli odpoledne na Primě I guarantee it, ale je to o moc lepší, o moc. I guarantee it 8/10
0 0
reagovat
Focus (2015) - 7/10
Will ešte na to má a z Margot sa môže časom stať aj slušná herečka, potenciál aby z nej bola nová Charlize Theron, tam je. Podvody, okrem úplne záverečného, v rámci uveriteľnosti (na rozdiel od Podfukárov). Slušne vystavaný príbeh.

Wyrmwood (2014) - 6+/10
(veľmi) nízkorozpočtový Zombie Mad Max. Je zo zábavné, vynaliezavé, drsné, a to aj voči hlavným postavám, plné divných nápadov a postavičiek. Miestami to je, ale strašne amatérsky natočené. Niektoré scény vyzerajú akoby to točili deti v lesíku za domom. Záver mi tiež veľmi nesadol.

škrtanie restov
Barton Fink (1991) - 9/10
K týmto bratom mám vzťah ako na hojdačke (raz super, potom zle, často do stratena). Tentokrát paráda. Sadla téma, spracovanie, herecké výkony, výborný je hlavne koniec. U mňa do top trojky od nich.
635148
Focus (2015) - 7/10 Will ešte na to má a z Margot sa môže časom stať aj slušná herečka, potenciál aby z nej bola nová Charlize Theron, tam je. Podvody, okrem úplne záverečného, v rámci uveriteľnosti (na rozdiel od Podfukárov). Slušne vystavaný príbeh. Wyrmwood (2014) - 6+/10 (veľmi) nízkorozpočtový Zombie Mad Max. Je zo zábavné, vynaliezavé, drsné, a to aj voči hlavným postavám, plné divných nápadov a postavičiek. Miestami to je, ale strašne amatérsky natočené. Niektoré scény vyzerajú akoby to točili deti v lesíku za domom. Záver mi tiež veľmi nesadol. škrtanie restov Barton Fink (1991) - 9/10 K týmto bratom mám vzťah ako na hojdačke (raz super, potom zle, často do stratena). Tentokrát paráda. Sadla téma, spracovanie, herecké výkony, výborný je hlavne koniec. U mňa do top trojky od nich.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se