Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28441 - 28460 Napsat příspěvek

Manchurian Candidate (1962)

Trochu sklamanie spojené s prehnanými očakávaniami. Scenár je originálny a pútavý ( až na celú úplne zbytočnú linku s Janet Leigh) ale atmosférou aj formou mi to skôr než slávne politické thrillery pripomínalo sci-fi B-čka z 50.rokov, ktoré mám síce v obľube ale tu bolo zarobené na viac - oveľa viac. 7/10.
635608
Trochu sklamanie spojené s prehnanými očakávaniami. Scenár je originálny a pútavý ( až na celú úplne zbytočnú linku s Janet Leigh) ale atmosférou aj formou mi to skôr než slávne politické thrillery pripomínalo sci-fi B-čka z 50.rokov, ktoré mám síce v obľube ale tu bolo zarobené na viac - oveľa viac. 7/10.
Manchurian Candidate (1962)
0 0
reagovat

popik

Terminator Genisys (2015)

Průser, prostě průser! 3/10* :- Dal se sice očekávat už z trailerové kampaně, ale tak nějak jsem doufal, že by to mohlo klapnout jako u Jurskýho Světa, kterej není dokonalej, ale alespoň nedělá ostudu.

Film je špatnej snad ve všech směrech, od herců až po zápletku. Ano, i Arnold je špatnej! On nikdy nebyl dobrej herec, ale měl čuch na role a prvotřídní režiséry. Bohužel ten čuch ho opustil, stejně jako mládí a demence zřejmě způsobila, že se rozhodl takhle močit na jednu ze svých nejslavnější rolí. Zbytek osazenstva je šedivej průměr, kterej nemá smysl rozebírat.

Nejlepším novodobým Terminátorem tak pro mě zůstává mnohými nedoceněný/nepochopený Salvation, kterej byl sice v mnoha směrech nedotaženej, ale jako jedinej dokázal vystihnout tíživou atmosféru prvních dvou dílů, aniž by je musel recyklovat.
Ano, 3 díl považuju za podobnou srágoru jako Genisys. To že z toho byla tenkrát spousta lidí vystříkaná (zdravím MZ redakci), jen protože se po dlouhé době vrátil Arnie neznamená, že je to dobrej film.

TIP DNE: Tipuju, že i přes nedobrou mediální kampaň (jako u JW a Genisys), Ant-Man, bude pecka.
635602
Terminator Genisys (2015) Průser, prostě průser! 3/10* *:-* Dal se sice očekávat už z trailerové kampaně, ale tak nějak jsem doufal, že by to mohlo klapnout jako u Jurskýho Světa, kterej není dokonalej, ale alespoň nedělá ostudu. Film je špatnej snad ve všech směrech, od herců až po zápletku. Ano, i Arnold je špatnej! On nikdy nebyl dobrej herec, ale měl čuch na role a prvotřídní režiséry. Bohužel ten čuch ho opustil, stejně jako mládí a demence zřejmě způsobila, že se rozhodl takhle močit na jednu ze svých nejslavnější rolí. Zbytek osazenstva je šedivej průměr, kterej nemá smysl rozebírat. Nejlepším novodobým Terminátorem tak pro mě zůstává mnohými nedoceněný/nepochopený Salvation, kterej byl sice v mnoha směrech nedotaženej, ale jako jedinej dokázal vystihnout tíživou atmosféru prvních dvou dílů, aniž by je musel recyklovat. Ano, 3 díl považuju za podobnou srágoru jako Genisys. To že z toho byla tenkrát spousta lidí vystříkaná (zdravím MZ redakci), jen protože se po dlouhé době vrátil Arnie neznamená, že je to dobrej film. TIP DNE: Tipuju, že i přes nedobrou mediální kampaň (jako u JW a Genisys), Ant-Man, bude pecka.
popik
0 0
reagovat

State of the Union (1948)

Dreamteam Capra /Hepburn/Tracy scores 9/10
635600
Dreamteam Capra /Hepburn/Tracy scores 9/10
State of the Union (1948)
0 0
reagovat

Beasts of the Southern Wild (2012)

Originálna, pôsobivo natočená festivalovka s veľmi dobrou atmosférou. Ale načo to všetko keď som si ku postavám nedokázal vytvoriť žiadny vzťah a príbeh-nepríbeh ma nedokázal zaháčkovať?Občas skvelé ale väčšinu času dosť nudné. 6/10 ale aj napriek tomu sa teším sa čo natočí Zeitlin ďalšie.
635594
Originálna, pôsobivo natočená festivalovka s veľmi dobrou atmosférou. Ale načo to všetko keď som si ku postavám nedokázal vytvoriť žiadny vzťah a príbeh-nepríbeh ma nedokázal zaháčkovať?Občas skvelé ale väčšinu času dosť nudné. 6/10 ale aj napriek tomu sa teším sa čo natočí Zeitlin ďalšie.
Beasts of the Southern Wild (2012)
0 0
reagovat
Gorecki: Jo vidíš, máš pravdu. :)
635586
Gorecki: Jo vidíš, máš pravdu. *:)*
0 0
reagovat

KARLOS

Tocili ich o stvrtej rano pri usvite. Magic hour:)
635585
Tocili ich o stvrtej rano pri usvite. Magic hour:)
KARLOS
0 0
reagovat
dreamy: Tak jasně, že peníze (Londýn nezavírali, ale natáčeli v noci a pak záběry překlopili do dne - proto taky vypadá tak, jak vypadá), ale hlavně to, že měli úplnou svobodu v pohybu a točili rychle...
635583
dreamy: Tak jasně, že peníze (Londýn nezavírali, ale natáčeli v noci a pak záběry překlopili do dne - proto taky vypadá tak, jak vypadá), ale hlavně to, že měli úplnou svobodu v pohybu a točili rychle...
0 0
reagovat
Kingsman je aj na druhýkrát nehorázna pecka. A Švedskej princeznej by sa asi páčil Genisys ;)
635582
Kingsman je aj na druhýkrát nehorázna pecka. A Švedskej princeznej by sa asi páčil Genisys *;)*
0 0
reagovat

karlos

Ví se co za tím bylo? Peníze snad ne, když si mohli dovolit zavřít Londýn ne.. Nějakej "uměleckej" záměr teda jo:D Ale takhle tlačit na pilu, nwm no a hlavně ty interiér scény už vážně přeháněl, to byla bolest
635581
Ví se co za tím bylo? Peníze snad ne, když si mohli dovolit zavřít Londýn ne.. Nějakej "uměleckej" záměr teda jo*:D* Ale takhle tlačit na pilu, nwm no a hlavně ty interiér scény už vážně přeháněl, to byla bolest
karlos
0 0
reagovat

Pump Up the Volume (1990)

Teenagerská pecka a životná rola Christiana Slatera. Trochu škoda prepáleného finále ale ten film má stále čo povedať a oplatí sa mu načúvať. Veľmi dobré a škoda, že málokto to pozná 8/10
635580
Teenagerská pecka a životná rola Christiana Slatera. Trochu škoda prepáleného finále ale ten film má stále čo povedať a oplatí sa mu načúvať. Veľmi dobré a škoda, že málokto to pozná 8/10
Pump Up the Volume (1990)
0 0
reagovat

Adéla ještě nevečeřela

Po rokoch stále výborná a zábavná klasika. Fakt pecka :+
635578
Po rokoch stále výborná a zábavná klasika. Fakt pecka *:+*
Adéla ještě nevečeřela
0 0
reagovat
dreamy: Boyle to točil na... úplně nejobyčejnější automatky, na které lidi natáčeli dovolenkové videa!!! :D A to si nedělám srandu, v té době prakticky (ale samozřejmě i teoreticky) prokládané SD rozlišení, interní skla, možná nějaká předsádka a filtr, ale toť vše... O nějaké expoziční pružnosti, nezrnění i při mírné ztrátě plného světla, či čemkoliv jiném si to může fakt nechat jenom zdát. :))?)
635577
dreamy: Boyle to točil na... úplně nejobyčejnější automatky, na které lidi natáčeli dovolenkové videa!!! *:D* A to si nedělám srandu, v té době prakticky (ale samozřejmě i teoreticky) prokládané SD rozlišení, interní skla, možná nějaká předsádka a filtr, ale toť vše... O nějaké expoziční pružnosti, nezrnění i při mírné ztrátě plného světla, či čemkoliv jiném si to může fakt nechat jenom zdát. *:))**?)*
0 0
reagovat

28 days later

prvně sem to viděl snad rok potom co to bylo venku a nějak sem měl v hlavě uloženo že to je strašně super.. dnes sem si to dal po druhé a je to teda jen fajn no ale co mi dělalo největší problém byl ten vizuál.. jako na co to tehdá proboha točili, šílenej humus.. nechápu, když třeba filmy s padesátejch vypadaj lépe
635576
prvně sem to viděl snad rok potom co to bylo venku a nějak sem měl v hlavě uloženo že to je strašně super.. dnes sem si to dal po druhé a je to teda jen fajn no ale co mi dělalo největší problém byl ten vizuál.. jako na co to tehdá proboha točili, šílenej humus.. nechápu, když třeba filmy s padesátejch vypadaj lépe
28 days later
0 0
reagovat
:+:+:+:+
635560
*:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat

Dave (1993)

Nádhernej film Tyhle laskavé a přitom satiricky kousavé reitmanovky mi dneska hrozně chybí... Kdo neviděl, určitě doporučuji. Viděl jsem to po letech a od prvních chvílí do konce jsem se u toho usmíval a přitom to bylo tak trefný. Zkoušel jsem to rozkoukat v originále, ale ne, tyhle ranně devadesátkové dabingy neměly konkurenci. Jak se tu často řeší, na co se podívat s rodinou nebo rodičema, tohle je přesně ono a v mých očích strká do kapsy i mnohem slavnější komedie.
Nejoblíbenější citáty z filmu:
účetní při pohledu na rozpočet USA: "Takhle blbě vedený osobní finance jsem v životě neviděl."
"Kdy ti to došlo?
-Když ses podíval, on už se dlouho nepodíval."

9/10 :+
635536
Nádhernej film Tyhle laskavé a přitom satiricky kousavé reitmanovky mi dneska hrozně chybí... Kdo neviděl, určitě doporučuji. Viděl jsem to po letech a od prvních chvílí do konce jsem se u toho usmíval a přitom to bylo tak trefný. Zkoušel jsem to rozkoukat v originále, ale ne, tyhle ranně devadesátkové dabingy neměly konkurenci. Jak se tu často řeší, na co se podívat s rodinou nebo rodičema, tohle je přesně ono a v mých očích strká do kapsy i mnohem slavnější komedie. Nejoblíbenější citáty z filmu: [spoiler]účetní při pohledu na rozpočet USA: "Takhle blbě vedený osobní finance jsem v životě neviděl." "Kdy ti to došlo? -Když ses podíval, on už se dlouho nepodíval."[/spoiler] 9/10 *:+*
Dave (1993)
0 0
reagovat

Empire Records (1995)

Dve dekády stará teenagerská feel good pecka, ktorá mi spravila obrovskú radosť. Hromada sympatických postáv (medzi nimi Liv Tyler a Renee Zellweger v predhviezdnom období) a ešte viac skvelej hudby. Normálne by som si prial nech sa natočí pokračovanie v štýle Clerks. U mňa ešte lepšie než podobný Linklaterov Dazed and Confussed 9/10 Videný Director´s cut
635530
Dve dekády stará teenagerská feel good pecka, ktorá mi spravila obrovskú radosť. Hromada sympatických postáv (medzi nimi Liv Tyler a Renee Zellweger v predhviezdnom období) a ešte viac skvelej hudby. Normálne by som si prial nech sa natočí pokračovanie v štýle Clerks. U mňa ešte lepšie než podobný Linklaterov Dazed and Confussed 9/10 Videný Director´s cut
Empire Records (1995)
0 0
reagovat

Divoké historky

Najs, výborne natočené, skvelo zahrané a prekvapivo aj na krátkej ploche emočne funkčné. A takisto aj brutálne nevyrovnané ale chvalabohu výborne vystavané - kvalitatívne to krásne graduje. hodnotetie poviedok v chronologickom poradí : lietadlo 10/10, bar 4/10 ,auto 2/10 , odťahovka 8/10 , právnik 9/10, svadba 10/10. celkovo 8/10.
635522
Najs, výborne natočené, skvelo zahrané a prekvapivo aj na krátkej ploche emočne funkčné. A takisto aj brutálne nevyrovnané ale chvalabohu výborne vystavané - kvalitatívne to krásne graduje. hodnotetie poviedok v chronologickom poradí : lietadlo 10/10, bar 4/10 ,auto 2/10 , odťahovka 8/10 , právnik 9/10, svadba 10/10. celkovo 8/10.
Divoké historky
0 0
reagovat

La Isla Minima (2014)

True Detective po Španělsku nacpaný do 100 minut. Měli byste to vidět. 8/10
635460
True Detective po Španělsku nacpaný do 100 minut. Měli byste to vidět. 8/10
La Isla Minima (2014)
0 0
reagovat
tak toto je verzia toho filmu pre ženské :D:D:D
635452
tak toto je verzia toho filmu pre ženské *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

pepo

Jo, nad tim sem se tu par stranek nazpet rozplyval...
635451
Jo, nad tim sem se tu par stranek nazpet rozplyval...
pepo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se