Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28501 - 28520 Napsat příspěvek
Môžem potvrdiť The Grand Seduction je výborný feel-good movie. :+
635088
Môžem potvrdiť The Grand Seduction je výborný feel-good movie. *:+*
0 0
reagovat
Můžu po nějaké době zase "menší hype"? Včera v noci sem viděl The Grand Seduction (2013)

Přepište žebříčky feel good filmů, tohle patří hodně nahoru, ne-li na úplnou špičku. V každém filmu lepší a lepší Brendan Gleeson je zoufale patriotická postavička v přístavním městečku Tickle Head (Kanada). Městečko je v prdeli, není tam práce, on to chce změnit. Aby se tam mohla postavit továrna, je potřeba do městečka přilákat doktora Hollywooda... :)

Fucking fucking fucking awesome atmosféra, mix Hallstroma s Shipping News a už zmíněného Doc Hollywooda. Naštěstí to má nejedno překvapení a často ten příběh uhne směrem, kterej nebudete čekat. Následuje oslavný odstavec o Liane Balaban.

Oslavný odstavec o Liane Balaban. Ta holka, do které se všichni okamžitě zamilujete, je Liane Balaban. link Nevím jak je možný, že tahle herečka není obrovská hvězda a měla jenom štěky v Definitely Maybe a Last Chance Harvey. Zamilujou se do ní i ženský. Lesbičky na moviezone. A ty nelesbické taky. To aby mě na facebooku zase nějaká slečna neosočila z toho, že jsem šovinista.

Podívejte se na to. Udělá vám to radost. 9/10 link
635087
Můžu po nějaké době zase "menší hype"? Včera v noci sem viděl [b]The Grand Seduction (2013)[/b] Přepište žebříčky feel good filmů, tohle patří hodně nahoru, ne-li na úplnou špičku. V každém filmu lepší a lepší Brendan Gleeson je zoufale patriotická postavička v přístavním městečku Tickle Head (Kanada). Městečko je v prdeli, není tam práce, on to chce změnit. Aby se tam mohla postavit továrna, je potřeba do městečka přilákat doktora Hollywooda... :) Fucking fucking fucking awesome atmosféra, mix Hallstroma s Shipping News a už zmíněného Doc Hollywooda. Naštěstí to má nejedno překvapení a často ten příběh uhne směrem, kterej nebudete čekat. Následuje oslavný odstavec o Liane Balaban. [b]Oslavný odstavec o Liane Balaban.[/b] Ta holka, do které se všichni okamžitě zamilujete, je Liane Balaban. http://www.supernaturalwiki.com/images/8/89/LianeBalibanheadshot.jpg Nevím jak je možný, že tahle herečka není obrovská hvězda a měla jenom štěky v Definitely Maybe a Last Chance Harvey. Zamilujou se do ní i ženský. Lesbičky na moviezone. A ty nelesbické taky. To aby mě na facebooku zase nějaká slečna neosočila z toho, že jsem šovinista. Podívejte se na to. Udělá vám to radost. 9/10 http://1.fwcdn.pl/ph/76/19/437619/125895_1.1.jpg
0 0
reagovat

popik

Já ti to samozřejmě přeju Bachy a dám si na tebe jednu mrkvičku. :D
635079
Já ti to samozřejmě přeju Bachy a dám si na tebe jednu mrkvičku. *:D*
popik
0 0
reagovat
Vegetariánem jsem už x-let a věř tomu, popíku, že "veškerý napětí a strach" o Tvé duševní zdraví taktéž nějak zmizelo;)
635077
Vegetariánem jsem už x-let a věř tomu, popíku, že "veškerý napětí a strach" o Tvé duševní zdraví taktéž nějak zmizelo*;)*
0 0
reagovat

Mimoni

Technicky je to urobene bezchybne. Fakt krasa. Je to kratke a 3D je tiez pekne. To boli kladne stranky. Usmev to vytvori na vasej tvari len obcas a vyslovene ma to rozosmialo snad ani raz, co bolo jedinou ulohou toho animaku a teda nesplnil ju. Ale mam neblahy pocit, ze sa naopak najde enormne mnozstvo fanusikov, ktorym sa to bude nesmierne pacit a deti budu z toho uplne hotove, ale to je v poriadku, pretoze to bolo robene asi hlavne pre ne nakolko to tak aj vyzera.
Snad len dodam, ze animaky mam moc rad, ale ani Ja padouch ma nebavil. takze tak :))
635072
Technicky je to urobene bezchybne. Fakt krasa. Je to kratke a 3D je tiez pekne. To boli kladne stranky. Usmev to vytvori na vasej tvari len obcas a vyslovene ma to rozosmialo snad ani raz, co bolo jedinou ulohou toho animaku a teda nesplnil ju. Ale mam neblahy pocit, ze sa naopak najde enormne mnozstvo fanusikov, ktorym sa to bude nesmierne pacit a deti budu z toho uplne hotove, ale to je v poriadku, pretoze to bolo robene asi hlavne pre ne nakolko to tak aj vyzera. Snad len dodam, ze animaky mam moc rad, ale ani Ja padouch ma nebavil. takze tak *:))*
Mimoni
0 0
reagovat
já vegetarián nejsem, ale lidí co jimi jsou si vážím. Jsme vychováni, abychom ignorovali utrpení. Utrpení vzdálených, cizích, jiných....

Je tu příliš ignorovaného utrpení. Díky bohu za každého, kdo s nějakým bojuje, i za ty vegetariány, i když to berou ze vzdáleného konce.
635068
já vegetarián nejsem, ale lidí co jimi jsou si vážím. Jsme vychováni, abychom ignorovali utrpení. Utrpení vzdálených, cizích, jiných.... Je tu příliš ignorovaného utrpení. Díky bohu za každého, kdo s nějakým bojuje, i za ty vegetariány, i když to berou ze vzdáleného konce.
0 0
reagovat
Vegetariány respektuju, ale nechápu je. :)
635063
Vegetariány respektuju, ale nechápu je. :)
0 0
reagovat

popik

Vidím to taky tak. A nejsem sám. :D:D
635062
Vidím to taky tak. [link="http://www.quickmeme.com/img/eb/ebfb2c914d58c20575683eeaf1b38ff83846cb75eee7b689286bf8cabff196fe.jpg]A nejsem sám.[/link] *:D**:D*
popik
0 0
reagovat

popik

Zrovna koukam na treti dil Insidious a hlavni hrdinka se hned na zacatku priznala tátovi, ze je vegetarianka. Tím pro me veskery napeti a strach o hlavni postavu skoncil, protoze takovy lidi proste patri do pekla a podobnejch mist. :D8)
635061
Zrovna koukam na treti dil Insidious a hlavni hrdinka se hned na zacatku priznala tátovi, ze je vegetarianka. Tím pro me veskery napeti a strach o hlavni postavu skoncil, protoze takovy lidi proste patri do pekla a podobnejch mist. *:D**8)*
popik
0 0
reagovat

eXistenZ (1999)

Když srovnám dosud viděné filmy o iluzorních světech, tak je asi nejhnusnější a přitom svou myšlenkou asi nejreálnější. Prostě se jedou zootročíme sami. 9/10 Strašně mi to sedlo...

PS: když to vezmu kolem a kolem tak Jennifer Jason Leigh si může vlastně "gratulovat", že si mohla zahrát v tak velkým množství šílenejch filmů, ještě šílenějších režisérů a být celkem v pohodě. Asi je symptomatický že těď natáčí i s Tarantinem... :)
635060
Když srovnám dosud viděné filmy o iluzorních světech, tak je asi nejhnusnější a přitom svou myšlenkou asi nejreálnější. Prostě se jedou zootročíme sami. 9/10 Strašně mi to sedlo... PS: když to vezmu kolem a kolem tak Jennifer Jason Leigh si může vlastně "gratulovat", že si mohla zahrát v tak velkým množství šílenejch filmů, ještě šílenějších režisérů a být celkem v pohodě. Asi je symptomatický že těď natáčí i s Tarantinem... *:)*
eXistenZ (1999)
0 0
reagovat
Timecrimes (2007)
Cestování v čase pro začátečníky. Po Španělsku. Když sem nedávno viděl Vynález, tak sem našel zálibu v nízkorozpočtových filmech o cestování časem. Tohle je přeci jenom jednoduší vrstvením příběhu a až na posledních pár minut velmi dobře pobratelné. Ke konci snad až příliš předvídatelné a nedostatečně mindfuckové. 7/10

We Are Still Here (2015)
Velmi, ale opravdu velmi kvalitní retro hororové řemeslo, které mi bohužel nesedlo do nálady. Chvílemi si bere něco z Domu Ďábla, chvílemi z Conjuringu (parádně děsivý sklep). Po odhalení číslo 1 bohužel napětí opadne. Po odhalední číslo 2 se dostaví nezájem. Ale natočený je to opravdu hodně dobře a naprosto suveréně 6/10

The Age of Adaline (2015)
Parádní atmosféra, fantastická Blake Lively (proč ta holka nehraje častěji?), scénář naprosto prosírající svůj potenciál a vyšumivší do ztracena. Tohle mělo naprosto neuvěřitelnej potenciál a po půlce to prostě špatně odbočilo. 6/10, ale slabší.
635053
[b]Timecrimes (2007)[/b] Cestování v čase pro začátečníky. Po Španělsku. Když sem nedávno viděl Vynález, tak sem našel zálibu v nízkorozpočtových filmech o cestování časem. Tohle je přeci jenom jednoduší vrstvením příběhu a až na posledních pár minut velmi dobře pobratelné. Ke konci snad až příliš předvídatelné a nedostatečně mindfuckové. 7/10 [b]We Are Still Here (2015)[/b] Velmi, ale opravdu velmi kvalitní retro hororové řemeslo, které mi bohužel nesedlo do nálady. Chvílemi si bere něco z Domu Ďábla, chvílemi z Conjuringu (parádně děsivý sklep). Po odhalení číslo 1 bohužel napětí opadne. Po odhalední číslo 2 se dostaví nezájem. Ale natočený je to opravdu hodně dobře a naprosto suveréně 6/10 [b]The Age of Adaline (2015)[/b] Parádní atmosféra, fantastická Blake Lively (proč ta holka nehraje častěji?), scénář naprosto prosírající svůj potenciál a vyšumivší do ztracena. Tohle mělo naprosto neuvěřitelnej potenciál a po půlce to prostě špatně odbočilo. 6/10, ale slabší.
0 0
reagovat

Jupiter Ascending

Hovoril som si, aaaale nemoze to byt AZ take strasne ako vsetci hovoria...tentokrat mali vsetci pravdu, je to otrasne. Ten film nema v sebe nic. A tie akcne sceny boli tiez o hovne nech vyzeraju akokolvek chcu. No fialovy hnus! :-
635047
Hovoril som si, aaaale nemoze to byt AZ take strasne ako vsetci hovoria...tentokrat mali vsetci pravdu, je to otrasne. Ten film nema v sebe nic. A tie akcne sceny boli tiez o hovne nech vyzeraju akokolvek chcu. No fialovy hnus! *:-*
Jupiter Ascending
0 0
reagovat

La French (The Connection)

Po naprosto paradnim traileru jsem tohle proste musel videt. Nikdy jsem na tyhle kriminalky moc nebyl, ale i tak z toho citim, ze podobne veci tu byly fakt mnohokrat, kazdopadne paradni forma (ta kamera je obcas fakt super) cloveku neda moc prilezitosti nejak se nad tim pozastavovat. Mame tu proste archetypalni (nemam potrebu badat do jake miry je to opravdu dle skutecnych udalosti, a ne invence scenaristu) krimi drama, kde je vpodstate vsechno, co od toho clovek ceka, vcetne samotneho konce, ale jak rikam, ja osobne jsem nikdy nemel pocit, ze by to bylo na skodu.

Par vytek bych smeroval k tomu, ze mi krom jedne sceny, kde to bylo explicitne vysloveno, nebylo moc jasne, v jakem casem rozmezi se pohybujeme... dal mi docela dost vadilo to tlaceni na pilu ve finale, kde ta snaha zdramatizovat to a vyzdimat emoce tim, ze tam hodi scenu, kdy Pierrova manzelka "vyciti", co se stalo byla proste provplanova a totalne nefunkcni... a taky ne moc dobre zahrana. Ta scena by podle me fungovala mnohem lip jako syrova scena bez hudby, nerku-li beze zvuku... . Treba jako v Tree Of Life, nebo vylozene takhle... nebylo by to sice o nic vic originalni, ale funkcnejsi imo urcite....

Jinak, co se zaverecne montaze tyce - Richterovo On The Nature Of Daylight udela dokonaly umelecky prozitek temer z cehokoliv a povznasi to samozrejme i tenhle film, ale prislo mi to trochu jako overkill...
635046
Po naprosto paradnim [link="https://www.youtube.com/watch?v=tkfcx-9iQf8"]traileru[/link] jsem tohle proste musel videt. Nikdy jsem na tyhle kriminalky moc nebyl, ale i tak z toho citim, ze podobne veci tu byly fakt mnohokrat, kazdopadne paradni forma (ta kamera je obcas fakt super) cloveku neda moc prilezitosti nejak se nad tim pozastavovat. Mame tu proste archetypalni (nemam potrebu badat do jake miry je to opravdu dle skutecnych udalosti, a ne invence scenaristu) krimi drama, kde je vpodstate vsechno, co od toho clovek ceka, vcetne samotneho konce, ale jak rikam, ja osobne jsem nikdy nemel pocit, ze by to bylo na skodu. Par vytek bych smeroval k tomu, ze mi krom jedne sceny, kde to bylo explicitne vysloveno, nebylo moc jasne, v jakem casem rozmezi se pohybujeme... dal mi docela dost vadilo to tlaceni na pilu ve finale, kde [spoiler]ta snaha zdramatizovat to a vyzdimat emoce tim, ze tam hodi scenu, kdy Pierrova manzelka "vyciti", co se stalo byla proste provplanova a totalne nefunkcni... a taky ne moc dobre zahrana. Ta scena by podle me fungovala mnohem lip jako syrova scena bez hudby, nerku-li beze zvuku... . Treba jako v Tree Of Life, nebo vylozene [link="https://www.youtube.com/watch?v=YLifesfP8ts"]takhle[/link]... nebylo by to sice o nic vic originalni, ale funkcnejsi imo urcite...[/spoiler]. Jinak, co se zaverecne montaze tyce - Richterovo [link="https://www.youtube.com/watch?v=CW-GMG6xhtY"]On The Nature Of Daylight[/link] udela dokonaly umelecky prozitek temer z cehokoliv a povznasi to samozrejme i tenhle film, ale prislo mi to trochu jako overkill...
La French (The Connection)
0 0
reagovat

Spazz

Souhlasím! Perfektní dokument i pro negamery
635039
Souhlasím! Perfektní dokument i pro negamery
Spazz
0 0
reagovat
k tomu solarisu se ne a ne dokopat, ale se stalkerem.1979.720p.bluray.flac2.0.x264-don by to uz klapnout mohlo. dneska to vidim na pisne z druheho patra, ktery davaj na artu.
635036
k tomu solarisu se ne a ne dokopat, ale se stalkerem.1979.720p.bluray.flac2.0.x264-don by to uz klapnout mohlo. dneska to vidim na pisne z druheho patra, ktery davaj na artu.
0 0
reagovat

Indie Game: The Movie

Kez by takovych dokumentu vznikalo vic... Jedinecna sonda do daneho prostredi a k tomu nasup neredenych uprimnych emoci... :+:+
635016
Kez by takovych dokumentu vznikalo vic... Jedinecna sonda do daneho prostredi a k tomu nasup neredenych uprimnych emoci... *:+**:+*
Indie Game: The Movie
0 0
reagovat

Kingsman

...tak jsem to konečně viděl, je mi jasný, že už je to passé, ale jen jsem si chtěl trošku zahýkat. Je to boží. Nikdy to nedělám, ale u tohohle filmu jsem si některý scény pouštěl několikrát. Sekvence v kapli je hlubokou a znepokojivou uměleckou výpovědí. Dokonalá věc.
635015
...tak jsem to konečně viděl, je mi jasný, že už je to passé, ale jen jsem si chtěl trošku zahýkat. Je to boží. Nikdy to nedělám, ale u tohohle filmu jsem si některý scény pouštěl několikrát. Sekvence v kapli je hlubokou a znepokojivou uměleckou výpovědí. Dokonalá věc.
Kingsman
0 0
reagovat
sicario trailer looks awesomeeee
634998
sicario trailer looks awesomeeee
0 0
reagovat
Černošská komedie od Tima Storyho... A takový reakce? link :o:o:o
634962
Černošská komedie od Tima Storyho... A takový reakce? http://www.csfd.cz/film/299043-mysli-jako-on/ *:o**:o**:o*
0 0
reagovat

Testament of Youth

Takové Pokání light. Fanoušci Aliicie Vikander (Ex Machina) nebo Jona Snowa by si to neměli nechat ujít. Příběhově to příliš neoslní ( Jsou mladí, milují se, do toho válka .. ) , ale nasnímáno je to krásně. 8/10
634931
Takové Pokání light. Fanoušci Aliicie Vikander (Ex Machina) nebo Jona Snowa by si to neměli nechat ujít. Příběhově to příliš neoslní ( Jsou mladí, milují se, do toho válka .. ) , ale nasnímáno je to krásně. 8/10
Testament of Youth
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se