
reaguje na:
KARLOS
Taky nesnáším obleky. A hlavně bílé košile. Když už musím tak si vezmu černou. A kravatou už vůbec nenosím, ale asi bych taky volil černou. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|
Přeháním, ale rozumíš mi. Já jsem za to, posouvat se jako společnost. Slušnost by se mohla rovnat = obleč se hezky. Což se nemusí rovnat kus oblečení, ale obleč se tak, abys ukázal té straně respekt. To je pointa slušnosti podle mě. Peace a lásku
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
. Nicméně já si nemyslím, že: Oblek=umím se oblékat. Já si myslím, že: Oblek=slušnost. Takhle jednoduché to je.



|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|
) si majorita myslí, že oblek = umím se oblékat. Ne. 
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
|
reagují:
pytlik
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gacy
|
reagovat
|