Audiovizuálny bombový Tajfun (pun intended) ktorý mi odpálil dekel a je dôkazom že anime má v kinách budúcnosť!
Miloval som každý moment romantickej linky a "neočakávaný" prechod k explozívnej rezničine s motorovkou bol vo filme krásne "nečakaný" ako zároveň epický.
Čo ma však mrzelo je že ako človek ktorý mangu a anime nepozná som si pripadal ako by som sledoval epizódu zo seriálu, prípadne akoby som si pustil Avengers: Infinity war bez toho aby som videl predchádzajúce filmy.
Za mňa teda hodne fajn audiovizuálny náhul, avšak prijal by som keby sa aspoň dvadsať minút venovalo predstavovačkám jednotlivých postáv.
Aj keď zrovna tu chápem že som pravdepodobne nebol tak úplne cieľové publikum.
PS: Niekto by už tým pohlavárom od ratingu mal konečne vysvetliť že je docela bizár keď máš vo filme doslova záplavu krvi a vnútorností ale pri tom nesmieš nahatej ženskej nakresliť bradavku.



