
reaguje na:
RainMakeR
Ty vole, není jí náhodou 14?

|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagovat
|
urcite je to lepsi jak the irishman (50%) a to na vsech urovnich. patos funguje, omlazovani taky, i kdyz sem nechtel ponocovat a dokoukaval az rano tak dylka je taky ospravedlnitelna. proste relativni spokojenost
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|