
reaguje na:
pepo
To je krásná dynamická věc díky který si pak jde člověk většinu filmů od těch řízků, o kterejch dokument je, pustit 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
GuidoA.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Oproti knize a předešlým verzím také upravuje charaktery a osudy sester Marchových, ale nenásilně a celkem logicky. Ve výsledku pak člověk nemá pocit, že viděl stokrát viděné, ale svébytný a krásný film. |
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
ježiš, toto mi sedlo jak dlouho nic 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|