reaguje na:
Cinefil
Po této zkušenosti bych domácím tvůrcům raději zakázal točit historické filmy. Uvidíme jak dopadne Jan Žižka od Petra Jákla.
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

Klasicky Polsko ha!