reaguje na:
MarvinP
Yop, hlavně tím posunem do válečných let Pasolini film oproti docela nudné knize dost povýšil (de Sade má lepší, je velká škoda že Salo nedokončil/nemohl vydat tak jak původně zamýšlel)
|
reagovat
|



