Jinak jsem si pustil prvni radu Draků a když už člověk ví kam to vede, kdo je hlavní a kdo vedlejší postava, netápe v těch podobných jménech a má větší kontext, tak je to ještě lepší jak na první podívání. Jsem zvědavý jestli docením druhou řadu... Ale spíš ne
|
reagují:
yeniczek
|
reagovat
|


(zdravím kolegu LIFTYho vedle do Filmový sekce). Seriózně, Jednotce moc nechybí k tomu, aby se dala prohlásit za seriálovou adaptaci 

