The Studio: MCU version
Hollywood o Hollywoodu s Marvel nádechem. Je to jiné, než ostatní MCU výtvory, takže jestli čekáš cgifest rubačky, tak tady nic takového až na konec není.
Celé je to Simonovi a Trevorovi (oba Yahya Abdul-Mateen II a Sir Ben Kingsley to táhnou a je vidět, že je to moc bavilo, i ta chemie mezi nimi!) Zatím nejlepší bromance letos.
Ta hodnocení tomu patří a jsem rád, že zkusili něco jiného. Něco jsem zaslechl o tom, že to mohlo skončit někde v trezoru jako Batgirl wtf.
Pro mě nejlepší seriál od WandaVision (ne že by to bylo zas tak těžké).
reaguje na:
verbst
|
reagovat
|


Ty bitvy v první knížce vlastně taky nejsou nejmenší 
