
reaguje na:
Ex-SOLDIER
HBO to má podle mě teď jako trademark, protože kdo ví, tak ví

|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|
I když popravdě tak už to mám u většiny věcí co vidím
Takže letos koukám každou neděli a zatím mě to moc baví i po týdnu 