Krása
Zkoušel někdo? Na Disney+ jsou zatím tři díly a ne, nedošel jsem ani k doktoru Kutcherovi, zatím jsem skončil u propíraného intra, kde Bella Hadid zlobí a seběhne z modelingového mola napříč Paříží, aby za doprovodu Prodigy ubližovala lidem. Já nějak nemám přehled o novinkách Ryana Murphyho, jen z té kadence soudím, že se nebojí nespat. Ale tohle provokativní intro je ve výsledku opatrný, až komický, nevěděl bych koho má vlastně šokovat. Když má potřebu se neustále hydratovat a při tom napadá i zabije kdekoho, je to jako koukat na Crank, kde ale Cheliosovi řekli, že musí dodržovat předpisy a zákony.
|
reagovat
|

I když popravdě tak už to mám u většiny věcí co vidím
Takže letos koukám každou neděli a zatím mě to moc baví i po týdnu 
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině