Panda je super, sice trošku na vedlejší koleji, ale rozhodně jedna z unikátnějších postav v sérii.
Jinak rozjezd a pak některé části první série mohou být trošičku obyčejné a nudnější, ale i tak to už má i několik výborných, velmi zajímavých a dramaticky vyzrálých pasáží a sympatickou práci s postavami. A pak přijde druhá série, podle mě jeden z vrcholů temné "válečné" epiky, navíc s úžasným prologem v podobě Hidden Inventory Arc.
reaguje na:
kristian.nguyen
|
reagovat
|




