Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 1081 - 1100 Napsat příspěvek

Knight of the seven kingdoms.

Zatím si to celé krade pro sebe skladatel hudby 8)
967121
Zatím si to celé krade pro sebe skladatel hudby *8)*
Knight of the seven kingdoms.
4 0
reagovat

Animezone

Už zase :). Náhodou jsem narazil na nové kouzelné anime a též si ho přidám do sledování. Vypadá to jako levnější produkce, ale i tak je to hezké a má to pěkný příběh. Velmi mi to připomíná styl Ghibli. 
Champignon Witch - Trailer
967117
Už zase *:)*. Náhodou jsem narazil na nové kouzelné anime a též si ho přidám do sledování. Vypadá to jako levnější produkce, ale i tak je to hezké a má to pěkný příběh. Velmi mi to připomíná styl Ghibli.  [url=https://youtu.be/RRl_-gKSVok?si=I-yUV8mo4OrVKd5w]Champignon Witch - Trailer[/url]
Animezone
0 0
reagovat

Last Samurai Standing

Tak po dvou dílech jsem na vazkach. Celé je to natočené naprosto vážně, přesto je celá zápletka vskutku dementní, chování postav idiotské, k tomu nehodící se zimmer hudba z wishe a aby západní divák nebyl zmaten bandou stejně žlutých lidí, každá postava je stylizovaná jak z anime. Popravdě po reakcích jsem čekal NF odpověď na Shoguna a dostávám béčkovou adaptaci nějakého manga. :-
967114
Tak po dvou dílech jsem na vazkach. Celé je to natočené naprosto vážně, přesto je celá zápletka vskutku dementní, chování postav idiotské, k tomu nehodící se zimmer hudba z wishe a aby západní divák nebyl zmaten bandou stejně žlutých lidí, každá postava je stylizovaná jak z anime. Popravdě po reakcích jsem čekal NF odpověď na Shoguna a dostávám béčkovou adaptaci nějakého manga. *:-*
Last Samurai Standing
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Našťastie lebo tá prvá poviedka má okolo 60tich strán. A keď som videl že to má mať šesť epizód tak som sa bál umelého naťahovania. Ale s takouto stopážou, tam snáď bude minimum vaty. 
967091
Našťastie lebo tá prvá poviedka má okolo 60tich strán. A keď som videl že to má mať šesť epizód tak som sa bál umelého naťahovania. Ale s takouto stopážou, tam snáď bude minimum vaty. 
967086
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
A jenom šest dílů...
967089
A jenom šest dílů...
967086
0 0
reagovat
reaguje na: Leefko
Navíc je potvrzené, že stopáž jednotlivých dílů bude kolem 30-40 minut. Fakt to bude místy jednohubka.
967086
Navíc je potvrzené, že stopáž jednotlivých dílů bude kolem 30-40 minut. Fakt to bude místy jednohubka.
967085
3 0
reagují: RidleyCrowe, Leefko
reagovat
reaguje na: hroubek
Tak teď si mě docela přesvědčil, já ani nedokoukal první sérii Rodu draka, ale takový odlehčenější, ale hlavně menší příběh bych si asi i dal...
967085
Tak teď si mě docela přesvědčil, já ani nedokoukal první sérii Rodu draka, ale takový odlehčenější, ale hlavně menší příběh bych si asi i dal...
967084
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Rytíř ze Sedmi království

Spokojenost a příjemné překvapení. Knižní předlohu jsem četl před asi dvanácti třinácti lety a hodně se mi líbila, protože šlo o menší uzavřené příběhy. Hlavní showrunner seriálu Ira Parker moc dobře pochopil v čem je síla těch příběhů a rozhodl se nám to ukázat. Tohle nebude seriál, který bude stát na epických scénách, velkoleposti či postavách, kteří budou intrikovat, aby se dostaly na Železný trůn. Tohle bude dobrodružná podívaná o potulném rytíři, který si svou povahou a odvahou získá uznání velkých lordů a pánů. Už první díl naznačí, že to bude ve výsledku odlehčenější podívaná, co se nebude tolik brát vážně a nabídne trochu jiný pohled na život obyčejných lidí v Sedmi království. Mě osobně se dost líbí, že se seriál vydal uvolněnější cestou, kde se bude hodně stavět na hlavních dvou postavách a morálnímu rozhodování a kodexu rytířství. Navíc to díky "jednoduššímu" příběhu bude o dost přístupnější pro obyčejné diváky.

HBO na tomto seriálu nešetřilo a má skvělou výpravu, rekvizity, kostýmy, a parádně u něj funguje ta správná středověká atmosféra. Při sledování jsem si několikrát vzpomněl na film Příběh rytíře s Heathem Ledgerem. Hlavní herec Peter Claffey je v roli Duncana dost sympatický a divák mu během pár minut začne fandit. Dexter Sol Ansell měl v prvním díle pár scén, ale regulérně si je kradl pro sebe a já se moc těším na další díly, kde bude mít více prostoru. První díl se čistě z mého pohledu povedl, ukázal tón jakým bude seriál odvyprávěn, dobře představil hlavní hrdiny a já jsem spokojený a moc rád se s nimi vydám za rytířským dobrodružstvím. 7,5/10
967084
Spokojenost a příjemné překvapení. Knižní předlohu jsem četl před asi dvanácti třinácti lety a hodně se mi líbila, protože šlo o menší uzavřené příběhy. Hlavní showrunner seriálu Ira Parker moc dobře pochopil v čem je síla těch příběhů a rozhodl se nám to ukázat. Tohle nebude seriál, který bude stát na epických scénách, velkoleposti či postavách, kteří budou intrikovat, aby se dostaly na Železný trůn. Tohle bude dobrodružná podívaná o potulném rytíři, který si svou povahou a odvahou získá uznání velkých lordů a pánů. Už první díl naznačí, že to bude ve výsledku odlehčenější podívaná, co se nebude tolik brát vážně a nabídne trochu jiný pohled na život obyčejných lidí v Sedmi království. Mě osobně se dost líbí, že se seriál vydal uvolněnější cestou, kde se bude hodně stavět na hlavních dvou postavách a morálnímu rozhodování a kodexu rytířství. Navíc to díky "jednoduššímu" příběhu bude o dost přístupnější pro obyčejné diváky. HBO na tomto seriálu nešetřilo a má skvělou výpravu, rekvizity, kostýmy, a parádně u něj funguje ta správná středověká atmosféra. Při sledování jsem si několikrát vzpomněl na film Příběh rytíře s Heathem Ledgerem. Hlavní herec Peter Claffey je v roli Duncana dost sympatický a divák mu během pár minut začne fandit. Dexter Sol Ansell měl v prvním díle pár scén, ale regulérně si je kradl pro sebe a já se moc těším na další díly, kde bude mít více prostoru. První díl se čistě z mého pohledu povedl, ukázal tón jakým bude seriál odvyprávěn, dobře představil hlavní hrdiny a já jsem spokojený a moc rád se s nimi vydám za rytířským dobrodružstvím. [b]7,5/10[/b]
Rytíř ze Sedmi království
5 0
reagují: Leefko
reagovat
Feel good roku z Westerosu. To bych nečekal, ale beru všema deseti. 
967051
Feel good roku z Westerosu. To bych nečekal, ale beru všema deseti. 
2 0
reagovat
Príbeh rytiera "westeros edition", why not. Pôsobí to mňa prijemnejšie ako Rod draka. 
967044
Príbeh rytiera "westeros edition", why not. Pôsobí to mňa prijemnejšie ako Rod draka. 
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Stejně jako v případě druhé série Urgentu bude binge :)
967042
Stejně jako v případě druhé série Urgentu bude binge :)
967041
5 0
reagovat

A Knight of the Seven Kingdoms

Poslední měsíc trávím v Kingdom Come a tak mi teď takový low level středověk náramně sedí. Žádná přepálená epika, jen fajn postavy hrabající si cestu z prašného zapadákova. Těším se na další díly.
967041
Poslední měsíc trávím v Kingdom Come a tak mi teď takový low level středověk náramně sedí. Žádná přepálená epika, jen fajn postavy hrabající si cestu z prašného zapadákova. Těším se na další díly.
A Knight of the Seven Kingdoms
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Super článek! 
967014
Super článek! 
967011
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
967011
Dobré to bylo, jen doufám, že se i tady autor nepoškárá s showrunnerem. [url=https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-features/george-rr-martin-interview-thrones-winds-dragon-knight-1236473519/]George R.R. Martin Says His Relationship with 'House of the Dragon' Showrunner Ryan Condal is "Abysmal": "This is not my story any longer”[/url]
966997
4 0
reagují: verbst
reagovat

A Knight of the Seven Kingdoms

Opatrny palec nahoru, asi. Zapletka z knizky je povedena a nevypada to na velke odklony. Moc ale nechapu to mnozstvi fekalniho humoru a mluvy jak z Bronxu. Eggův casting je super.
966997
[spoiler]Opatrny palec nahoru, asi. Zapletka z knizky je povedena a nevypada to na velke odklony. Moc ale nechapu to mnozstvi fekalniho humoru a mluvy jak z Bronxu. Eggův casting je super.[/spoiler]
A Knight of the Seven Kingdoms
3 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Naše recenze na Pluribus - názory
966982
Naše recenze na Pluribus - [url=https://serial.tvzone.cz/pluribus/recenze]názory[/url]
4 0
reagovat

Animezone

Projel jsem si některé zimní anime a je jasné, že Frieren pojedu per partes (to jest každý týden jeden díl), a přidám k tomu i vynikající You and I Are Polar Opposites

Frieren je známá, ale You and I are polar opposites je opravdu milé a překvapivé romcom, které je jiné (nechci spoilerovat čím, ale první díl hodně napoví). Především je hodně zábavné a vtipné s úžasnou hlavní postavou Suzuki, která byla zdrojem mého pobavení a častého smíchu. Plus ten styl animace je též povedený. 
Mě si prakticky získal už i ten milý originální opening.
Dokonce první díl dali free na youtube viz zde
966951
Projel jsem si některé zimní anime a je jasné, že [b]Frieren[/b] pojedu per partes (to jest každý týden jeden díl), a přidám k tomu i vynikající [b]You and I Are Polar Opposites[/b].  Frieren je známá, ale You and I are polar opposites je opravdu milé a překvapivé romcom, které je jiné (nechci spoilerovat čím, ale první díl hodně napoví). Především je hodně zábavné a vtipné s úžasnou hlavní postavou Suzuki, která byla zdrojem mého pobavení a častého smíchu. Plus ten styl animace je též povedený.  Mě si prakticky získal už i ten milý originální opening. Dokonce první díl dali free na youtube viz [url=https://youtu.be/O4yNrGkDbpo?si=P7tGRllF0g-419eZ]zde[/url]. 
Animezone
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Neproběhlo. A díky za info o Francii. :+
966937
Neproběhlo. A díky za info o Francii. *:+*
966935
0 0
reagovat
Nevím, jestli to tady proběhlo, ale čtvrtá řada White Lotus bude ve Francii - Saint-Tropez - na luxusním zámku.
Mike White se každopádně vrací do 50. řady amerického Survivoru.
966935
Nevím, jestli to tady proběhlo, ale čtvrtá řada White Lotus bude ve Francii - Saint-Tropez - na luxusním zámku. Mike White se každopádně vrací do 50. řady amerického Survivoru.
2 0
reagují: hroubek
reagovat

MM: Straka 02

Tenhle díl mě popravdě moc nechytnul. Přišlo mi to spíš jako takový díl 1,5, než regulérní druhej díl. V rámci vyšetřování sice dostaneme několik nových případů, kdy skrze nahozené indície je jasné, že pachatel je Straka, ale v rámci vyšetřování jako takového se fakticky nikam neposunem, plus je za mě škoda, že nejsou znázorněny i samotné chvíle před činem (a vím, že u Hojera to taktéž nebylo, ale tam se vyprávělo retrospektivně, a tady by to podle mě celkové atmosféře prospělo). Tenhle díl mi víc přišel jako takové znázornění atmosféry dané doby. Zapojuje se STB, Mišík si zažívá svoje "rodina se dusí" (což se tehdy opravdu dělo)...Kocek je stále velmi fajn, výborně mixuje ten svůj dobráckej vzhled s takovou slizkostí v očích a tónu hlasu.
966929
Tenhle díl mě popravdě moc nechytnul. Přišlo mi to spíš jako takový díl 1,5, než regulérní druhej díl. V rámci vyšetřování sice dostaneme několik nových případů, kdy skrze nahozené indície je jasné, že pachatel je Straka, ale v rámci vyšetřování jako takového se fakticky nikam neposunem, plus je za mě škoda, že nejsou znázorněny i samotné chvíle před činem (a vím, že u Hojera to taktéž nebylo, ale tam se vyprávělo retrospektivně, a tady by to podle mě celkové atmosféře prospělo). Tenhle díl mi víc přišel jako takové znázornění atmosféry dané doby. Zapojuje se STB, Mišík si zažívá svoje "rodina se dusí" (což se tehdy opravdu dělo)...Kocek je stále velmi fajn, výborně mixuje ten svůj dobráckej vzhled s takovou slizkostí v očích a tónu hlasu.
MM: Straka 02
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se