reaguje na:
(=LIFTY=)
Po nějaké době jsem teď viděl pár pozdějších epizod GoT a herecky tam byla vlastně úplně v pohodě. Podle mě to zvládne. V porovnání s TLOU nebo GoW ten casting navíc ani není zas až tak důležitý.
|
reagovat
|


