Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 1141 - 1160 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
Někdo si ty filmy pamatuje? I s Jolie na ně už všichni zapomněli. 
966635
Někdo si ty filmy pamatuje? I s Jolie na ně už všichni zapomněli. 
966634
3 0
reagují: kristian.nguyen, Gonzi
reagovat
reaguje na: do_Od
Uh. Ne. 
Jen mi to připomíná jaký poklad ta postava našla v Angelině Jolie.
Je až překvapivé jak ikonická tam byla vzhledem k tomu že ty filmy fakt nejsou moc dobré. No bez ní by na mě už dávno všichni zapomněli. 
966634
Uh. Ne.  Jen mi to připomíná jaký poklad ta postava našla v Angelině Jolie. Je až překvapivé jak ikonická tam byla vzhledem k tomu že ty filmy fakt nejsou moc dobré. No bez ní by na mě už dávno všichni zapomněli. 
966609
0 0
reagují: connor
reagovat
Hans Zimmer by se měl postarat o soundtrack k novému Harry Potter seriálu :+
966632
Hans Zimmer by se měl postarat o soundtrack k novému Harry Potter seriálu *:+*
5 0
reagovat
Nejlepší Lara navždy bude Sofia Vergara.8) 

WE WERE ROBBED!
966630
Nejlepší Lara navždy bude [url=https://www.youtube.com/watch?v=aUX5M38HJ6k]Sofia Vergara[/url].*8)*  [url=https://imgur.com/a/XKs28Zg]WE WERE ROBBED![/url]
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Po nějaké době jsem teď viděl pár pozdějších epizod GoT a herecky tam byla vlastně úplně v pohodě. Podle mě to zvládne. V porovnání s TLOU nebo GoW ten casting navíc ani není zas až tak důležitý.
966627
Po nějaké době jsem teď viděl pár pozdějších epizod GoT a herecky tam byla vlastně úplně v pohodě. Podle mě to zvládne. V porovnání s TLOU nebo GoW ten casting navíc ani není zas až tak důležitý.
966613
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jako, ano... já jsem v šoku, že to je original look a vůbec mi to nesedí. Se Sofinkou jinak problém nemám.
966625
Jako, ano... já jsem v šoku, že to je original look a vůbec mi to nesedí. Se Sofinkou jinak problém nemám.
966619
0 0
reagovat
Koukám na TR subreddit a většina lidí je tam spokojená až nadšená. Prý vypadá přesně jako Lara. Takže první dojem se povedl. 
966621
Koukám na TR subreddit a většina lidí je tam spokojená až nadšená. Prý vypadá přesně jako Lara. Takže první dojem se povedl. 
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hranatý kozy budou cgi
966620
Hranatý kozy budou cgi
966619
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: esmo
Tichučko, bílí kamarádi z vrchu nic neví...8)

Jinak já počítal s tím, že se bude adaptovat ta moderní trilogie. Takto je to obsazení ještě horší, protože na "devadesátkovou" Laru mi nesedí vůbec.
966619
Tichučko, bílí kamarádi z vrchu nic neví...*8)* Jinak já počítal s tím, že se bude adaptovat ta moderní trilogie. Takto je to obsazení ještě horší, protože na "devadesátkovou" Laru mi nesedí vůbec.
966615
0 0
reagují: speta.jr, esmo
reagovat
Sexy a cool ano, ale jestli vyvolá emoce v pohybu (tj. herecky), tomu stále po zkušenostech s ní moc nevěřím.
Ale třeba to bude její životní role. 
966617
Sexy a cool ano, ale jestli vyvolá emoce v pohybu (tj. herecky), tomu stále po zkušenostech s ní moc nevěřím. Ale třeba to bude její životní role. 
0 0
reagovat
To vyzerá s prepáčením hrozne. Ani sexy ani cool, proste nulová emócia 
966616
To vyzerá s prepáčením hrozne. Ani sexy ani cool, proste nulová emócia 
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
radši bys tam černošku, co Seane ?!
966615
radši bys tam černošku, co Seane ?!
966613
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: do_Od
Opět se neshodneme...
Oblek fajn, ale ten obličej prostě ne a rozhodně to neuhraje, na rozdíl od Hursta:D
966613
Opět se neshodneme... Oblek fajn, ale ten obličej prostě ne a rozhodně to neuhraje, na rozdíl od Hursta*:D*
966609
3 0
reagují: Papricek, esmo
reagovat
reaguje na: do_Od
strašně hot
966611
strašně hot
966609
1 0
reagovat

Lara Croft

link

Beru.
966609
https://www.instagram.com/p/DTiLjbHjRoU/ Beru.
Lara Croft
16 -1
reagovat
Jinak Hurst konvertoval k sikhismu a jeho Sithské, ehm, Sikhské jméno je Gobind Seva Singh.

Navíc si tihle lidé většinou nestříhají vlasy, takže plešatá čapka to jistí.
966577
Jinak Hurst konvertoval k sikhismu a jeho Sithské, ehm, Sikhské jméno je Gobind Seva Singh. Navíc si tihle lidé většinou nestříhají vlasy, takže plešatá čapka to jistí.
0 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Takhle to možná bylo v Řecku ale v severské části ukázal, že je něčím více než jen strojem na zabíjení Bohů. 
966571
Takhle to možná bylo v Řecku ale v severské části ukázal, že je něčím více než jen strojem na zabíjení Bohů. 
966555
0 0
reagovat
reaguje na: studo
To chápu, ale jak říká Lifty bylo tam na něj napojeno moc postav. Mají rozhodně víc štěstí než tvůrci Black Panthera bo to byla hlavní postava. Tady to můžou nějak zaonačit a nebo jak říkáš dělat mrtvého brouka, ale tomu se mi nechce věřit. 
966561
To chápu, ale jak říká Lifty bylo tam na něj napojeno moc postav. Mají rozhodně víc štěstí než tvůrci Black Panthera bo to byla hlavní postava. Tady to můžou nějak zaonačit a nebo jak říkáš dělat mrtvého brouka, ale tomu se mi nechce věřit. 
966558
0 0
reagovat
reaguje na: studo
Musí se zmínit. Spousta postav na něj byla napojena a jedna s ním zažívala love story.
Skok tam bude, ale podle ukázky to vypadá, že na začátku se popíše, co se mezitím stalo.
Já si myslím, že buď bude sedět nebo umře ve vězení.
Už jen z úcty k jedné z nejlepších postav seriálu to tak nemohou nechat.
Podobně se zachovali i v druhé řadě Gen V.
966560
Musí se zmínit. Spousta postav na něj byla napojena a jedna s ním zažívala love story. Skok tam bude, ale podle ukázky to vypadá, že na začátku se popíše, co se mezitím stalo. Já si myslím, že [spoiler]buď bude sedět nebo umře ve vězení.[/spoiler] Už jen z úcty k jedné z nejlepších postav seriálu to tak nemohou nechat. Podobně se zachovali i v druhé řadě Gen V.
966558
1 0
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
ja si myslim, ze to bude take - odveci - tam naschval nieco o nom spominat. to bude strasne okate, ze sa ho budu snazit chciet spomenut. ja by som to na ich mieste nerobil. a bolo by mi jedno, ci ludia v reale vedia alebo nie, ze ten herec umrel.
966558
ja si myslim, ze to bude take - odveci - tam naschval nieco o nom spominat. to bude strasne okate, ze sa ho budu snazit chciet spomenut. ja by som to na ich mieste nerobil. a bolo by mi jedno, ci ludia v reale vedia alebo nie, ze ten herec umrel.
966557
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se