It: Welcome to Derry
Nakonec hlásím opatrnou spokojenost. První tři díly mají imo docela problémy s tempem a trvalo mi, než mě to konečně chytlo a začal jsem se bavit. Poté se to ale docela slušně rozjede a druhá polovina už šlape pěkně. Obrovské plus je návrat Billa Skarsgarda, který se pro roli Pennywise snad narodil. Líbí se mi, že se s tím tvůrci úplně nemazlí a v některých pasážích se člověk o postavy docela bojí (příjemná změna po poslední sérce Stranger Things). Nakonec mi sedla i hlavní parta dětských hrdinů. Velká škoda, že CGI často nestojí za moc a kazí některé potenciálně děsivé momenty. I přes všechny nedostatky je to ale docela povedená podívaná, která pěkně rozšiřuje svět Derry. Jen by to příště chtělo dřív šlápnout na plyn. 7/10
|
reagovat
|






