Podle mě na něj vyvíjíte příliš malý tlak a nikdo mu nepíšete do vzkazníku...
Minulej článek vyšel u příležitosti premiéry posledního Avatara btw :)
reaguje na:
Ravenous
|
reagovat
|




.