(ale tvl... queen bitch Jaheira nebo ubrečená Aerie? Jednoznačně Viconia
)
)|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|


ano, směju se, já vím, že jsem zlý. Ale tohle je klasická past většiny anime, ale vlastně to platí i u jiných seriálů. Někdy ti dojde po třech dílech, že konec v té sérii nebude, jindy ti to dojde po osmém dílu třetí série. A jindy čteš mangu, která má víc jako 235 kapitol (což je víc jak 25 sešitů a víš, že konce se snad také nedočkáš). Asi takhle 
. 
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Ale ... proste pozeraj|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|