Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2281 - 2300 Napsat příspěvek

Peacemaker s02e06

Skvělá epizoda. :+ Jsem rád za každý prostor navíc, co dostane Vigilante. Strašně podceňovaná postava a ten herec je génius. Když to srovnám s tím, co v podobné poloze předvádí Reynolds, tak ten vedle něj vypadá jako úplný idiot. 
956079
Skvělá epizoda. *:+* Jsem rád za každý prostor navíc, co dostane Vigilante. Strašně podceňovaná postava a ten herec je génius. Když to srovnám s tím, co v podobné poloze předvádí Reynolds, tak ten vedle něj vypadá jako úplný idiot. 
Peacemaker s02e06
0 0
reagovat
reaguje na: Muel
Podle mě o tom oba mluvili v TV Zone Live ne?
956076
Podle mě o tom oba mluvili v TV Zone Live ne?
956073
1 0
reagovat

Alien: Earth

Niekto krátky komentár, prečo to Hlad odpaduje a dood má rád? Je to hlavne kvoli tomu, že je xenomorph ovladaný človekom?:D
956073
Niekto krátky komentár, prečo to Hlad odpaduje a dood má rád? [spoiler]Je to hlavne kvoli tomu, že je xenomorph ovladaný človekom?*:D*[/spoiler]
Alien: Earth
0 0
reagují: Ravenous, do_Od, HotShot
reagovat
reaguje na: verbst
Jo, je fakt boží. Já tu z toho byl tehdy nadšený. Bud ses chytil jenom ty nebo nikdo. 
956067
Jo, je fakt boží. Já tu z toho byl tehdy nadšený. Bud ses chytil jenom ty nebo nikdo. 
956063
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
Ta nová je ale nádherná. Skvělá. Úžasná.
956063
Ta nová je ale nádherná. Skvělá. Úžasná.
956059
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jsem to nestihl upravit, ale myslím tu verzi 198x. Na Netflixu bude asi ta nová.
956059
Jsem to nestihl upravit, ale myslím tu verzi 198x. Na Netflixu bude asi ta nová.
956058
0 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: fabec
Ono to není na Netflixu ? Viděl jsem to tam celý.
956058
Ono to není na Netflixu ? Viděl jsem to tam celý.
956057
0 0
reagují: fabec
reagovat

Anna ze Zelených vršků - 2. - 3. řada

Nevíte, jestli jsou někde k nalezení v nějaké české lokalizaci druhá a třetí řada Aničky?
956057
Nevíte, jestli jsou někde k nalezení v nějaké české lokalizaci druhá a třetí řada Aničky?
Anna ze Zelených vršků - 2. - 3. řada
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Futurama S13

Výborná sezona, na rozdíl od předchozí neměla už ani žádné špatné díly, ba některé z těch nových bych rovnou řadil k těm nejlepším vůbec. Hlavně mám radost že se už nesnižují jen k primitivnímu parodování kontemporálních trendů a vytváří humor mnohem nadčasovější, založený klasicky na postavách, příbězích, a goofy vědeckosti. Neporovnatelně kvalitnější než aktuální Simpsonovi, no i lepší než třeba aktuální Rick & Morty
956037
Výborná sezona, na rozdíl od předchozí neměla už ani žádné špatné díly, ba některé z těch nových bych rovnou řadil k těm nejlepším vůbec. Hlavně mám radost že se už nesnižují jen k primitivnímu parodování kontemporálních trendů a vytváří humor mnohem nadčasovější, založený klasicky na postavách, příbězích, a goofy vědeckosti. Neporovnatelně kvalitnější než aktuální Simpsonovi, no i lepší než třeba aktuální Rick & Morty
Futurama S13
3 0
reagovat

Peacemaker e6

No konečně se tam začíná něco dít. Ale až ke konci s tím finálním "zvratem", který zas jen opakovaně rozvíjí co už bylo v jedničce, předtím opět ubrečená telenovela a spousta zbytečných scén, těch pět dílů předtím se klidně dalo sestříhat na dva.
956034
No konečně se tam začíná něco dít. Ale až ke konci s tím finálním "zvratem", který zas jen opakovaně rozvíjí co už bylo v jedničce, předtím opět ubrečená telenovela a spousta zbytečných scén, těch pět dílů předtím se klidně dalo sestříhat na dva.
Peacemaker e6
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Jo, už nějakou dobu se spekulovalo, že to je celý rasistická dimenze, tohle bude ještě hustý :D
956012
Jo, už nějakou dobu se spekulovalo, že to je celý [spoiler]rasistická dimenze[/spoiler], tohle bude ještě hustý *:D*
956010
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Fakt parádní díl. A ten zvrat na konci se dost povedl. 
956010
Fakt parádní díl. A ten zvrat na konci se dost povedl. 
956009
1 0
reagují: do_Od
reagovat

Peacemaker 2x06 cameo

Lex Luthor 
956009
[spoiler]Lex Luthor[/spoiler] 
Peacemaker 2x06 cameo
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Disketa1

Gay dvojice

955996
[url=https://youtu.be/sqekQHoFI6o?si=H_aZ_3Bf88XyOo4u]A co David a Patrick v Schitt's Creek[/url]?*:)* 
Gay dvojice
955990
0 0
reagovat

Shameless

Třetí řada, druhý díl. Frank se chová jako absolutní idiot a v reálu bych a něj byl totálně nas... Ale jestli mě něco potěšilo, tak především návrat Mickeyho. Doufám, že ty dva uvidím v dalších epizodách mnohem častěji. Jejich vztah, jakkoli je dosti toxický, mě baví sledovat nejvíce. Teď můžu říct, že právě oni byli hlavním důvodem, proč jsem do Shameless vlastně šel, byť nejlepší seriálová gay dvojice v americké televizi byli Brian a Justin v Queer As Folk
955990
Třetí řada, druhý díl. Frank se chová jako absolutní idiot a v reálu bych a něj byl totálně nas... Ale jestli mě něco potěšilo, tak především návrat [spoiler]Mickeyho.[/spoiler] Doufám, že ty dva uvidím v dalších epizodách mnohem častěji. Jejich vztah, jakkoli je dosti toxický, mě baví sledovat nejvíce. Teď můžu říct, že právě oni byli hlavním důvodem, proč jsem do Shameless vlastně šel, byť nejlepší seriálová gay dvojice v americké televizi byli Brian a Justin v [b]Queer As Folk[/b]. 
Shameless
0 0
reagují: Izanagi
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já jsem u konce druhé řady a přesně nakonec, jak jsem psal - většinou tím zakončím den. Krom linky Karen poslední díly (+ že bych Stevea už utratil :D) mě to zatím baví jako ... jo, jak píše Andy, kdybych dával do kupy topku, tohle tam s klidem takhle po dvou řadách dám, protože tady přesně funguje to „skončil díl a ... tak dobře, ještě jeden“ a co mě fascinuje, jak se tam furt něco děje. A zajímavý je, že většinou postavy jako Frank ve filmech nemám rád (v kontextu, když je to hlavní postava, postrádám i důvody nějak fandit či sledovat, co se stane). Frank se neštítí skoro ničeho, ale ten Macy je geniální (v týhle vizáži by zahrál i Iggyho Popa). Nicméně, možná je to tím, že dojdou i větší pohromy (Frankova máma nebo přítelkyně Frankovi ex - ta mi fakt stačila jeden díl).
955955
Já jsem u konce druhé řady a přesně nakonec, jak jsem psal - většinou tím zakončím den. Krom linky Karen poslední díly (+ že bych Stevea už utratil *:D*) mě to zatím baví jako ... jo, jak píše Andy, kdybych dával do kupy topku, tohle tam s klidem takhle po dvou řadách dám, protože tady přesně funguje to „skončil díl a ... tak dobře, ještě jeden“ a co mě fascinuje, jak se tam furt něco děje. A zajímavý je, že většinou postavy jako Frank ve filmech nemám rád (v kontextu, když je to hlavní postava, postrádám i důvody nějak fandit či sledovat, co se stane). Frank se neštítí skoro ničeho, ale ten Macy je geniální (v týhle vizáži by zahrál i Iggyho Popa). Nicméně, možná je to tím, že dojdou i větší pohromy [spoiler](Frankova máma nebo přítelkyně Frankovi ex - ta mi fakt stačila jeden díl).[/spoiler]
955941
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mimochodem, až se dostaneš k pozdějším řadám. Ten seriál jako jeden z mála ustál covid se ctí. Až na výjimky to snad všechny seriály úplně posraly a tady přesně tak jak bych si přál. 
Vůbec to má podle mne skvělý postoje k čemukoliv kontroverznímu. Třeba vztah víry a menšin nebo homosexuality. To je tam několikrát a jinde jsem to tak dobře neviděl. A přiznám se, že mne to v dost věcech probralo. A to není vůbec žádná woke agitka, naopak, dost takových věcí to kritizuje a otevřeně si to z nich dělá srandu. 

Pro mne rozhodně top10 seriál všech dob a strašně ti závidím ty dobrý věci, co máš před sebou. 
955948
Mimochodem, až se dostaneš k pozdějším řadám. Ten seriál jako jeden z mála ustál covid se ctí. Až na výjimky to snad všechny seriály úplně posraly a tady přesně tak jak bych si přál.  Vůbec to má podle mne skvělý postoje k čemukoliv kontroverznímu. Třeba vztah víry a menšin nebo homosexuality. To je tam několikrát a jinde jsem to tak dobře neviděl. A přiznám se, že mne to v dost věcech probralo. A to není vůbec žádná woke agitka, naopak, dost takových věcí to kritizuje a otevřeně si to z nich dělá srandu.  Pro mne rozhodně top10 seriál všech dob a strašně ti závidím ty dobrý věci, co máš před sebou. 
955941
1 0
reagovat

Shameless

Po krátké přestávce se vracím k tomuhle božímu seriálu a pokračuji třetí řadou. První díl jsem si opět užil a vypadá to, že se opět mám na co těšit. Některé pasáže, jako ta s Frankem, by ale dnes už sotva byly možné. 
955941
Po krátké přestávce se vracím k tomuhle božímu seriálu a pokračuji třetí řadou. První díl jsem si opět užil a vypadá to, že se opět mám na co těšit. Některé pasáže, jako ta s Frankem, by ale dnes už sotva byly možné. 
Shameless
2 0
reagují: Ash_Black, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
Odmítám nad tím přemýšlet víc než samotný scénárista. :D Ale určitě v tom autor schoval 5D šachy a všechno to dává smysl.
955935
Odmítám nad tím přemýšlet víc než samotný scénárista. *:D* Ale určitě v tom autor schoval 5D šachy a všechno to dává smysl.
955932
3 0
reagovat
reaguje na: rocketking
Přiznej si že u sledování nedáváš pozor a nepřemýšlíš nad tím, uleví se ti :))
955932
Přiznej si že u sledování nedáváš pozor a nepřemýšlíš nad tím, uleví se ti *:))*
955930
2 -2
reagují: rocketking
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se