reaguje na:
rocketking
Why not both? Takhle přece vyprávění v každém filmu funguje. Příběh se posouvá dopředu a přitom chování postav není samoúčelné, vychází z jejich povahy a z toho co o nich bylo řečeno dříve. To samé s chobotničkou, nad tím jsem se nepozastavil vůbec, že je inteligentní a parazituje na mozcích hostitelů bylo evidentní a mohutně hintované dopředu, jinak by s ní Boy K přece nechtěl mluvit.
|
reagovat
|






