Miluju Romera pro jeho zombie, ale tenhle remake od Saviniho miluju ze všech nejvíc, ta atmosféra, masky, sem tam brutalitka, výtečný Tony Todd, demon Tom Towles, to finále. Všechno je tak krásný, dávám si to několikrát do roka, pořád mě tak neskutečně těší.
- Vrátila jste se, vy jste se vrátila. -
- P-R-Á-S-K - 💥
Noc oživlých mrtvol (1990)
|
reagovat
|

Já se naposled napálil, ale to bylo vlastní blbostí - vidím dvoudiskové vydání Amerického vlkodlaka v Londýně s cz titulky, beru hned. A skutečně, na zadní straně obalu též uvedeny jsou, ale při nákupu mi nedošlo, že se tím myslí bonusový disk, u filmu nejsou 
