Jak jsem psal u recenze, v tom breku nad současnými filmy fakt nevím, co by si někteří představovali, když se jim nelíbila Weapons (což je samozřejmě vpoho).
Máto skvěle napsanej scénář, nepředvídatelný děj, famózní kameru, dokonalou hudbu, postavy, výkony, skvěle tam šlape prolínají žánrů, tj. je to strašidelný, napínavý, vtipný.
Jakože, co víc bychom chtěli, zvlášť v téhle době hromady mid obsahu valící se ze streamů, líného Hollywoodu pasírující akorát sequely (viz Paramount), prequely a spin offy, předražené blockbustery s nulovou snahou o nějaký děj a charaktery s hnusnými efekty a snaživými artovkami, na které se příliš nechodí a půlka diváku to stejně poplive. Seriously.
reaguje na:
Vincent
|
reagují:
Vincent
|
reagovat
|




