Má to skvělou výpravu. Je docela i ok rozhodnutí z toho mít něco mezi Potterem a Stranger Things. Je naprosto lahůdkové obsazení. Od Ortegy v životní roli po Armisena, Ricci nebo Buscemiho. AAA projekt. Strašně mne to baví v blbinách typu kontrola na letišti nebo řádění Festera. Ale absolutně mne to nebaví dějově. Ta detektivní linka je mimořádně debilní pro retardovaný děti, kterým vždycky musí natvrdo říct, co se děje, kdo je podezřelý a na co se přišlo. Jak teď o tom psal imf. Žádné postupné a filmové vyprávění. A je to velká škoda, protože je to jinak pěkný projekt s top péčí.
Váhám mezi 6 a 7, ale asi 6, protože mne strašně sere dělení řad na víc částí s několikaměsíční pauzou.
Wednesday s02e01-04)
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|





