Jmenuj. Silo je fajn, ale hlavně v druhé sérii příšerně natahované. For all mankind je pitomost. Monarch taky. See je pitomost už z premisy, takže jsem nikdy neměl sílu se na to začít dívat, stačilo mi vidět pár klipů. Foundation je shit.
Já bych se hrozně rád mýlil, Neuromancer je srdcovka ještě větší než Foundation. Ale věřit tomu moc nemůžu.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

)


