reaguje na:
fabec
Tak po skvělém patnactem díle, kde ma konecne Fred Happy end, dojemne se rozlouči s Margaret (potažmo její herečkou), Jefferson je konvice a Dougie snad konečně po patnácti dílech (tohle muselo hromadu fanoušků pěkně nas.at) bude zase Cooper, si myslím, že je Audrey po výbuchu bomby v kómatu.
|
reagovat
|



