Jj Isabelu Merced, která je regulérně nejlepší věcí druhé sezony, hodnotíme všichni kalhotama.
Vždycky se těším, jak to tu otevřu a někdo mi vysvětlí buď jak se na něco dívám (a ví to líp než já) nebo jak bych se dívat měl, protože to evidentně nechápu.
Krásná holka to je, ale "maximálně bečková hororová herečka"... větší hovno jsi dlouho nenapsal a to je u tebe panečku co říct.
A to myslím i jako kompliment a nikterak útočně.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|






