Reacher 3
Do třetice přesně to, co fanoušci chtějí. Osmdesátková béčková zábava, která má pořád srdíčko a opět přišla s něčím trošku novým. Alan Ritchson se pro tuhle roli narodil a táhne to po celou dobu. Tentokrát se jeho Reacher musí infiltrovat k obchodníku se zbraněmi a vyřídit muže, o kterém si myslel, že je mrtvý. Pořád je to místy hloupé, ale odsýpá to moc hezky, pěkně se na to kouká a bavil jsem se celou dobu. Jako chlapácká oddechovka je to pořád super.
|
reagovat
|
ty dialogy mi přijdou naprosto hrozný, ať už tím jak jsou banálně napsaný nebo tím jak právě paní neposouvá vůbec nic, postavy s ní opakujou svoje emoce, aniž by je to kamkoliv posunulo a kontext není nutnej doplňovat (co bylo fajn bylo její vysvětlení s Eugenem vs Joel, ale následně se Joel svoji storkou vůbec nikam neposunul:). Fíha. Nechci zase tapetovat, když se nikdy neshodnem. Takže sorry ostatním. Agree to disagree *shakes hand*.

plus serial pracuje s tematem podfinancovaneho lekarskeho prostredi, ne spickove soukrome kliniky...
