. Jsem imunolog. Mel jsem stesti, ze jsem dostal nabidku jeste pred koncem doktoratu a odjel jsem behem pul roku sem, ani jsem se neohlidl. Prace skvela, nulova toxicita nebo souperivost mezi tymama, cehoz jsem se na US univerzitach bal (a ktera je hlavne na Harvardech a spol.). Dokonce i do scrubs obcas musim, kdyz jdu na sal, tak s tim taky muzu chvili machrovat po chodbach
.



