
Je fakt, že seriál se i k nám dostal hned na začátku devadesátek, takže spousta lidí opravdu musela čekat skoro těch 25 let
Plus ještě Lynch pochopitelně finále pojal tak, že sice vyřešil některé základní věci (Windom Earle), ale nechal spousty cliffhangerů (Leo, Horne a jeho zranění, Výměna Cooperů ve vigvamu, Audrey - Pete - Andrew v bance)...Nějaké vějičky pak nahodil už ve filmu, dost toho pak ještě před premiérou třetí řady vysvělil Frost v knize.
9/10
